Jaki to utwór?

Opinie na temat Magazynu Gitarzysta.
luu

Jaki to utwór?

Post autor: luu » 16 paź 2010, 13:35

Witam. W wydaniu jubileuszowym Gitarzysty (Luty 2010 [50]) jest sekcja: zagraj jak ... Dave Mustaine. Jest tam intro do jakiegoś kawałka i na górze okładka płyty Rust in Peace zespołu Megadeth. Czy mógłby mi Pan powiedzieć z jakiego utworu pochodzi ten fragment? Ponieważ wydaje mi się że na w. w. płycie nie ma utworu z tą melodią a chciałbym go posłuchać w całości skoro nauczyłem się grac wstęp czy jego fragment. Z góry dziękuję za odpowiedź. Myślę że informacja na temat tytułu utworu powinna być jednak podana od razu przy rozpisce nut w magazynie. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
łukasz1992

Re: Jaki to utwór?

Post autor: łukasz1992 » 16 paź 2010, 13:48

to tylko przykłady aby pokazać w jaki sposób można zagrać jak Mustaine ;) nie ma takich piosenek jak tam było w tych tabach raczej :)
[color=#0000BF][b]Ibanez GRG 170 DX ---> Line 6 Spider III 15[/b][/color]
[b][color=#BF0000]Tenson D-10 Acoustic[/color][/b]
[img]http://img24.imageshack.us/img24/4008/animacja1w.gif[/img]

tyle słońca w całym mieście, nie ma wody na pustyni, popacz o popacz

Awatar użytkownika
Fear The Night

Post autor: Fear The Night » 16 paź 2010, 14:08

Dokładnie... Kiedy podawane są motywy z konkretnych kawałków, zawsze podane są tytuły utworów. Zabawne, że o to zapytałeś, bo godzinę temu przeglądając czasopisma muzyczne znalazłem ten numer i pomyślałem, że przerobię dziś te zagrywki.

PS Ale redaktorom Gitarzysty do dziś nie mogę wybaczyć, że mając w numerze Mustaine'a i Vai'a, dali na okładkę tego drugiego :wink:

luu

Post autor: luu » 16 paź 2010, 20:39

:lol: Ok. Dzięki za odpowiedź. Dobrze wiedzieć. Ale muszę przyznać że zagrywka na tyle fajna, że pomyślałem że to naprawdę wstęp do jakiegoś kawałka Megadeth. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