znienawidzone zespoły ;)

Luźne rozmowy na różne tematy.
ODPOWIEDZ
grucha94

Post autor: grucha94 » 20 mar 2009, 15:16

kielczak pisze:Potraktuję temat bardziej jako "czego nie lubisz w muzyce". Tak zresztą moim zdaniem powinien nazywać się ten temat, ale co tam.
Nie lubię najszerzej pojętego jak się da hip hopu i techno. Nie lubię gwiazdeczek popowych, nie lubię polskiego rocka, z dwoma(?) wyjątkami. Mówię zarówno o popowym "nie jesteś saaaaam" jak i o metalowym łojeniu. Nie lubię zespołów indie rockowych, nie lubię skrajnie punkowych zespołów, za wyjątkiem The Clash. Nie lubię skrajnie szybkiego metalu (Od Slayera w górę), ani ultracieżkiego metalu(Pantera w górę). Z konkretnych zespołów, które nie trawię to wymieniony Slayer i Pantera, Green Day, Machine Head, Soad, Tool, In Flames. Ponadto Vaia, Petrucciego, Antraxu, Dream Theatru(Jezu, nie zabijcie mnie ale zapomniałem jak się pisze drugi człon nazwy), Nirvany, Kirka Hammetta (bo już Metallicę jako taką to nawet lubię). Tyle mi przychodzi do głowy na chwilę obecną.
To co ty lubisz?? ;D Bluesa, zgadłem??

Awatar użytkownika
NiecnyKsiaze

Post autor: NiecnyKsiaze » 20 mar 2009, 15:17

Może szanty & folk? :)
[size=85]
[url=http://nk.art.pl/mp3/nk_grom_molowo.mp3]Piosenka o adminach[/url]
[url=http://nk.art.pl/mp3/nk_wojny_gwiezdne.mp3]Piosenka o forach[/url]
Antek[/size]

Awatar użytkownika
Basstool

Post autor: Basstool » 20 mar 2009, 15:43

kielczak pisze:Potraktuję temat bardziej jako "czego nie lubisz w muzyce". Tak zresztą moim zdaniem powinien nazywać się ten temat, ale co tam.
Nie lubię najszerzej pojętego jak się da hip hopu i techno. Nie lubię gwiazdeczek popowych, nie lubię polskiego rocka, z dwoma(?) wyjątkami. Mówię zarówno o popowym "nie jesteś saaaaam" jak i o metalowym łojeniu. Nie lubię zespołów indie rockowych, nie lubię skrajnie punkowych zespołów, za wyjątkiem The Clash. Nie lubię skrajnie szybkiego metalu (Od Slayera w górę), ani ultracieżkiego metalu(Pantera w górę). Z konkretnych zespołów, które nie trawię to wymieniony Slayer i Pantera, Green Day, Machine Head, Soad, Tool, In Flames. Ponadto Vaia, Petrucciego, Antraxu, Dream Theatru(Jezu, nie zabijcie mnie ale zapomniałem jak się pisze drugi człon nazwy), Nirvany, Kirka Hammetta (bo już Metallicę jako taką to nawet lubię). Tyle mi przychodzi do głowy na chwilę obecną.
miałeś potraktować jako 'czego nie lubisz w muzyce' a i tak wymieniasz konkretne zespoły xP
[url=http://img166.imageshack.us/my.php?image=200pxsimpsonssonicyouthwz6.jpg][img]http://img166.imageshack.us/img166/3906/200pxsimpsonssonicyouthwz6.th.jpg[/img][/url]
maple me - sklonuj mnie -.-

mastah

Post autor: mastah » 20 mar 2009, 17:40

Panie Niecny Książę Pan wygląda na nowej sygnaturze jak Ozzy .
sry z offtop

Awatar użytkownika
NiecnyKsiaze

Post autor: NiecnyKsiaze » 20 mar 2009, 17:41

Chyba się zdenerwuję. Już po raz pięćdziesiąty słyszę o tym Ozzym ;) A jeszcze kiedyś mówili, "o, Jack Black!" :)
[size=85]
[url=http://nk.art.pl/mp3/nk_grom_molowo.mp3]Piosenka o adminach[/url]
[url=http://nk.art.pl/mp3/nk_wojny_gwiezdne.mp3]Piosenka o forach[/url]
Antek[/size]

Awatar użytkownika
Inq

Post autor: Inq » 20 mar 2009, 17:49

O! Ozzy!
[quote]Inq to taki wiecznie niepocieszony maruda tupiący nogą że to jego klocki ![/quote]

Arkan

Post autor: Arkan » 20 mar 2009, 18:41

Niecny! O mało co nie pomyliłem Cię z Ozzym! :)

RiFF4GE
Kontakt:

