Strona 1 z 1

Biuro rachunkowe

: 19 gru 2019, 11:33
autor: langust
Hej, mam firmę, która bardzo się rozwija i mam problem z moją księgową. Od kiedy zatrudniłem więcej pracowników, księgowa nie daje rady i bardzo często zdarza się, że nie dopilnuje czegoś na czas. Co robić? Zwracałem jej uwagę, ale to nie pomogło. Bardzo lubię tę Panią, ale zastanawiam się nad jakimś innym biurem rachunkowym, np tym https://calendaria.com.pl/. Co robić? :(

Re: Biuro rachunkowe

: 02 wrz 2020, 12:58
autor: jakob
Mnie również zastanawia z jakich programów dla biur rachunkowych korzystają? Czy są sprawdzone i zaktualizowane do najnowszego prawa podatkowego?

Re: Biuro rachunkowe

: 23 wrz 2020, 14:14
autor: okon.jordyn
Prowadząc własną firmę trzeba być przygotowanym na szereg wydatków oraz inwestycji. Kluczową kwestię stanowi także obowiązek zatrudnienia księgowej, jednak o ile jest ona niezbędna w dużych przedsiębiorstwach, o tyle w mniejszych firmach jest możliwość rezygnacji z tego kosztu. Nie zawsze jest to dobre rozwiązanie, ponieważ w pojedynkę nie zawsze jesteśmy w stanie poradzić sobie z skomplikowanymi kruczkami prawnymi, zwłaszcza zaś związany z podatkami. Warto, aby nad naszym przedsiębiorstwem czuwało dobre biuro rachunkowe https://bilans.poznan.pl/ .

Re: Biuro rachunkowe

: 23 wrz 2020, 15:27
autor: okon.jordyn
Warto jest mieć wsparcie w biurze rachunkowym.

Re: Biuro rachunkowe

: 24 lis 2020, 11:10
autor: kade27
Miesiąc temu udało mi się otworzyć własne biuro rachunkowe. Dużo czasu zajęła mi sama przeprowadzka, gdyż nie miałem do czego spakować niektórych rzeczy. Trudno wyobrazić sobie przeprowadzkę bez użycia kartonów. Na szczęście udało mi się zorganizować opakowania kartonowe w Bielsku https://kraftland.pl/.