Sklepy muzyczne - wasze opinie

Luźne rozmowy na różne tematy.
datman

Re: Sklepy muzyczne - wasze opinie

Post autor: datman » 06 maja 2014, 1:04

Kraków, Plac Matejki 5:: Jeśli nie ma ciśnienia na zakupy, to odradzam. Gbury, czyli kiepska obsługa i coraz marniejszy towar. Z R'n'R istniejącego kiedyś na Azorach zostały niedobitki. Najsłabszy sklep w centrum Krakowa.

Kraków, Skawińska "Skład Muzyczny" Sklep na drugim biegunie. Fajni chłopacy, dużo towaru, wszystko do ściągnięcia od ręki. Na sklepie nawet leżą nowe Rickenbackery i Gretsche - rzadkość w Polsce. Na dodatek w piwnicy sala prób i jeden z najlepszych lutników w Małopolsce - Piotr.

tommuc85

Post autor: tommuc85 » 06 maja 2014, 14:13

Niestety zgadzam się z datmanem co do wymienionych sklepów.

bl000dy

Post autor: bl000dy » 04 sty 2015, 12:59

Guitar Center to chyba najlepsze takie miejsce w Łodzi. Dwa albo trzy lata temu to na ścianach był goły beton, a jak zawitałem tam w marcu 2014, to mieli pokój około 7m na 15m, nie da się przyczepić do wystroju, neony z markami gitar, wszystkie ściany zasłonięte dwoma rzędami gitar, w środku też masa sprzętu, naprawdę ładny wystrój. Mają miłych ludzi, można pogadać o sprzęcie, wiedzą co sprzedają, dobrze doradzą, każdego traktują poważnie nawet gimnazjalistę takiego jak ja. Możesz wejść do sklepu i spytać się czy możesz ograć sprzęt, on ci mówi bardzo proszę, bierzesz gitarę, potem on się pyta jaki chcesz wzmacniacz i cię podłącza do czego sobie zażyczysz, jak się pobawię, to potem ciężko jest wyjść z pustymi rękoma, to chociaż struny kupię ;). Na razie nic u nich nie zamawiałem. Ceny mają jedne z najniższych w Polsce. Dobry dojazd jak mieszkasz w Łodzi i nie tylko.

lopo

Post autor: lopo » 23 mar 2015, 18:59

dawno nie byłem w lbnie a się teraz wybieram, czy istnieją tam jeszcze dobre sklepy muzyczne na chopina? a jak nie to gdzie warto sie wybrać?

Santek

Post autor: Santek » 09 lip 2015, 22:11

Wszystko tak naprawdę zależy od tego jaki kto ma cel. Sklepów muzycznych w Warszawie bym kilka wymienił tylko, że w sklepiach jest jeden minus - ceny. Także jeśli ktoś kupuje pierwszy sprzęt i ma blade pojęcie polecam sklep, ale jak ktoś wie o co chodzi i co chce albo był w sklepie i już mu doradzili to niech sobie szuka przez porównywarki - http://gyz.pl/tanio-muzyka opcja o tyle dobra, ze ceny często są niższe niż na allegro sporo promocji można wyłapać.
A jak już ktoś pyta jak poznać dobry sklep to jak mnie nauczył dziadek jak wchodzicie zadajecie pytanie sprzedawcy na czym gra. Jak na niczym - uciekajcie.

WiktorKowalczyk

Post autor: WiktorKowalczyk » 10 lip 2015, 13:39

Hołek pisze:Piszcie jakie znacie najlepsze internetowe sklepy muzyczne, gdzie mozna coś ciekawego dostac:P bo Big beat to chyba wszyscy znają
ja kupuję w takich retro miejscówkach. Głównie chodzi mi o winyle. :gitara: :gitara: :gitara:

majkelmajczi

Post autor: majkelmajczi » 15 lip 2015, 14:19

GuitarCenter, mają duży asortyment i bardzo niskie ceny, robiłem tam zakupy kilka razy, polecam ;)

Vox

Post autor: Vox » 05 lip 2016, 3:23

Co sądzę o Rock'n'Rollu napisałem w tym poście - http://forum.magazyngitarzysta.pl/viewt ... 17#p455817, a co do dobrych sklepów to polecam GuitarCenter, Riff i RockTone (jeden z nielicznych w Polsce, który oferuje efekty Wamplera).

Billytalent

Post autor: Billytalent » 13 paź 2016, 9:27

Ostatnio kupowałem w Guitar center nowe struny i faktycznie wszystko okej, żadnych problemów.

Kawinka

Post autor: Kawinka » 01 kwie 2017, 21:00

Ja mogę polecić sklep z płytami winylowymi, które są całkiem dobrej jakości a nie kosztują dużo. Tutaj http://www.3kropki.pl/sklep/muzyka/winyle/ mają szeroką ofertę od klasyki do rocka :)

wiktor999

Post autor: wiktor999 » 08 lip 2017, 12:47

Kraków, Plac Matejki 5:: Jeśli nie ma ciśnienia na zakupy, to odradzam. Gbury, czyli kiepska obsługa i coraz marniejszy towar. Z R'n'R istniejącego kiedyś na Azorach zostały niedobitki. Najsłabszy sklep w centrum Krakowa.
Aż takich złych doświadczeń nie miałem ale rzeczywiście, obsługa nie zachwyca.

Derayes

Post autor: Derayes » 09 sie 2017, 0:31

Guitar Center- rewelka. Ja zamawialem online.

Rockman w Szczecinie- bardzo mila i zyczliwa obsluga!

Riff Warszawa ul. Bokserska - zwlaszcza jeden chlopak bardzo mily, niezmanierowany i sensowny.

RnR Warszawa- pan chcial koniecznie opchnac mi jakies wioslo. Ale byl fajny ;)
Ostatnio zmieniony 31 sie 2017, 12:03 przez Derayes, łącznie zmieniany 1 raz.

Matejko

Post autor: Matejko » 24 sty 2018, 14:36

Na dzisiaj mogę śmiało polecić sklepmuzyczny.pl, nowy wygląd strony, pojawiła się darmowa przesyłka od 200zł (o dziwo, do tej pory nie było to możliwe). Stany magazynowe widoczne, wszystko gra, oby tak dalej sklepie muzyczny!

Derayes

Post autor: Derayes » 22 mar 2018, 21:43

W Lodzi jest Guitar Center- zajrzyj na poprzednie strony tego watku ;)

Ja jeszcze polecam Musicexpress w Kucharach, dobre ceny choc asortyment w ktorym gitar nie ma.

holona48

Post autor: holona48 » 27 mar 2018, 18:58

Ja zawsze kupuję w bardziej lokalnych sklepach. Nie zawiodłem się jeszcze nigdy na jakości

ODPOWIEDZ