Brakujące kursy na stronie.

Opinie na temat Magazynu Gitarzysta.
ODPOWIEDZ
nedar3

Brakujące kursy na stronie.

Post autor: nedar3 » 17 kwie 2010, 16:43

Witam. Mam pewne pytanie, pewnie ktoś już je poruszył, ale spytam się. Otóż, co się stało z niektórymi lekcjami na stronie? Nie ma np. pierwszej z serii Bluesa, w której zapewne sporo podstaw było objaśnionych i przez to trudniej mi się zorientować w kolejnych. Czy da się jakoś dotrzeć do tych materiałów czy po prostu ich nie ma? Pozdrawiam.

Aha, dziękuje za przeniesienie, jeszcze się w tych działach nie orientuje do końca. Zauważyłem też tutaj podobne tematy, jednak gdyby ktoś mógł mi dokładnie odpowiedzieć, czy nie ma żadnej możliwości na dostęp do 1 części - tak po prostu jestem niezorientowany w pełni w temacie.

elczu

Re: Brakujące kursy na stronie.

Post autor: elczu » 08 maja 2011, 13:15

Hej, dołączam się do pytania, bo też mnie nurtuje zagadka zaginionej pierwszej części bluesa, a skoro nie było odpowiedzi na pytanie załozyciela tematu to mam nadzieję, że nie zasługuję na oskarżenie o necroposting.

ponadto dla mnie najistotniejsza sprawa to w pierwszych częściach bluesa brakuje niektórych ścieżek muzycznych. Niektóre lekcje z przykłądami stają się przez to mało zrozumiałe niestety.
Zwróciłbym uwagę, jeśli to nie problem, o naprawę "szkód" w tej części akademii bluesa. Np. w lekcji "http://www.magazyngitarzysta.pl/warszta ... luesa.html" nie mogę odpalić żadnej ścieżki muzycznej. :(

Awatar użytkownika
michwnet1

Re: Brakujące kursy na stronie.

Post autor: michwnet1 » 02 cze 2011, 22:15

Podpinam się pod temat, gdyż również nie mogę znaleźć 1. warsztatów np .z serii Metal, Blues i innych. Jakby ktoś mógł mi wskazać źródło do tych lekcji byłoby mi miło :-)
Gitary: Ashton D25 CEQ NT; Schecter Omen Extreme Ruby
Efekty: Dunlop 535Q; DIY MXR MC-401; Marshall Echohead EH-1 ; Korg AX3A;
Wzmacniacz: Laney LV200
Do nagrywania: Shure SM 57; MXL 2006; AKG K77; Akai MPK Mini, M-Audio Fast Track C400 :-)

ODPOWIEDZ