stare papierowe numery Gitarzysty

O czym chcielibyście poczytać w Magazynie Gitarzysta.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
stellarator
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2019, 18:27
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

stare papierowe numery Gitarzysty

Post autor: stellarator » 06 maja 2019, 19:41

Cześć, mam taką propozycję :idea:. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby stworzenie wątku z ogłoszeniami kupię/sprzedam/zamienię odnośnie starych papierowych numerów Gitarzysty. Ponieważ zamówienie starych numerów papierowych z wydawnictwa jest niemożliwe :shcock:, to myślę, że bardzo pomocne byłoby stworzenie takiego właśnie wątku dla kolekcjonerów.

Gdy ja zacząłem kolekcjonować papierowe wydania Gitarzysty, to po pewnym czasie zauważyłem, że nawet przeglądając ogłoszenia i aukcje w popularnych serwisach itd., pewne numery archiwalne jest bardzo trudno zdobyć :surp:. Moim wymarzonym numerem jest np. 1/2006, którego brak szpeci moją kolekcję :cry:. Podobny problem mam z niektórymi numerami z 2016 i 2017. Z drugiej strony mam duplikaty numerów, z którymi nie mam co zrobić (szczególnie lata 2011, 2012, 2015) a ktoś zainteresowany może by przygarnął lub się wymienił :?: Podejrzewam, że gitarzystów :guitar: w podonej sytuacji może być więcej. Idąc tym tropem rozejrzałem się trochę po forum i nie znalazłem nic podobnego :scratch:. A może coś przegapiłem :?:
---- Pozdrawiam i dziękuję ----

Awatar użytkownika
acoto
Posty: 1384
Rejestracja: 16 cze 2006, 13:31
Lokalizacja: podstołeczna wylęgarnia talentów
Kontakt:

Re: stare papierowe numery Gitarzysty

Post autor: acoto » 07 maja 2019, 8:41

podejżewam,że mam ten 1/06 jak i roczniki następne. Może 3-4. Dalej oduczyłem się czytać :) Wymiana ? jeśli w ogóle to na coś ciekawego ale na pewno nie na następne gazety. Weź też pod uwagę ,że ewentualna wysyłka nie będzie najtańsza. Papier jest ciężki.
https://www.reverbnation.com/acoto http://www.facebook.com/acoto.music
https://soundcloud.com/acoto

ODPOWIEDZ