Dostęp do angielskiego wydania.

Opinie na temat Magazynu Gitarzysta.
ODPOWIEDZ
aragornks1

Dostęp do angielskiego wydania.

Post autor: aragornks1 » 09 cze 2009, 16:12

Otóż zwracam się z zapytaniem do szanownych forumowiczów, czy mają jakiś dostęp (pdf, rapidshare,czy chociażby legalny sposób zakupu) do angielskiego wydania magazynu gitarzysta (zwie się guitarist), gdyż jest to świetna gazeta a nie mogę nigdzie tego złapać. W szczególności interesuje mnie lipcowy numer, gdyż jest tam obzerny test mojej gitary, i warto by było o tym poczytać :D

Tomek.G.J

Re: Dostęp do angielskiego wydania.

Post autor: Tomek.G.J » 09 cze 2009, 16:26

na co ci test gitary skoro masz ją w domu? :roll:

Lucass

Post autor: Lucass » 10 cze 2009, 14:40

w empiku takie pisma można kupić lub w innych salonach prasowych, a przedmówca dobrze napisał, po Ci test skoro masz to wiosło w domu, przeczytasz taki test i będziesz się sugerował tym co oni tam piszą, zamiast skupić się na tym co ty oczekujesz od wiosła :)
www.lukaszwatroba.pl

aragornks1

Post autor: aragornks1 » 10 cze 2009, 15:23

Co oczekuję od wiosła to doskonale wiem, inaczej bym go nie kupił :D , ale w sumie ciekawy jestem jakie odczucia mają inni ludzie,a póki co to innego testu nigdzie nie ma.
Zobaczę w empiku, ale szczerze mówiąc to nigdy takiego wydawnictwa tam nie widziałem. :)

Lucass

Post autor: Lucass » 10 cze 2009, 17:28

Widziałem jakiś czas temu w salonie Traffic w Arkadach we Wrocławiu.
www.lukaszwatroba.pl

=[jazzy]=
Redakcja
Redakcja
Kontakt:

Post autor: =[jazzy]= » 11 cze 2009, 22:09

aragornks1 pisze:... angielskiego wydania magazynu gitarzysta (zwie się guitarist)...
Sprostuję może - Gitarzysta jest polskim i w pełni autorskim (czyli tworzonym przez nas) magazynem, a nie polską wersją angielskiego Guitarist. Natomiast jeśli pojawi się tam jakiś arcy ciekawy artykuł to po prostu kupujemy go od Anglików i tłumaczymy (jak Barańczak Szekspira), aby każdy mógł się z nim zapoznać. Dzięki temu macie zapewniony udział w światowej kulturze. Jak to pisało kiedyś na plakatach - "pTak, jestem europejczykiem" :)

Napisz jaki art Cię interesuje to zrobię Ci xero - Anglicy przysyłają nam swoje pisma, więc pewnie go mam.

aragornks1

Post autor: aragornks1 » 12 cze 2009, 7:22

Bardzo przepraszam za pomyłkę :)
Interesuje mnie test sygnowanych gitar iron maiden, który ukazał się w guitarist w lipcowym wydaniu, który wyszedł bodajże 10 czerwca.

=[jazzy]=:
dzięki za ochotę do pomocy. :D postaram się odwdzięczyć, może podeśle gitarę to testu :gitara:
Ostatnio zmieniony 12 cze 2009, 8:36 przez aragornks1, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
WilK
Zasłużony

Post autor: WilK » 12 cze 2009, 8:25

O... nawet nie wiedziałem, że mam udział w światowej kulturze. I jak nie mówię wierszem, to mówię prozą... :D
[color=#273886]Nie mogę Ci pomóc. Jestem nieobecny.
[/color]

=[jazzy]=
Redakcja
Redakcja
Kontakt:

Post autor: =[jazzy]= » 12 cze 2009, 10:13

aragornks1 pisze: w lipcowym wydaniu, który wyszedł bodajże 10 czerwca.
Tak, to bardzo cwany, amerykancki trick. Wypuszcza się numer czerwcowy 10 czerwca, a wystarczy tylko napisać na okładce "lipiec" i już zamiast pretensji o opóźnienie mamy pochwały za "wcześniejsze" wydanie. Muszę powiedzieć Naczelnemu, żeby zmienił nadruk na kolejnym numerze z "lipca" na "sierpień" :)

ODPOWIEDZ