Płaszcz dwurzędowy - jaki kupić?

Luźne rozmowy na różne tematy.
ODPOWIEDZ
DariaSz

Płaszcz dwurzędowy - jaki kupić?

Post autor: DariaSz » 22 wrz 2022, 15:23

Na jesień chciałabym sobie kupić dobrej jakości płaszcz dwurzędowy, który będzie dobrze wykonany i co najważniejsze po prostu funkcjonalny. Dlatego czy macie może dla mnie jakieś konkretne propozycje w tym zakresie może same już sobie coś kupiłyście i chciałybyście podzielic się swoimi spostrzeżeniami gdzie będę mogła je upolować w przystępnych cenach i też mieć dostęp do wielu modeli oraz oczywiscie rozmiarów, chociaż najbliżej mi do S. Z góry dziękuję za informacje!

AlicjaMoz

Re: Płaszcz dwurzędowy - jaki kupić?

Post autor: AlicjaMoz » dzisiaj, 14:37

A no to trudne zadanie, ale na pewno coś fajnego uda Ci się upolować jeśli chodzi o płaszcz dwurzędowy który będzie się ładnie prezentował. Tutaj akurat najlepszą z opcji, aby złapać fajne okazje jest poszukiwanie okazji w sieci aby już sprawdzić sobie różne propozycje z topowych sklepów. Ja na przykład zaczynam poszukiwania od Allani i dlatego tutaj możesz zerknąć https://allani.pl/wyszukaj/plaszcze-dwurzedowe na gdzie złapiesz różne rozmiary, kolory i oczywiście w przystępnych cenach. Ja sprawiłam sobie Answear Lab płaszcz w kratkę. Mega wygląda, no i w dobrej cenie udało sie go złapać :)

ODPOWIEDZ