pije ktoś z was Alveo ?

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
byku92

Post autor: byku92 » 20 sie 2007, 12:31

mój starszy to pije bo ma kłopoty ze zdrowiem (nie pamiętam dokładnie co mu jest bo miał dużo tych chorób :?) i chyba mu pomaga

Awatar użytkownika
Paweł
Zasłużony
Kontakt:

Post autor: Paweł » 20 sie 2007, 15:46

Hardi pisze:Serwuj trochę po necie, a sam zobaczysz, że jest to jak najbardziej możliwe, 25 lat temu po raz pierwszy udało się coś takiego zrobić, są do tego odpowiednie jonizatory itd. które sporo kosztują. To, że ty czegoś nie wiesz i nie rozumiesz, nie oznacza, że tego nie ma.
Mistrzu skończ najpierw wydział chemii (tudzież fizyki) a potem próbuj być ekspertem. Nie ma czegoś takiego jak ujemnie jonizowana woda - nie istnieje i nie będzie istnieć nigdy stabilny samodzielny ładunek ujemny bez towarzyszącego mu ładunku dodatniego, a już zwłaszcza w roztworze wodnym. Parafrazując Twoje słowa, można napisać : to że wypisujesz tu niedorzeczności z kilku stron w internecie, nie oznacza że tak jest naprawdę... Przejrzałem kilka stron o tym specyfiku i raz napisane że woda dejonizowana a raz że jonizowana - mogliby się zdecydować, albo poprosić o jakieś fachowe przetłumaczenie ulotek angielskich - przecież jednym z twórców jest doktor chemii, czyżby on takie bzdury wypisywał ? Wiem że wodę można dejonizować na jonowymiennej żywicy, to żadna nowość, ale to co piszą na tych stronach trąci mi mocnymi nieścisłościami po prostu. I nie wnikam w to czy zioła te działają czy nie, nie wspominając już o cudownych "promocjach i obniżkach cen"...
Richard Wright 1943-2008
[i]Nobody knows where you are
How near or how far...[/i]

[url]http://www.facebook.com/MojoDrive[/url]

Awatar użytkownika
Hardi
Kontakt:

Post autor: Hardi » 20 sie 2007, 19:34

ja tam chemii nie kocham, a tym bardziej na niej się nie znam ;) co do stron, to tak naprawdę bierz pod uwagę co jest napisane na tej www.akuna.net reszta to strony za które firma Akuna nie odpowiada, najczęściej zakładane są przez ludzi handlującymi tymi produktami. Dla mnie ważne jest tylko to, że Alveo pomaga i to bardzo skutecznie, a woda ujemna czy nieujemna to dla mnie nie ma znaczenia ;)
A2J

buka123

Re:

Post autor: buka123 » 17 wrz 2019, 14:16

Hardi pisze:
18 sie 2007, 23:51
Co innego herbatki z targu a co innego produkt, który został stworzony przez geniusz medycy, tych samych, którzy stworzyli sztuczne serce itd.
Założyłem ten temat bo chciałem zobaczyć czy ktoś oprócz mnie na tym forum pije Alveo. Moja żona miała, alergię na psy i pyłki traw, oraz chorą tarczycę, po pół roku picia Alveo alergia zniknęła (teraz mamy 2 psy w domu, a wiosna i lato stały się jej ulubionymi porami roku), tarczyca ustabilizowała się i działa prawidłowo. Na początku podchodziłem do tego również sceptycznie, ale jak zobaczyłem, że mojej żonie pomaga to również zacząłem pić Alveo, miałem problemy z ciśnieniem i cholesterolem, ale teraz to już przeszłość :)
jesli chodzi o problemy z tarczycą to polecam endokrynolog poznań
W blumedica pracują najlepsi specjaliści, z odpowiednim podejsciem do pacjenta, z ogromnym doswiadczeniem. Mozna się umowic i na nfz i prywatnie.

dzieciparku

Re: pije ktoś z was Alveo ?

Post autor: dzieciparku » 23 wrz 2019, 12:12

A co to i na co to w ogóle jest?
Nowelizacja ustawy o OZE
Sprawdź szczegóły tutaj

ODPOWIEDZ