Strona 1 z 1

Instalacja wodno kanalizacyjna

: 12 lut 2019, 14:13
autor: romo57
Cześć wszystkim forumowiczom :)
Mieszkam obecnie na terenie Katowic. Buduję dom pod miastem i stoję właśnie przed dylematem wyboru firmy do zaprojektowania instalacji wodno-kanalizacyjnej... Czy znacie może jakąś sprawdzą firmę, która zajmuje się tego typu sprawami i byłaby w stanie mi coś polecić oraz doradzić? W województwie śląskim sporo jest tego typu firm i dość ciężko jest się na coś sensownego zdecydować... Czy sądzicie, że na przykład tego typu oferta byłaby dobrym wyjściem https://vosa.pl/ ? Co na ten temat myślicie? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)

Re: Instalacja wodno kanalizacyjna

: 01 lip 2019, 11:49
autor: szyminsa
Cześć,

Polecam biuro projektowe Katowice Eran. Działają na Śląsku od wielu lat. Rodzinna tradycja. Znają się na rzeczy. Kompleksowo wykonają projekty Twoich instalacji.

Re: Instalacja wodno kanalizacyjna

: 02 lip 2019, 13:11
autor: aloizyt
Projekt to jedno, ale takie rzeczy trzeba potem zbadać pod względem wytrzymałościowym. Ciśnienie wody bywa różne i lepiej zapobiegać jakiejś katastrofie :P są firmy które się tym zajmują http://komes.pl/, więc łatwo Ci będzie znaleźć pomoc.