Lutnik

O czym chcielibyście poczytać w Magazynie Gitarzysta.
Awatar użytkownika
Jankes

Lutnik

Post autor: Jankes » 04 sie 2010, 20:57

Możę ,, O czym należy pamiętać wybierając się do lutnika" (oczywiście tyczy się gitar na zamówienie.
[color=#008000]Ręka >>> Jazz III >>> Schecter c-1+ >>> ZW wah >>> MT-2 >>> M-115 >>> CE-5 >>> TU-2 >>> Lanley RX 120 DHS
[/color]
[color=#0000FF]Po co pisać... I tak przyjdzie zły mod i wypierdźeli wszystko w kosmos[/color]

Awatar użytkownika
Maudus
Zasłużony

Re: Lutnik

Post autor: Maudus » 04 sie 2010, 21:52

Pozwolę sobie na komentarz - jak człowiek już idzie do lutnika, żeby zrobić gitarę, to raczej wie czego chce... To jednak nie jest położenie 50 zł, bo i tak stać mnie na nową, tylko wiosła lutnicze, to już gruba kasa... Człowiek sam powinien wiedzieć, na co ma zwrócić uwagę, jeśli chce zlecić wykonanie gitary i ewentualne szczegóły dogadać z lutnikiem właśnie...
Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie!

Awatar użytkownika
Jankes

Post autor: Jankes » 04 sie 2010, 22:37

A właśnie niektórzy, nie podawają wszystkiego lutnikowi i lutnik w niektórych sytuacjach jest zmuszony robić ,,na czuja". A potem wychodzi co wychodzi, i osoba może być zawiedziona.
ok Dałem tylko propozycję.
[color=#008000]Ręka >>> Jazz III >>> Schecter c-1+ >>> ZW wah >>> MT-2 >>> M-115 >>> CE-5 >>> TU-2 >>> Lanley RX 120 DHS
[/color]
[color=#0000FF]Po co pisać... I tak przyjdzie zły mod i wypierdźeli wszystko w kosmos[/color]

Awatar użytkownika
Maudus
Zasłużony

Post autor: Maudus » 04 sie 2010, 22:46

Wiesz, wątpię, żeby lutnik się po prostu nie dopytał...

O, nie powiedział z czego chce gryf.. Ok, zrobię mu z mahoniu..

Sytuacja wydaje mi się na tyle nierealna, że aż niemożliwa... Mało miałem kontaktu z lutnikami, ale nie wyobrażam sobie, żeby się po prostu nie zapytał, jeśli człowiek by czegoś nie napisał/nie powiedział...
Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie!

Awatar użytkownika
woj74
Administrator forum
Administrator forum

Post autor: woj74 » 04 sie 2010, 22:54

Zaletą gitary na zamówienie jest "szycie na miarę", jeśli lutnik nie zapyta o istotne szczegóły to co to za lutnik?
A pytania powielają się z tymi przy kupowaniu gitary z półki (haka)tylko tu masz wybór i brak kompromisów poza tymi wymuszonymi techniczną niemożliwością wykonania.
Jeśli chcesz to na forum przygotuję listę szczegółów do dogadania.
[img]http://img708.imageshack.us/img708/4026/noslash.jpg[/img]

ODPOWIEDZ