Miłość czy seks. Co jest dla Ciebie ważne?

Luźne rozmowy na różne tematy.
ODPOWIEDZ
Foxxi

Miłość czy seks. Co jest dla Ciebie ważne?

Post autor: Foxxi » 19 sty 2022, 21:29

Myślę, że miłość jest ważniejsza od seksu dla każdego. Czy zgadzasz się ze mną?

xLucian

Re: Miłość czy seks. Co jest dla Ciebie ważne?

Post autor: xLucian » 22 sty 2022, 16:06

Całkowicie się z Tobą zgadzam, ale w dzisiejszych czasach większość ludzi nie zwraca na to uwagi i uważa, że seks jest najważniejszy. Chociaż uważam, że miłość jest o wiele ważniejsza i bez niej nie byłoby nic w związku.

Foxxi

Post autor: Foxxi » 23 sty 2022, 12:22

Cieszę się, że się ze mną zgadzasz. Myślałem, że w dzisiejszym świecie wszyscy chcą tylko seksu. Oczywiście to też jest ważne, ale nie aż tak bardzo, jak wszyscy mówią. Ponadto, jeśli nie masz stałego partnera, współczesny świat ma wspaniałe strony sex czat pl, gdzie można porozmawiać na różne intymne tematy i zrelaksować się.

barbi

Post autor: barbi » 13 lut 2022, 23:52

Uważam, że obie te rzeczy powinny iść w parze! Nie ma miłości bez dobrego seksu i nie ma dobrego seksu bez szczerego i gorącego uczucia.

Galler

Post autor: Galler » 14 lut 2022, 10:29

Jedno i drugie

dareczek22

Post autor: dareczek22 » 15 lut 2022, 22:23

Swoją żonę poznałem poprzez sex czat to dało nam pewność, że oboje jeśli chodzi o seks nie idziemy na łatwiznę. Zostało jeszcze rozbudzić do siebie uczucie. A gdy i ono powstało to seks stał się jeszcze lepszy! :rotfl:

amelia88

Post autor: amelia88 » 28 kwie 2022, 9:27

Jedno z drugim musi iść w parze - i tyle w temacie. My mamy świetne pożycie seksualne, ale nie jesteśmy nudni, bo często wykorzystujemy różnorodne gadżety itd. Takie zabaweczki możecie przykładowo dostać w sklepie Area69 , a jest z czego tam wybierać.

Devil93

Post autor: Devil93 » 28 kwie 2022, 18:01

Co prawda jedno bez drugiego może istnieć, ale jeśli mam wybierać, to miłość jest ważniejsza. Oczywiście, tak jak inni piszą, również uważam, że najlepiej byłoby to połączyć, ale nie zawsze można mieć wszystko. Dlatego moim zdaniem najważniejsza jest miłość, ale i bezpieczeństwo. Po to wymyślono antykoncepcję i coś takiego jak pigułka dzień po skutki uboczne nie są takie okropne.

wali

Post autor: wali » 29 kwie 2022, 21:11

Chyba miłość, a raczej na pewno ...Szukałam jej długo, zaczynała dopadac mnie frustracja. Dopiero po pewnym czasie wreszcie się udało! Jakie było moje zaskoczenie, gdy znalazłam ją poprzez anonse . Myślę, że internetowe poszukiwania miłości, związku itp. nie jest głupim pomysłem o ile wie gdzie szukać i czego używać. Tinder i Badoo, jakoś mnie nie zachwyciły . Sięgnęłam po ogłoszenia matrymonialne i był to strzał w dziesiątkę! Dlaczego?
Bo spotkałam tam osoby, które szukają tego samego co ja tzn. realnego, trwałego związku. Dopiero tam udało mi się znaleźć odpowiedniego partnera, od razu wiedziałam z kim mam do czynienia, a i on wiedział jaka jestem. Oczywiście tyle na i ile pozwala na to internet. Polecam wszystkim z całego serca :!:

ODPOWIEDZ