jeśli nie zagłosujesz...

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
Aspider

Post autor: Aspider » 19 paź 2007, 23:21

to, że nie ma żony ani dziewczyny oznacza, ze jest "czysty" :lol:

Awatar użytkownika
Umulamahri
Kontakt:

Post autor: Umulamahri » 19 paź 2007, 23:32

o w pyte! prawie jak dziewica orleanska. tylko brzydszy o pare rzedow wielkosci.

PS "wielkosci" smiesznie brzmi...

PS2 Hardi - jak zwykle nie pomyslales. argument typu "nie badz jednym z nielicznych" na forum gitarowy to bardzo slaby pomysl. sila rzeczy artysci opieraja sie na przeswiadczeniu o wlasnej niepowtarzalnosci i wyjatkowosci. zatem - czy chca byc jednymi z tych wielu?
jak to

Awatar użytkownika
zombie youth revolt

Post autor: zombie youth revolt » 19 paź 2007, 23:36

jak widze takie obrazki to az mnie korci zeby zaglosowac na pis w sprzeciwie dla ludzkiej glupoty ;]
Gibson SG Standard --> Biyang Mad Driver --> Way Huge Swollen Pickle --> Bogner Alchemist 212

Enter the Phoenix

Post autor: Enter the Phoenix » 20 paź 2007, 0:43

Hehe, bo ludzie w większości są kretynami i jarają ich łatwe, proste hasełka ala ten jest kurdupel - kaczor, ten alkoholik (dziwnie, że tego wcześniej "dziwnym trafem" nie pokazywali nigdy) - kwach, ten sepleni - tusk, ten ma wiejską mordę (mheh, akurat to prawda ;P ) - lepper a nie interesuje ich w ogóle program, ekonomia i przeszłość ludzi na których głosują ot co ;)

Jak to się przekłada na rzeczywistość :?: Srak k****, bo napoleon był chyba nie wyższy od kaczora, a swoje zrobił ;)

Dla tępego ludu ważne kto ma lepiej wypastowane buciki czy jest przystojniejszy :}

PS. Wkurzają mnie reklamy wyborcze i hasła dla niedorozwojów
Ostatnio zmieniony 20 paź 2007, 0:48 przez Enter the Phoenix, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Umulamahri
Kontakt:

Post autor: Umulamahri » 20 paź 2007, 0:46

kwach fajnie zripostowal - moze 1 moze 10 - tu mial racje - penis komukolwiek do tego.

enter - to powinna wygrac partia kobiet - z jednym zalozeniem - to the victor the spoils! hyhyhy
jak to

Awatar użytkownika
WilK
Zasłużony

Post autor: WilK » 20 paź 2007, 0:51

"Pij bracie, pij na zdrowie
jutro ci się humor przyda
spirytus ci nie zaszkodzi
PiS idzie - wyrzygasz."

Do zobaczenia w poniedziałek - może w trochę lepszej Polsce.
[color=#273886]Nie mogę Ci pomóc. Jestem nieobecny.
[/color]

ODPOWIEDZ