Muzyczne poszukiwania.

Luźne rozmowy na różne tematy.
ODPOWIEDZ
Pablo_Rock

Re: Muzyczne poszukiwania.

Post autor: Pablo_Rock » 14 mar 2014, 23:15

Już mam :]

giovan

Post autor: giovan » 08 maja 2014, 17:51

Donatan to podobno w polowie rosjanin. Jak dla mnie to zbyt duza promocja polskich prostytutek ale Cleo fajnie promuje płytę, w kazdym wywiadze tak samo ubrana a Donatan profesjonalnie trzyma akordeon na teledysku.

sacrisati06

Re:

Post autor: sacrisati06 » 09 paź 2018, 13:36

Basstool pisze:
16 sty 2008, 23:52
a powie mi ktoś jak się nazywa taka piosenka która była w na początku serialu na TVP2 kiedyś ? ;) leciał zawsze w niedzielę rano :P serial nazywał się coś na zasadzie 'stare lata' czy coś takiego xD ale to nie jest nic konkretnego Rachat de crédit plus réserve d'argent... wiem, że jeden z kabaretów przerobił tą piosenkę i śpiewał o prądzie (koleś trzymał taki wielki kabel, śpiewał o prądzie... i co jakiś czas prąd go kopał :P)
Ja też chciałbym wiedzieć, czy ktoś mógłby mi pomóc. W przeciwnym razie chciałbym mieć wszystkie ścieżki dźwiękowe z tej serii.

Derayes

Post autor: Derayes » 11 paź 2018, 13:45

giovan pisze:
08 maja 2014, 17:51
Donatan to podobno w polowie rosjanin. Jak dla mnie to zbyt duza promocja polskich prostytutek ale Cleo fajnie promuje płytę, w kazdym wywiadze tak samo ubrana a Donatan profesjonalnie trzyma akordeon na teledysku.

A poszukujesz czego? :BB:

Awatar użytkownika
zmr

Post autor: zmr » 29 mar 2019, 7:56

Aktualnie jestem na etapie poszukiwania nowego instrumentu na jakim mógłbym grać. Gram na gitarze i ta gra daje mi dużo satysfakcji ale chcialbym się rozwijać i wypróbować czegoś zupełnie innego. Jakiś czas temu zainteresowały mnie instrumenty etniczne. Byłem na wakacjach w Hiszpanii i zobaczyłem, ze jest to u nich bardzo popularne i sporo osób na przykład zarabia na ulicy grając na bębnach.
Czy ktoś grał moze na instrumencie takim jak Cajon? http://drumstore.pl/produkty_perkusyjne ... cajon.html
Obrazek

Trudno się nauczyć?

katia

Post autor: katia » 29 kwie 2019, 17:13

Jak juz jestesmy w temacie muzyki to macie moze jakies sprawdzone aplikacja na telefon do rozpoznawania wykonawcy? Czasami w radio slysze i nie jestem w stanie zapamietac...

membrana

Post autor: membrana » 30 kwie 2019, 20:20

Mozna w sieci znalezc proste narzedzia, dzieki ktorym nie bedziesz musiala sobie zadawac takich pytan. Chyba kazdemu z nas zdarzylo sie jechac samochodem, uslyszec jakis fajny kawalek i nie wiedziec jak sie nazywa wykonawca. Albo uslyszelismy utwor ktorego od lat nie slyszelismy jednak pomimo staran nie moglismy sobie przypomniec tytulu. W rzeczywistosci nie jest to zbyt milym uczuciem bo jedyne co pozostaje to czychac na kolejny przypadek. Wszystko mozna natomiast obrocic o 360 stopni, warunkiem jest skorzystanie z takiego rozwiazania jak aplikacja do rozpoznawania muzyki . Tego typu, nowoczesne narzedzia pozwalaja na dokladne ustalenie nazwy utworu/wykonawcy w ciagu kilku chwil. Bardziej rozbudowane moga nawet wyswietlic tekst. Oczywiscie trzeba w jakis sensowny sposob znalezc aplikacje spelniajaca wszystkie nasze wymagania. Patrzac na to co sie dzieje na rynku to jest tego cala masa. O wiele latwiej bedzie poczytac opinie jakie maja fachowcy na ten temat - https://mobileclick.pl/aplikacje-do-roz ... -zadziwic/ by wyciagnac odpowiednie wnioski. W przypadku bycia fanem muzyki mozna tez rozwazyc zakup jakiejs uslugi strumieniowania, jest kilka godnych uwagi :)

Rzalia57

Post autor: Rzalia57 » 17 lip 2019, 0:05

Bardzo przydatny wpis.

__

https://kredytgotowkowyportal.pl/

krzysztofik

Post autor: krzysztofik » 18 lip 2019, 11:50

Takie aplikacje to super sprawa...niedawno zainstalowałem jedną z takich...

ODPOWIEDZ