Post autor: RiFF4GE » 20 mar 2009, 18:43

O w morde! OZZY!! xD

Ne przepadam za nowymi kapelami metalowymi,po prostu są takie plastikowe,tak samo nie na widzę też szybkiego metalu typu Yngwie Malmsteen bo to jest tak jakby wyjść na ulice i krzyknąć:HEJ! TY! PATRZ JAK JA WYMIATAM!.Wyjątkiem jest Van Halen :D Wole stary,ciężki i wolny metal :D

Awatar użytkownika
silver

Post autor: silver » 20 mar 2009, 18:52

NiecnyKsiaze pisze:Chyba się zdenerwuję. Już po raz pięćdziesiąty słyszę o tym Ozzym ;) A jeszcze kiedyś mówili, "o, Jack Black!" :)
Iggy Popa też by się dało z Ciebie zrobić :) (Następnym razem wystąp z gołym torsem :D)

Awatar użytkownika
KTULU

Post autor: KTULU » 20 mar 2009, 19:09

Hej!

Ja całkowicie nie trawię Cool Kids Of Death i muzyki typu Indie- i brit-
O odrazie do plastikowych "rockbandów" jak Tokio Hotel czy Blog27 nawet nie wspominam...
Kto zna ten utwór ? ? ? ? ? ? ? ?

http://ktullu.wrzuta.pl/audio/s4bCYhs7Mh/

Mind

Post autor: Mind » 20 mar 2009, 19:29

mck159 pisze: -Linkin Park (nie rozumiem dlaczego mówi się, że grają rocka)
To jest nic!
Ja kiedyś usłyszałem, że metal oni grają xD

A tak ogólnie to nie nawidze:
-wszystkich wytworów typu Feel, Blogi srogi, itp.
- hip hopy i nie hop hipy z (jak ktośtu wcześniej napisał ; p) ze zlotymi łańcuchami o treści 'bieda'
- technawki ( w kazdej postaci), ale najbardziej to mnie wnerwiaja takie co jest 10 minut i jest 'bum bum bum bum bum bum bum bum twoja bum bum bum stara bum bum bum bum zapierdala bum bum bum...' i tak caaałe 10 minut. (tekst przykładowy - żeby się ktoś czasem nie obraził ; p)
- całe to pop i umbrela ela ela la la, i dody te itp.

Pozdro

Awatar użytkownika
Death

Post autor: Death » 21 mar 2009, 1:30

ja z kolei nienawidzę:
- zespołów typu Offspring, ogólnie punk rocka
- wszelkiego rodzaju Linkin Parków i tym podobnych
- power metalu (z kilkoma wyjątkami)
- produktów typu feel, kombii, no wiadomo
!

kielczak

Post autor: kielczak » 21 mar 2009, 9:12

grucha94 pisze:
To co ty lubisz?? ;D Bluesa, zgadłem??
Gatunkowo to wszystko poza hip hopami technami i ekstremalnymi metalami. The Police moim ulubionym zespołem, za nim Iron Maiden, na 3 Dire Straits i stare GnR. Poza tym BB King, Gary Moore, Clapton, Hendrix, Led Zeppelin, Rainbow, stare Bon Jovi, Mark Knopfler(ten solowy), Metallica, Megadeth, Buddy Guy, Midnight Oil, Count Basie, Sting(ten solowy), Genesis, Metallica, Queen, The Who, Franz Ferdinand, Satriani, SRV, ZZ Top, Van Halen, AC/DC, John Lee Hooker, itd.
http://www.lastfm.pl/user/kielczak

rough

Post autor: rough » 21 mar 2009, 12:07

Tokio Hotel, Feel, Blink 182. Te wszystkie szity radiowe typu Beyonce czy jakieś inne Furtado. Beattlesi, Pink Floyd i Deep Purple i inni Rolling Stonesi nie trawię :evil:

O i jeszcze te Arktyczne Małpy i ich gay koledzy :wink:

Awatar użytkownika
scichol
Kontakt:

Post autor: scichol » 21 mar 2009, 13:20

MateoW pisze:Tokio Hotel, Feel, Blink 182. Te wszystkie szity radiowe typu Beyonce czy jakieś inne Furtado. Beattlesi, Pink Floyd i Deep Purple i inni Rolling Stonesi nie trawię :evil:

O i jeszcze te Arktyczne Małpy i ich gay koledzy :wink:
??

Czego ty sluchasz?
[color=blue]Squier 94' Psychodelic +wilkinson tuners +Vintge VS6 OW->Kompresor->Korg, multi->Danelectro CC Overdrive->Danelectro Tremolo->Dunlop Crybaby ->wzmak: Fender Princeton Chorus red knob's|wyjazdowy-Kustom Dart 10 [/color]|Elektro-Akustyk Cort E70

ODPOWIEDZ