Gitarzysta bez CD? To nie jest OK!

Opinie na temat Magazynu Gitarzysta.
ODPOWIEDZ

Czy zgadzasz się z tezą: Gitarzysta bez CD - to nie jest OK

Tak, zgadzam się.
16
53%
Nie, nie zgadzam się.
8
27%
Jest mi to obojętne.
6
20%

Liczba głosów: 30

MrSiema13

Gitarzysta bez CD? To nie jest OK!

Post autor: MrSiema13 » 29 wrz 2012, 19:26

"Gitarzystę" prenumeruję już dość długo, kupuję jeszcze dłużej. Jest to jedno z moich ulubionych pism. Ale coś tu zaczyna zgrzytać. Jakiś czas temu odebrano, nam prenumeratorom przywilej bezpłatnego e-wydania. Teraz zabrano płytę CD. Dla mnie mówiąc najdelikatniej -
TO NIE JEST OK!.

Sam pomysł jest super!!! To nie kpina.
Czas biegnie do przodu, życie i środki przekazu również. Zamawiam e-wydanie, e-Gitarzysty, dostaję wszystko e-pocztą, z dostępem do plików multimedialnych. Pliki pobrałem korzystając z e-wydania, więc działa dla obu opcji. Jeszcze lepiej, gdyby pliki dźwiękowe znalazły się w jednej poczcie.
I TO JEST OK

Więc o co mi chodzi?
Moim zdaniem powinny pozostać dwie formy, zróżnicowane przecież cenowo.
1. Multimedialna dostarczana w komplecie z plikami muzycznymi w jednej poczcie.
2. Papierowa pachnąca drukarnią z płytą w eleganckiej kopercie z materiałem muzycznym gotowym do bezpośredniego odtwarzania.

TO BY BYŁO OK, OK, OK

Dla mnie, zapach farby drukarskiej nowej książki lub ulubionego miesięcznika ma pewną niematerialną wartość. W regale wśród ulubionych płyt swoje miejsce mają również płyty CD i DVD stanowiące dodatki do kilku ulubionych pism muzycznych. Dla mnie są ich nierozerwalną częścią. Tak forma wydawnicza.

Uwagi moje dedykuję Redakcji i nowemu Redaktorowi Naczelnemu.
Mimo zawiedzenia, rozgoryczenia i wkurzenia, pozdrawiam - bo pismo jest niezłe.

tom999

Re: Gitarzysta bez CD? To nie jest OK!

Post autor: tom999 » 08 lis 2012, 23:05

poza tym nie ma już podkładów do lekcji (jazz, funk, rock), niby nic wielkiego, ale też niefajnie

Awatar użytkownika
Jekyll

Post autor: Jekyll » 09 lis 2012, 7:00

Dla mnie to też nie jest w porządku, miałem płytę, mogłem jej posłuchać w samochodzie a teraz płyty brak a cena została ta sama.

Awatar użytkownika
shaman

Post autor: shaman » 25 lis 2012, 13:32

Mogliby chociaż cenę obniżyć do starych dobrych 15 zł, żeby tej złotówki w portmaneju nie szukać...

michel51
Doradca
Doradca

Post autor: michel51 » 25 lis 2012, 17:31

Zawsze będę wolał wersję papierową, świat bez książek, gazet, pism, które można przeglądać kiedy się zechce, nawet przy latarce pod namiotem. To wizja przerażająca, lekko. Oczywiście że czekałem i na płytkę.

kasjan77

Post autor: kasjan77 » 21 lut 2013, 13:10

Ja również uważam, że bez płyty to już nie to samo pismo. Niczym nie wyróżnia się na rynku. Wcześniej to właśnie "Gitarzysta" miał płytę, taby do utworów,a teraz... Czy się weźmie do ręki Naszą gazetę czy konkurencyjną (nie będę podawał tytułu) nie widać różnicy. Dlatego apeluję do redakcji - nie bąźcie jak wszyscy!!!

Teomk

Post autor: Teomk » 21 lut 2013, 21:40

Jak dla mnie brak płyty nie robi, aż tak wielkiej różnicy, aczkolwiek zgadzam się z osobami, które proponują 2 wersję lub obniżenie ceny jeżeli nie ma płyty, to byłoby uczciwe.
Martin DX1RAE, Ibanez SA260 FM, Roland Cube 40xl

joonecky

Post autor: joonecky » 06 mar 2013, 19:23

Płyty miały swój urok. Nie zawsze chce się człowiekowi włączać komputer, a płytka zawsze była pod ręką. Wiadomo, że świat idzie do przodu, ale opcja z płytą jest fajna. Trzeba się do "multimedialności" i "internetowości" przyzwyczaić. W "nowym" gitarzyście bardziej razi mnie brak transkrypcji.

E: Forumowicze! Modlitwy zostały wysłuchane!
Od marca płyta z plikami audio dla prenumeratorów :D
Vintage V100 CS
Laney CUB 12

ODPOWIEDZ