Tak ogólnie

Opinie na temat Magazynu Gitarzysta.
ODPOWIEDZ
Winetou

Tak ogólnie

Post autor: Winetou » 08 wrz 2006, 10:15

Gdyby Gitarzysta nie udostepnił magazynu drogą cyfrową przez zinio, nie miałby ze mną kłopotu, a tak masz babo placek. Po pierwsze nie podoba mi się pierwsza część, czy newsy jak kto woli. Mało ciekawych informacji ze świata muzycznego. Po drugie (primo :D ) testy samych gitar (5/1 + zestawienie tunerów) to za mało aby zachwycić. Rynek muzyczny obfituje w wiele innych produktów. Po trzecie przy okazji testów ile można czytać o stosunku jakości do ceny, bla bla bla. Kalka językowa. A właśnie, co do testów, to dlaczego jest ich tak mało i to w większości taniego, budżetowego sprzetu? Ja gram już ładnych parę lat i nie specjalnie mam ochotę czytać o kopiach "sławnych marek". Najbardziej interesujące w najnowszym magazynie jest ukazanie światowych gitarowych duetów, bardzo fajny pomysł. To tyle.

Awatar użytkownika
Paweł
Zasłużony
Kontakt:

Post autor: Paweł » 08 wrz 2006, 10:37

Ty nie chcesz czytać o "budżetowym" sprzęcie ale przejrzyj to forum, to zobaczysz że ludzie z kolei nie chcą czytać testów sprzętu na który każdy z nich musiałby pracować 25 lat...
Richard Wright 1943-2008
[i]Nobody knows where you are
How near or how far...[/i]

[url]http://www.facebook.com/MojoDrive[/url]

Awatar użytkownika
maskot

Re: Tak ogólnie

Post autor: maskot » 08 wrz 2006, 12:42

Winetou pisze:
Mało ciekawych informacji ze świata muzycznego.
Hm... no nie wiem zależy kto co lubi, mi sie podobają newsy (oczywiście nie wszystkie) ale wielu interesujących rzeczy można się tam dowiedzieć.
Winetou pisze:
Po trzecie przy okazji testów ile można czytać o stosunku jakości do ceny, bla bla bla. Kalka językowa. A właśnie, co do testów, to dlaczego jest ich tak mało i to w większości taniego, budżetowego sprzetu?
Ilosc stron z testami sprzętu uważam, ze jest wprost proporcjonalna do ilości stron magazynu i jego zawartości. MI odpowiada.
Winetou pisze:
Ja gram już ładnych parę lat i nie specjalnie mam ochotę czytać o kopiach "sławnych marek".
A inni dopiero zaczynają i potrzebują właśnie niskobudżetowego sprzętu.
To tyle

Awatar użytkownika
Broszka
Kontakt:

Post autor: Broszka » 08 wrz 2006, 13:58

Newsy ze świata muzycznego można sobie czytać w Teraz Rocku, czy gdzie. To jest pismo gitarowe i ja tam wolę, że zamiast tego jakie płyty wyszły mogę się dowiedzieć czegoś ciekawego z wywiadów i artykułów o gitarzystach i zespołach.

Winetou

Post autor: Winetou » 09 wrz 2006, 7:06

Zgoda, testy tańszego sprzętu to również ukłon w stronę mniej zasobnych w gotówkę czytelników i tu uczciwie legnę pod argumentem. Jednak cały czas zastanawiam się dlaczego są to same gitary oraz efekt Digitecha, który do młodych raczej nie należy. To wygląda jak brak koncepcji na prowadzenie działu, który z natury odrzuca możliwość wykorzystania autoryzowanych zachodnich materiałów. A właśnie takie teksty znalazłem na poprzednich stronach. Guitar Playera i Guitar zdaża mi sie czytywać :D Pozdrawiam i przepraszam jesli uraziłem czytelników, chciałem tylko wypowiedzieć się o magazynie. :D

ODPOWIEDZ