Jaki prezent na rocznicę dla kobiety

Luźne rozmowy na różne tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zutek

Jaki prezent na rocznicę dla kobiety

Post autor: zutek » 20 mar 2019, 7:46

Zbliża sie nasza rocznica i zastanawiam się co sprezentować swojej kobiecie.

Co polecicie?

Awatar użytkownika
zmr

Re: Jaki prezent na rocznicę dla kobiety

Post autor: zmr » 20 mar 2019, 8:59

A ile masz kasy? Jeśli masz sporo kasy to możesz jej sprezentować coś z biżuterii, ewentualnie wybrać się razem na wycieczkę w jakieś fajne miejsce.
Jeśli jednak masz ograniczone fundusze to dobrze będzie podarować coś niedrogiego ale coś co równiez sprawi, że będzie zadowolona jak
zamówiony w kwiaciarni bukiet kwiatów http://www.kwiaciarnialublin.pl - polecam tę kwiaciarnie z Lublina
własnoręcznie przygotowana kolacja
czy pierniczki
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2019, 8:19 przez zmr, łącznie zmieniany 1 raz.

jajecznica

Post autor: jajecznica » 21 mar 2019, 0:06

może coś z garderoby?, cos czego jej brakuje? jakas fajna czapka. Swietne modele widzialam w https://jakob-czapki.pl/czapki-damskie/
Mają teraz wiosenna wyprzedaż, może upolujesz coś oryginalnego dla swojej kobiety.

Roada65

Post autor: Roada65 » 21 mar 2019, 11:48

Warto wybrać się gdzieś razem i spędzić wspólnie czas.

__

części samochodowe mysłowice

tedol

Post autor: tedol » 21 mar 2019, 20:08

zdecydowanie biżuteria, to według mnie najlepszy prezent dla kobiet

___
transport mebli warszawa

Kazikdobry

Post autor: Kazikdobry » 22 mar 2019, 10:35

Świetnym prezentem jest srebrna biżuteria, to naprawdę rewelacyjna opcja tańsza niż złota a ma wiele klasy.

katia

Post autor: katia » 20 kwie 2019, 13:41

Moze jakis kurs tanca? Mnie zaprosil maz i bylam zadowolona :) Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

malgorzata

Post autor: malgorzata » 20 kwie 2019, 21:40

Szczerze powiedziawszy to bardzo dobry zamysl. Z prezentami to bywa zazwyczaj tak, ze wiekszosc jest zwyczajnie oklepana. Przeciez nie mozna za kazdym razem byc przewidywalnym .. szczegolnie jak chodzi o tak wazna dla nas okazje :) Patrzac na to wszystko obiektywnie to taniec w ostatnich latach zostal dosc mocno wypromowany przez roznego rodzaju programy rozrywkowe. To co wydaje sie latwe na pierwszy rzut oka, zawsze jest o wiele trudniejsze do nauczenia sie. Mozna powiedziec, ze kurs tanga niejako wyrabia takze charakter przy czym bardzo pozytywnie wplywa na nasz organizm. Wiele osob wykorzytuje go jako narzedzie do zwiekszenia swoich sil witalnych. To jest troche paradoks zwazyszy na to, ze wysilek fizyczny zwieksza krazenie krwi dzieki czemu jestesmy lepiej dotlenieni. Nie odczuwamy wtedy tak bardzo zmeczenia, a poprawia sie przy tym nasza koncentracja. O wiele wiecej na ten temat mozna dowiedziec sie ze stron szkol tanca. Sporo artykulow znajdziemy chociazby tutaj http://bravotango.pl Przy wyborze konkretnej szkoly warto kierowac sie opiniami klientow .. najlepiej takich ktorych sami znamy.

Awatar użytkownika
repuc

Post autor: repuc » 04 maja 2019, 19:51

Nie cierpię robić prezentów. Szkoda czasu na zastanawianie się nad odpowiednim.
W posiadaniu przyjaciół jest coś wspaniałego. Nieustannie przypominają, że tak naprawdę nie jesteśmy sami.

Awatar użytkownika
mAjKi

Post autor: mAjKi » 13 maja 2019, 19:20

Warto w internecie najpierw poszukać. Ja często znajduję coś w tym temacie.
Jeśli nie odczuwamy bólu, nie mamy też potrzeby, aby zmienić coś w naszym życiu.

jajecznica

Post autor: jajecznica » 22 cze 2019, 10:04

A może by tak jakiś praktyczny prezent? Takie są najlepsze. Ja na przykład kupiłam koleżance która prowadzi gabinet kosmetyczny fajne urządzenie rf lift do liftingu twarzy i ciała stosowane do zabiegów medycyny estetycznej. Funkcja ta świetnie sprawdza się dla osób, które boją się igieł, jednocześnie oczekując zadowalających rezultatów bez nadmiernej ingerencji w skórę.

zofialipska

Post autor: zofialipska » 21 sie 2019, 11:48

Świetnym pomysłem będzie wspólny wyjazd. Polecam Kraków, a w nim najlepszego licencjonowanego przewodnika https://www.krakkos.pl/ dzięki któremu zwiedzicie miasto i poznacie jego historię.

Thelumineers

Post autor: Thelumineers » 02 paź 2019, 15:53

Kup jej drogi prezent, ponieważ to właśnie on zostanie zapamiętany na zawsze. Radzę ci spróbować zbadać tego bukmachera https://1xbet-polska.org , tak jak nie można zarobić tyle, ile trzeba

Tadzio

Post autor: Tadzio » 17 paź 2019, 17:52

(wulg.) spamerze.
Muzyka moja miłość... druga :lol:

ODPOWIEDZ