znienawidzone zespoły ;)

Luźne rozmowy na różne tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ranthram

Re: znienawidzone zespoły ;)

Post autor: Ranthram » 17 sie 2009, 0:52

Dżem to (wulg.) :). Też nie lubię tej kapeli, strasznie irytuje mnie osoba "Ryśka" i cała otoczka wokół zespołu. Fani Dżemu kojarzą mi się z jakimiś niedomytymi małolatami. Powiem jeszcze tylko, że te "argumenty", które miały bronić zespołu - zdecydowanie poprawiły mi humor :D.

Awatar użytkownika
Brando

Post autor: Brando » 17 sie 2009, 2:27

Całym sercem za kolegą...
http://roqfort666.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Arnold Layne

Post autor: Arnold Layne » 17 sie 2009, 7:23

Moim zdaniem Dżem to nie jest jakaś najgorsza lipa, bo jest dużo gorszych zespołów na tym świecie, ale jest po prostu na maksa nudny.
Dodam, że mój starszy, który odkąd pamiętam słucha jazzu po obejrzeniu filmu "skazany na bluesa" zakupił sobie chyba z 3 płyty "the best of dżem" i katuje je non-stop (czyli już jakieś 3 lata) w samochodzie :/. Jest to dla mnie dodatkowym czynnikiem wpływającym na to, że nie lubię tego zespołu bo po prostu chce mi się wymiotować z nudów przy którymkolwiek z ich największych hitów :P.
No i nie sposób mi się nie zgodzić z tym:
Też nie lubię tej kapeli, strasznie irytuje mnie osoba "Ryśka" i cała otoczka wokół zespołu. Fani Dżemu kojarzą mi się z jakimiś niedomytymi małolatami.
Piona!

Awatar użytkownika
Poxipol

Post autor: Poxipol » 17 sie 2009, 12:55

Właśnie w tym problem z Dżemem. Sam w sobie calkiem solidny bluesrockowy zespół, ale ci fani wszystko psują :mrgreen: Często się nadziewam na brudnych małolatów mających Ryśka za conajmniej Jezusa, wkurzające to jest. Dżem jako Dżem - sporo kawałków okej, ale ogólnie przynudzają. Wolę dżem truskawkowy.
[url]http://www.facebook.com/angerfishband[/url]

Awatar użytkownika
Brando

Post autor: Brando » 17 sie 2009, 14:23

Moim zdaniem popularność Dżemu bierze się przede wszystkim z ich nośnych tekstów, którymi pięknie wpasowali się w "filozofię niedomytych". Muzyka ma drugorzędne znaczenie. Służy do kołysania się w trakcie kontemplacji nad własnym (zawsze) zmarnowanym życiem.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2009, 15:40 przez Brando, łącznie zmieniany 1 raz.
http://roqfort666.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Bloodsucker69
Administrator forum
Administrator forum

Post autor: Bloodsucker69 » 17 sie 2009, 14:55

Brando, bardzo trafnie to określiłeś. Co do fanów również zgadzam się w 100%. Cieszę się, że nie tylko ja uważam Dżem za zespół nieciekawy i przereklamowany 8)

Awatar użytkownika
HARDROCK

Post autor: HARDROCK » 17 sie 2009, 18:52

A ja, jak zwykle wolę sformułowania "większośc fanów", "prawie wszyscy". Osobiście nie jestem fanem Dżemu, ale nie przepadam za uogólnieniami :wink:

Tomaaz

Post autor: Tomaaz » 18 sie 2009, 1:10

Wow! Myślałem, że za Dżem zostanę zlinczowany, a tu taka niespodzianka. :)

Awatar użytkownika
Bloodsucker69
Administrator forum
Administrator forum

Post autor: Bloodsucker69 » 18 sie 2009, 12:11

Haha, ja oberwałem pierwszy więc Ciebie już się nikt nie czepił xD

Awatar użytkownika
zombie youth revolt

Post autor: zombie youth revolt » 18 sie 2009, 12:29

Tomaaz pisze:Wow! Myślałem, że za Dżem zostanę zlinczowany, a tu taka niespodzianka. :)
od kiedy tylko jestem na forum ( 3 lata ) w kazdym moim poscie o tej kapeli pisalem, ze to padaczka przeciez
Gibson SG Standard --> Biyang Mad Driver --> Way Huge Swollen Pickle --> Bogner Alchemist 212

Tomaaz

Post autor: Tomaaz » 18 sie 2009, 13:03

Nie no, ja wiem, że są tu ludzie, którzy w kwestii Dżemu się ze mną zgadzają i liczyłem na to, że się wypowiedzą. Ale myślałem, że na każdy taki głos przypadnie co najmniej dziesieć w obronie "ukochanej kapeli", takich, w których zostanę odsądzony od czci i wiary. A tu nic. Szok normalnie. :)

Awatar użytkownika
woj74
Zasłużony

Post autor: woj74 » 18 sie 2009, 13:32

Wydaje mi się, że fani nie odczuwają potrzeby przekonywania wiedząc, że prawdziwa sztuka się sama obroni :wink:
[img]http://img708.imageshack.us/img708/4026/noslash.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Paweł
Zasłużony
Kontakt:

Post autor: Paweł » 18 sie 2009, 13:46

A po co popadać w jałową kłótnię ? Ja mam swoje zdanie na temat tej kapeli ale nikomu nie zamierzam go narzucać. Zresztą ten temat powstał, żeby Ci, którzy chcą, mogli swoje frustracje powylewać (i może poczuć się lepiej przez to), a nie po to, żeby prowadzić dyskusję na temat danej kapeli (od tego są tematy w działach muzycznych).
Znam trochę więcej niż 10 znanych kawałków tego zespołu, mam kilka swoich ulubionych płyt (koncertowych), do których wracam i to wszystko. Najpłytszy argument przeciw, jaki się tu pojawił, to ten o niedomytych małolatach. Mnie osobiście zwisa, kto oprócz mnie słucha tej kapeli i kto jaką ideologię sobie do tej muzyki dorabia. Mam gdzieś, że ktoś zaliczy mnie do "brudasów", bo lubię słuchać Dżemu - mnie zawsze najbardziej pociągała muzyka, nie teksty...
Richard Wright 1943-2008
[i]Nobody knows where you are
How near or how far...[/i]

[url]http://www.facebook.com/MojoDrive[/url]

Tomaaz

Post autor: Tomaaz » 18 sie 2009, 13:48

A jednak. ;)

Awatar użytkownika
HARDROCK

Post autor: HARDROCK » 18 sie 2009, 19:33

Paweł mówi, że zawsze najbardziej pociagała go muzyka, a nie teksty. To znaczy, że nie ważne, co śpiewają, ważne, żeby dobrze grali :?: :?: :?:

ODPOWIEDZ