Płyta po raz kolejny

Opinie na temat Magazynu Gitarzysta.
Awatar użytkownika
nyrafas

Re: Płyta po raz kolejny

Post autor: nyrafas » 01 gru 2009, 22:48

Najprostszy sposób to:
1. Włożyć płytę :)
2. Włączyć sobie media playera.
3. Wejść w zakładkę Biblioteka
4. Kliknąć(najczęściej po prawej) na napęd w którym znajduje się płyta. U mnie to się nazywa: Nieznany album i dalej w nazwie mam dopiero nazwę napędu
5. I wszystkie pliki się pojawią.

Wiem że Ameryki nie odkryłem ale może się komuś zagubionemu przydać :)
[img]http://img133.imageshack.us/img133/3476/ej200cevs1bb1ho3.png[/img][img]http://img515.imageshack.us/img515/683/defiltosc2.png[/img]
Epiphone EJ 200 CE ☺ Defil Tosca

gogetto

Post autor: gogetto » 09 kwie 2010, 18:56

Witam
Piszę bo mam problem ponieważ płyta sie zacina , ogolnie nie da sie z niej korzystac ( da sie jakos wrzucic zawartosc teog na kompa bo wydaje mi sie ze to winna DVD bo ak dziwnie go tnie .

Awatar użytkownika
Dyzio
Kontakt:

Post autor: Dyzio » 10 kwie 2010, 12:43

Płyta jest w jakiś sposób uszkodzona, porysowana?
Ibanez RG 2550Z->Pod Xt Live->Marshall 8008->Marshall MC212

gogetto

Post autor: gogetto » 15 kwie 2010, 20:01

ehhh
Mam też płyty z marca oraz kwietnia ale niestety one nie chodzą wogole . One nawet nie uruchamiaja się no a ta z lutego sie zacina . Sprawdze jeszcze je u kumpla moze to moje DVD chociaz dotej pory problemów nie było .

Rlyeh
Zasłużony

Post autor: Rlyeh » 15 kwie 2010, 20:16

Na opakowaniu mojej płyty (jakiejś starszej) jest takie coś:
bcd.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Bartek-k

Post autor: Bartek-k » 10 sie 2010, 14:29

Witam wszystkich! :)
Jestem tu nowy, postanowiłem się zarejestrować, bo mam problem z płytami z magazynu gitarzysta. Przejrzałem kilka wątków, ale nie znalazłem jak narazie rozwiązania na swój problem.
Otóż mam ze 12 numerów i mam problem z każdą jedną płytą. Odpalam je na laptopie z Win Vista i mam wielkie problemy z puszczeniem jakiejkolwiek ścieżki audio, media player potrafi przeskakiwać po ścieżkach i wywala "nieznany błąd" po czym zatrzymuje się na jednym audio i go odtwarza... i tak cały czas, można jedną ścieżkę odpalać po 5 razy i zaskoczy za 6, żeby za 7 już nie. Sprawa dotyczy nowych, nie porysowanych płyt.

Testowane na 3 laptopach (Acer-Win XP; Acer-Win Vista i HP-Win Vista) programami:
PowerDVD9, Windows Media Player, Windows Media Center, Winamp, Hp oferuje jeszcze "Hp Quick Play"

Generalnie każdym z tych programów odtwarza pojedynczą ścieżkę z taką samą frekwencją ok. raz na 10 włączeń, media player wywala nieznany błąd, media center nieznany błąd na zmianę z nieznanym błędem audio "C00D11B1", powerdvd pokazuje najczęście samą wizualizacje, tylko czasami łaskawie dokłada mi dźwięk.
To są te 3 laptopy na każdym posiadam oryginalny system z tymi oryginalnymi programami, same czytniki zakurzone nie są (!).

Mam do dyspozycji jeszcze komputer stacjonarny z Win7 i tu odtworzył całą płytę, ale nie do końca mnie to zadowala bo większość czasu naturalnie dysponuje tylko swoim laptopem.

O co tu chodzi???

21miuk

ahh ta Płyta :D

Post autor: 21miuk » 22 sie 2010, 19:33

Cześć. Dzisiaj również zakupiłem magazyn z płytą. Początkowo miałem problem z jej odpaleniem (myślałem że jest zepsuta). Po chwili włączyłem ją za pomocą Nero ShowTime Essentails i wszystko gra :wink:

ODPOWIEDZ