Problem z media.avt.pl

Opinie na temat Magazynu Gitarzysta.
Her0d

Problem z media.avt.pl

Post autor: Her0d » 08 wrz 2012, 11:06

Wszystko według instrukcji:
1. Wchodzę na stronę - sukces
2. Loguję się na prenumeratowe konto - sukces
3. ... jedna okładka, ostatniego numeru, do kliknięcia, żadnych "prostych pytań", ani niczego innego - a po kliknięciu odświeża się strona.

Czyli, jak rozumiem - ani płyty, ani plików multimedialnych w tym numerze? :) Ot, postęp cywilizacyjny :)

(edit: testowane na FF, Chrome, IE. Bez sukcesu w żadnym przypadku)

aris

Re: Problem z media.avt.pl

Post autor: aris » 08 wrz 2012, 12:14

Ja się zalogowałem, kliknąłem na okładkę, pojawiły mi się pytania, odpowiedziałem i są pliki. Czy te pliki zawsze będzie można pobrać czy one za jakiś czas znikną?

Awatar użytkownika
Bloodsucker69
Administrator forum
Administrator forum

Post autor: Bloodsucker69 » 08 wrz 2012, 12:50

Krzysztof Inglik pisze:Pliki powinny być w tym miejscu minimum 2 miesiące, ale może będą dłużej, jeszcze nie zdecydowaliśmy. Przez ten czas wszyscy zainteresowani chyba już pobiorą pliki. Tym bardziej, że numer Gitarzysty jest na rynku tylko przez miesiąc.

aris

Post autor: aris » 08 wrz 2012, 13:08

Czyli lepiej zawczasu ściągnąć sobie interesujące nas pliki. Zapomniałem dodać, że ja używam Opery.

Her0d

Post autor: Her0d » 08 wrz 2012, 16:04

Ech, w Operze też nie działa, Adblocki powyłączane, nie mam pojęcia, co może być przyczyną :/

Mayo

Post autor: Mayo » 08 wrz 2012, 19:23

Bloodsucker69 pisze:
Krzysztof Inglik pisze:Pliki powinny być w tym miejscu minimum 2 miesiące, ale może będą dłużej, jeszcze nie zdecydowaliśmy. Przez ten czas wszyscy zainteresowani chyba już pobiorą pliki. Tym bardziej, że numer Gitarzysty jest na rynku tylko przez miesiąc.

Dla mnie to był rytuał- zakup Magazynu w Empiku, słuchanie testów i warsztatów w drodze do domu razem z Żonką. Warsztaty- przydawały się od razu, a może spontanicznie wrócę do nich za dwa lata. Tak samo testy- może za 3 lata będę chciał kupić jakiś sprzęt recenzowany z próbką dźwiękową w obecnym numerze.
Ogólnie jestem zawiedziony brakiem płyty. Zróbcie chociaż możliwość ściągnięcia całej zawartości jednym kliknięciem.
Mój profil Youtube [url]http://www.youtube.com/MayoProject[/url]

Her0d

Post autor: Her0d » 08 wrz 2012, 20:27

Ja swój problem rozwiązałem: trzeba bylo założyć nowe konto - i wszystko gra :) Okazuje się, że konto prenumeratora pozwala na zalogowanie się, ale już nie na ściągnięcie plików medialnych :)
-------------------------------------------------

Pomysł na rozwiązanie kwestii udostępniania plików: prywatne torrenty (z linkiem w e-mailu/drukowanym jako QR code). Redakcja oszczędza transfer, dostęp do plików jest w miarę (jak na internet kontrolowany, archiwum nieograniczone czasowo...

Proszę jednak edytować posty, a nie pisać jeden pod drugim. Bs69

cyTra

Post autor: cyTra » 10 wrz 2012, 13:48

Dla mnie to był rytuał- zakup Magazynu w Empiku, słuchanie testów i warsztatów w drodze do domu razem z Żonką. Warsztaty- przydawały się od razu, a może spontanicznie wrócę do nich za dwa lata. Tak samo testy- może za 3 lata będę chciał kupić jakiś sprzęt recenzowany z próbką dźwiękową w obecnym numerze.
Ogólnie jestem zawiedziony brakiem płyty. Zróbcie chociaż możliwość ściągnięcia całej zawartości jednym kliknięciem.

Jestem również bardzo zawiedziona wrześniowym numerem .Zaprenumerowałam
Magazyn G. z płytą na dwa lata . Plików nie udaje mi się pobrać , konta nowego nie mogę założyć ; system odpowiada , że już taki e-mail jest . Dzwoniłam do wydawnictwa bez skutku . Czuję się z tym źle . Może ktoś odpowiedzialny jest w stanie pomóc ?

Awatar użytkownika
Bloodsucker69
Administrator forum
Administrator forum

Post autor: Bloodsucker69 » 10 wrz 2012, 13:54

Przekazałem gdzie trzeba, tak być nie może.

pkubiak

Post autor: pkubiak » 10 wrz 2012, 16:16

cyTra pisze: Jestem również bardzo zawiedziona wrześniowym numerem .Zaprenumerowałam
Magazyn G. z płytą na dwa lata . Plików nie udaje mi się pobrać , konta nowego nie mogę założyć ; system odpowiada , że już taki e-mail jest . Dzwoniłam do wydawnictwa bez skutku . Czuję się z tym źle . Może ktoś odpowiedzialny jest w stanie pomóc ?
Mam dokładnie te same odczucia. Napisałem od piątku cztery maile do redakcji :-) Pierwszy odnośnie bycia zawiedzionym, a pozostałe trzy odnośnie problemów z pobraniem pliku.

