Strona 1 z 1

portal gitarzysty - szok

: 16 maja 2009, 19:24
autor: bl0od
Po paru miesiącach przerwy dzisiaj pierwszy raz wszedłem na portal Magazynu Gitarzysta i doznałem szoku :O Świetnie się rozwinął, a w dodatku teksty coraz ciekawsze i praktyczne. Ponadto przyjemna szata graficzna i dobre rozmieszczenie tematów sprawia, że łatwo znaleźć konkretne arty, co stawia ten portal na naprawdę wysokim poziomie. Życzę więc redakcji dalszych rozwojów... któż wie, może Magazyn Gitarzysta dogoni największe portale muzyczne w Polsce, jak infomuzyka.pl ;) bo jednak chciałoby się czasami więcej poczytać o nowościach muzycznych, ale brawo za milowy krok do przodu!

Re: portal gitarzysty - szok

: 17 maja 2009, 12:49
autor: akaraki
Zgadzam się z kolegą wyżej. Brawo Panowie (ewentualnie Panie) :P

Re: portal gitarzysty - szok

: 20 cze 2009, 17:16
autor: dolczas
jako że jestem świeżak to wytumaczę się, że powodem mojego zarejestrowania się tu jest naprawdę coraz prężniej dzialający portal. Glownie udzielam się na forach zagranicznych ( jako obserwator) :) ale teraz mam nadzieję tu częściej wpadać, mam nadzieję że nikt mnie nie zniechęci jak to zdarzyo się na innych polskich forach, pozdrawiam wszystkich :twisted:

Re: portal gitarzysty - szok

: 25 cze 2009, 22:27
autor: stellar
W sumie nie iwem gdzie to napisać, napisze tutaj ,mam nadzieję, że ktokolwiek z redakcji przeczyta.

Na stronie magazynu dostępne są testy sprzętu. Wszystko fajnie, tylko nigdzie nie ma podanej ceny.
Przez to framus nagle robi sie na poziomie j&d. Myślę, że warto to zmienić. Oczywiście wiem, że ceny sie zmieniają, ale warto podać aktualną chociażby.

Re: portal gitarzysty - szok

: 26 cze 2009, 19:30
autor: =[jazzy]=
Nie da rady, bo przy tej ilości sprzętu musielibyśmy przestać robić nowe numery i zacząć tylko weryfikować ceny, które dzięki przeliczaniu z euro mogą się zmieniać codziennie. Jednocześnie niektórzy dystrybutorzy są w tym temacie na tyle upierdliwi, że potrafią dzwonić 3 razy dziennie w sprawie jakiejś drobnostki, która im przeszkadza jak rzęsa w oku. Nie dziwię im się, bo prowadzą biznes, ale już sobie wyobrażam co by to było.

Re: portal gitarzysty - szok

: 27 cze 2009, 11:23
autor: stellar
rozumiem. A nowe testy, tzn te które będą wydawane w przyszłości?