zaniżone odszkodowanie

Luźne rozmowy na różne tematy.
ODPOWIEDZ
stroke

zaniżone odszkodowanie

Post autor: stroke » 18 lis 2018, 21:06

Dzień dobry, Miałem już chwilę temu wypadek komunikacyjny, zaniżyli mi bardzo odszkodowanie, myślałem by udać się do profesjonalnej firmy, która pomoże postarać mi się o większe. znajomy polecił mi bardzo dobrą firmę zaniżone odszkodowanie oc znacie?
Ostatnio zmieniony 27 lis 2018, 13:29 przez stroke, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
segmentslupno

Re: zaniżone odszkodowanie

Post autor: segmentslupno » 21 lis 2018, 15:01

Przydałby się jakiś prawnik do tego.
---
pożyczki dla zadłużonych

Mar3k
Kontakt:

Post autor: Mar3k » 29 paź 2019, 14:50

Po co prawnik? Prawnik się przydaje jeżeli sprawę kierujesz do sądu. Jak korzystasz z usług firmy odszkodowawczej, która oferuje dopłaty, odkup i skup odszkodowań to prawnik jest zbędny. Taka firma to idealne rozwiązanie, ponieważ w szybki sposób możesz dostać pieniądze na naprawę samochodu i nie musisz tracić czas i zdrowie na użeranie się z ubezpieczycielami. Chętnie pobierają składki za ubezpieczenie, ale z wypłatą należnego Nam odszkodowania już jest gorzej. Akurat nie korzystałem z tej firmy, którą polecił Ci znajomy, ale mogę Ci zaproponować firmę, której klientem byłem i na własnej skórze sprawdziłem jak to dokładnie działa - https://tbekspert.pl/odkup-odszkodowan-bialystok/ . Działa świetnie. Zgłaszasz się do firmy, zjawia się rzeczoznawca wycenia szkodę i otrzymasz odszkodowanie. Odszkodowanie jest trochę niższe jakbyś sam wywalczył je w sądzie, ale firma odlicza sobie swoją prowizję. Podpisujesz umowę, że zrzekasz się prawa do odszkodowania, otrzymujesz pieniądze i po sprawie. Firma odszkodowawcza sama zajmie się uzyskaniem odszkodowania od ubezpieczyciela. Zazwyczaj składają zbiorowy wniosek do sądu przeciwko ubezpieczycielowi.

Derayes

Post autor: Derayes » 29 paź 2019, 18:33

Unikaj prawników, oni Cię wydoją na każdym kroku.

ODPOWIEDZ