A humor zepsuło mi też to, że mój ulubiony Magazyn zmusił mnie do uruchomienia komputera w domu (po spędzeniu przy nim całego dnia w pracy, nie mam czasem na to ochoty) - a brak płyty mnie do tego zmusił - i to w dodatku jeszcze bezowocnie.

Mam nadzieję, że chociaż dadzą wybór przy przedłużaniu prenumeraty: "z płytą" lub "bez". Chętnie dopłacę - jeśli będzie to jakaś rozsądna różnica.
Niemniej po ponad sześciu latach prenumeraty (mam ją chyba od 4-tego numeru) - pierwszy raz jestem zawiedziony.

Awatar użytkownika
Bloodsucker69
Administrator forum
Administrator forum

Post autor: Bloodsucker69 » 10 wrz 2012, 20:57

pkubiak pisze:Mam dokładnie te same odczucia. Napisałem od piątku cztery maile do redakcji :-) Pierwszy odnośnie bycia zawiedzionym, a pozostałe trzy odnośnie problemów z pobraniem pliku.

Rozumiem, że maile pozostały bez odpowiedzi? Oraz pytanie na jaki adres pisałeś?

Her0d

Post autor: Her0d » 11 wrz 2012, 8:51

cyTra pisze: Plików nie udaje mi się pobrać , konta nowego nie mogę założyć ; system odpowiada , że już taki e-mail jest .
...chyba najprostszym rozwiązaniem jest takie, jakie ja zastosowałem - skorzystaj z innego adresu emailowego, załóż nowe, albo skorzystaj z gotowego aliasa (np. serwery o2 przekazują pocztę tak z @o2.pl, jak i z @tlen.pl). Niedoróbka systemowa, fakt, ale na szczęście da się jako-tako obejść :)

Unguis
Moderator forum
Moderator forum

Post autor: Unguis » 11 wrz 2012, 9:07

Do problemu postarałem się podejść w miarę rzetelnie i stwierdzam, że żadnego problemu... nie ma. Wykonałem test na następujących przeglądarkach: Internet Explorer, Opera, Google Chrome, Mozilla Firefox. Na każdej z przeglądarek rejestracja przebiega bezproblemowo - aktywujemy maila i gotowe. Wybieramy u dołu poprzez miniaturkę magazyn, który nas interesuje i odpowiadamy na 3 pytania. Co jest ważne - żeby odpowiedzi były takie same jak w magazynie. Innymi słowy w ostatnim pytaniu nie możemy napisać następującej odpowiedzi:

Kod: Zaznacz cały

Wzmacniacz XXX   - XYZ
System taką odpowiedź odrzuci. Należy przepisać nazwę wzmacniacza i model dokładnie tak jak w recenzji:

Kod: Zaznacz cały

Wzmaczniacz XXX-XYZ
Na każdej z przeglądarek nie ma problemów z pobieraniem plików. Download jest stosunkowo szybki. Jeżeli problemy się pojawiają, warto wyczyścić sesję - usunąć tymczasowe pliki przeglądarki, ciasteczka itp.
Her0d pisze:Ja swój problem rozwiązałem: trzeba bylo założyć nowe konto - i wszystko gra :) Okazuje się, że konto prenumeratora pozwala na zalogowanie się, ale już nie na ściągnięcie plików medialnych :)
Nonsens. Sprawdzone na kilku różnych adresach - ściślej, każda przeglądarka na innym (10minutemail :mrgreen: ). Żadnych problemów z pobieraniem plików.

Her0d

Post autor: Her0d » 11 wrz 2012, 10:10

Her0d pisze:Ja swój problem rozwiązałem: trzeba bylo założyć nowe konto - i wszystko gra :) Okazuje się, że konto prenumeratora pozwala na zalogowanie się, ale już nie na ściągnięcie plików medialnych :)
Nonsens. Sprawdzone na kilku różnych adresach - ściślej, każda przeglądarka na innym (10minutemail :mrgreen: ). Żadnych problemów z pobieraniem plików.
To nie problem z samym adresem (ani z przeglądarką, tak jak myślałem na samym początku) - chodzi o to, że bezproblemowo logując się na już istniejące konto prenumeratora (dziwne, że się to udaje :)) - po kliknięciu w okładkę nie dzieje się nic. Dopiero po założeniu nowego konta (nie da się na ten sam e-mail, chyba właśnie że alias) cała procedura działa bez zarzutu :)

Awatar użytkownika
Bloodsucker69
Administrator forum
Administrator forum

Post autor: Bloodsucker69 » 11 wrz 2012, 13:33

Krzystof Inglik pisze:Informacja dla prenumeratorów: do media.avt.pl logują się swoim e-mailem i hasłem z prenumeraty. Nie rejestrują nowego konta.

ODPOWIEDZ