Music Media 2007

Luźne rozmowy na różne tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hardi
Kontakt:

Music Media 2007

Post autor: Hardi » 23 wrz 2007, 0:15

Byłem w sobotę razem z kolegą. Jacek Królik i jego band zagrali świetnie, Krzysztof Misiak trochę przynudzał, a w dodatku miał "discopolowy" podkład ;) Mało wzmacniaczy gitarowych, w zasadzie tylko Randall, Engl. AER i Fender coś tam pokazali, bo to co Orange i H&K to żenada. Inni dystrybutorzy chyba strajkowali, bo nie było takich wzmacniaczy jak MesaBoogie, Marshall, Peavey, Rivera, Krank, Carvin itd. Z gitar dość dobrze był zaopatrzony Fender i znakomicie MusicMan. Światła były na przyzwoitym poziomie, sprzęt nagłośnieniowy i studyjny również. Było głośno i ogrywanie sprzętu mijało się z celem, ale za to było fajnie i wesoło :)

kilka fotek

Awatar użytkownika
byku92

Post autor: byku92 » 23 wrz 2007, 0:19

gdzieś też czytałem (chyba na youtube) że ten igor falecki nieźle na perce tam przygrywał ze swoim band'em... widziałeś go??

Enter the Phoenix

Post autor: Enter the Phoenix » 23 wrz 2007, 0:31

Inni dystrybutorzy chyba strajkowali, bo nie było takich wzmacniaczy jak MesaBoogie, Marshall, Peavey, Rivera, Krank, Carvin itd.
Jasne, że nie było, jak ktoś już zdążył je wynieść pod pachami ...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Hardi
Kontakt:

Post autor: Hardi » 23 wrz 2007, 8:55

byku92 pisze:gdzieś też czytałem (chyba na youtube) że ten igor falecki nieźle na perce tam przygrywał ze swoim band'em... widziałeś go??
niestety nie

Werman

Post autor: Werman » 23 wrz 2007, 11:21

Byłem i jestem rozczarowany. Fakt, widzialem Nowaka z Tsa, Styczyńskiego z Dżemu, Królika, Maślaka ale co z tego. Wystawców jeśli chodzi o gitary mało. Jeśli chodzi o jakiekolwiek efekty to raptem jedno stoisko z zoomami i jedno digitecha. Tak więc ja gdyby nie to ze dosiadlem sie do zooma 9-tki to pewnie mialbym wikeszy nidosyt, ale zabawka jakoś mi to zrekompnsowala. Po za tym dostalem rozpiske gdzie jakie stoisko ma jaka firma. Ide sobie pd wskazany numerek a tam jakies rzeczy oświetleniowe zamiast tego co chcialem. Nie wiem, bylm tylko w sobote wiec moze porzadana firma byla w inny dzien, ale powinno to byc jakos zaznaczone. Bardziej od Maślaka podobala mi sie kapleka co grała po nim, taki instrumentalny zespół. Nazwy nie pamietam ale kumpel plytke kupil to sobie przegram. Co po za tym, kurde napalilem sie tylko na tego zooma a kasiory nie ma i kicha. No i fakt, pogralem na miodnych gitarkach, tez frajda. Jak dla mnie moglo byc ale jak mowie za malo wystawcow. Acha, no i te laseczki,ehhhhh.. normalnie masakra...

P.S. i zapomnialem dodac ze piwo blo paskudne..

Awatar użytkownika
byku92

Post autor: byku92 » 23 wrz 2007, 11:37

mówisz że było co innego niż chciałeś w tym miejscu.... może nie umiesz korzystać z mapki?? :P

Werman

Post autor: Werman » 23 wrz 2007, 11:39

Hehe, umiem miem, ale powaznie cos nie tak bylo z tymi stoiskami. No chyba ze te sikowate piwo nie bylo az tak sikowate ... :P

Awatar użytkownika
Hardi
Kontakt:

Post autor: Hardi » 23 wrz 2007, 12:04

Werman pisze:Po za tym dostalem rozpiske gdzie jakie stoisko ma jaka firma. Ide sobie pd wskazany numerek a tam jakies rzeczy oświetleniowe zamiast tego co chcialem.
zgadza się, były błędne informacje
Werman pisze:Nie wiem, bylm tylko w sobote wiec moze porzadana firma byla w inny dzien...
niestety nie, na targach nie było ani Lauda-Audio ani FX-Music Group a to oznacza, że nie było większości sprzętu
Werman pisze:Acha, no i te laseczki,ehhhhh.. normalnie masakra...
no cóż, było na czym oko zawiesić ;)

Bartheck

Post autor: Bartheck » 24 wrz 2007, 20:37

Tak - hostessy były całkiem, całkiem, szczególnie taka jedna w białej sukni :D rzeczywiście - efektów i wzmacniaczy zbyt wiele nie było, za to w gitarach można było wybierać. Załuję, że nie mogłem poogrywać klasyków (hałas...).

nihon

Post autor: nihon » 25 wrz 2007, 0:43

Załuję, że nie mogłem poogrywać klasyków (hałas...).
To fakt, ciężko było rozmawiać, nie mówiąc o wsłuchanie się w gitarę, wzmacniacz czy monitory... :? Gitar też niestety było mniej niż w zeszłym roku , ale impreza się rozwija, więc jest nadzieja że następnym razem bedzie lepiej ;) Żeby jeszcze wystawcy przestrzegali obowiązujących norm głośności...

Bartheck

Post autor: Bartheck » 25 wrz 2007, 15:13

nihon pisze:Żeby jeszcze wystawcy przestrzegali obowiązujących norm głośności...
A były jakieś w ogóle? :D

Werman

Post autor: Werman » 25 wrz 2007, 17:29

Mnie najbardziej rozbroilo te stoisko gdzie byly fendery (m.in.), 4 piece obok siebie i kazdy cos tam repoli, nie dalo sie tam wytrzymac. A ta jedna w tej bialej sukni byla nieziemska...it a figura... promowala jakies oswietlenia. Nie wiem czy widzieliscie jakie szoł robila przy tej promocji. Akurat przypadkowo sobie szedlem tamtedy a tu odliczanie...3...2..1... i zaczela, masakra...

ODPOWIEDZ