Najlepsze filmy 2022

Luźne rozmowy na różne tematy.
ODPOWIEDZ
stonoga07
Posty: 20
Rejestracja: 28 lip 2021, 11:31

Najlepsze filmy 2022

Post autor: stonoga07 » 05 sie 2022, 13:46

Rok 2022 zapowiada się na ekscytujący czas na film. Wśród tegorocznych wyborów znalazły się She-Hulk: Attorney at Law, Shazam! Fury of the Gods, a ja jestem Groot. Wszystkie mają trafić do kin, więc jeśli planujesz zobaczyć jeden z tych filmów, oto niektóre z najlepszych wyborów. Ale jak decydujesz, które z nich zobaczyć? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!
She-Hulk: Adwokat

She-Hulk: Attorney at Law to film o superbohaterach, w którym występuje Jennifer Walters, 30-letnia prawniczka i zielony hulk o supermocy. Fabuła kręci się wokół pierwszego wystąpienia postaci na dworze. Jej klientem jest mściwy hulk o supermocy, który szuka zemsty za popełnioną przez siebie zbrodnię. W filmie występuje Jennifer Walters, która walczy z hulk.
Halloween zabija

„Halloween Ends” jest kontynuacją oryginalnego filmu, który ukazał się 15 października 2021 roku. Akcja rozgrywa się cztery lata po wydarzeniach z pierwszego filmu i ma rozwiązać szereg rzeczywistych problemów, które miały miejsce od tego czasu, w tym pandemia COVID-19 i swoista polityka. Seria stała się znana z rozwiązywania problemów społecznych w ostatnich latach, a tym razem seria może kontynuować ten trend dzięki „Halloween Ends”.
Shazam! Furia Bogów

W Shazamie! Fury of the Gods, widzimy, jak superbohater wciela się w złoczyńców greckiej mitologii. Shazam wciela się w Kalypso i Hesperę, dwie córki greckiego tytana Atlasa. Obie kobiety mogą być wielkim zagrożeniem dla rasy ludzkiej. Razem te dwie kobiety spróbują zniszczyć Shazama i przywrócić mu wiarę w ludzkość. Oto kilka szczegółów filmu:
Jestem Groot

W nadchodzącym serialu animowanym I Am Groot pojawi się Vin Diesel w roli animowanego superbohatera Groota. W serialu znajdzie się pięć filmów krótkometrażowych, które zostaną wyemitowane w Disney+ 10 sierpnia. Akcja będzie osadzona we wczesnych latach rozwoju Groota. Na razie nie ma dat premiery serii, ale fani mogą się doczekać pojawienia się filmu. Oto plakat do serialu animowanego.
Bilet do raju

Nadchodzący film Ticket to Paradise będzie komedią romantyczną z Julią Roberts i Georgem Clooneyem w rolach głównych. Historia opowiada o rozwiedzionej parze, która wyjeżdża na Bali, aby pomóc swojej córce zapobiec popełnieniu tego samego błędu, który popełnili. Wejdzie do kin 21 października 2022 roku. Ticket to Paradise będzie również trzecim filmem z serii „Slumdog Millionaire” Clooneya.
Mroczne Żniwa

W nadchodzącym horrorze młodzi chłopcy zmierzą się z nadprzyrodzonym stworzeniem, aby zdobyć nagrodę. Zwycięzca nagrody zostanie uwolniony ze swojego małego miasteczka na Środkowym Zachodzie, ale najpierw będzie musiał walczyć o życie z legendarnym koszmarem. W Dark Harvest 2022 występują Emyri Crutchfield, Casey Likes i Dustin Ceithamer. Do kin trafi w październiku 2022 roku.
Odległy

Nadchodzący film science fiction Distant zostanie wyreżyserowany przez Josha Gordona i napisany przez Spensera Cohena. W rolach Anthony Ramos, Naomi Scott i Zachary Quinto. Film został nakręcony w Budapeszcie na Węgrzech, a jego premiera zaplanowana jest na 16 września 2022 r. Początkowo planowany na 11 marca, film został przesunięty do września 2022 r., aby dać filmowi więcej czasu na przygotowanie do premiery.
Spustoszenie

Czy Havoc w filmach 2022? Nadchodzący film to brytyjsko-amerykański thriller akcji, napisany i wyreżyserowany przez Garetha Evansa, z Tomem Hardym w roli głównej. Ma zostać wydany na Netflix w 2022 roku. Ale jak publiczność będzie w stanie dogonić Havoc, jeśli nie zostanie wydany na Netflix? Czytaj dalej, aby poznać szczegóły dotyczące filmu. Oto niektóre z jego najważniejszych punktów fabularnych:


filmedy

ODPOWIEDZ