Kantor - potrzebna rada

Luźne rozmowy na różne tematy.
ODPOWIEDZ
vanowind

Kantor - potrzebna rada

Post autor: vanowind » 01 wrz 2015, 13:29

Witam! W najbliższym czasie wybieram się do Niemiec na koncert. Wiadomo, że nie pojadę bez kasy, więc muszę kupić trochę €. Problem w tym, że do najbliższego kantoru mam kilkadziesiąt km (uroki mieszkania na wsi). Znajomy podrzucił mi wczoraj pomysł, żebym wymienił pieniądze w internetowym kantorze, ale jakoś nie mam do tego przekonania. Czy ktoś z Was korzystał z takiego rozwiązania i może się wypowiedzieć?

Awatar użytkownika
Bloodsucker69
Administrator forum
Administrator forum

Re: Kantor - potrzebna rada

Post autor: Bloodsucker69 » 01 wrz 2015, 17:57

Coś (mail z kosmosu) mówi mi, że jesteś spambotem, ale dam Ci szansę :whistle:

vanowind

Post autor: vanowind » 02 wrz 2015, 10:05

Gdybym był spamerem to ten wątek zapewne wypełniony byłby linkami.
To, że używam do rejestracji na forach 10 minutowego maila, żeby nie dostawać później spamu na moją pocztę nie czyni chyba ze mnie z automatu spamera?

Awatar użytkownika
Bloodsucker69
Administrator forum
Administrator forum

Post autor: Bloodsucker69 » 02 wrz 2015, 10:32

Zważając na to, że mamy tutaj istny potop podobnych postów (bez tysiąca linków, za to z podobną treścią jak Twoja i dziwnymi mailami) wzmaga naszą czujność. Jeśli tym razem się pomyliłem to wybacz, choć i tak wybrałeś nieco dziwne miejsce na zadanie takiego pytania.

amelia88

Post autor: amelia88 » 01 gru 2022, 10:05

Rozumiem was doskonale, że macie problem z wyborem odpowiedniego kantora. Bo przelicz złoty na euro - w niektórych miejscach naprawdę waluty bywają niezbyt korzystne... Ja jednak już wiem, gdzie warto byłoby się zgłosić... A mam tutaj na myśli firmę pomaranczarnia.pl - jest to według mnie najlepszy internetowy kantor.

ODPOWIEDZ