MK - twórczość

Tutaj możesz zaprezentować własne nagrania.
innszy

Re: MK - twórczość

Post autor: innszy » 26 sty 2013, 14:22

Czy na początku to sample z super mario? 8)
Przydał by się wokal :gitara:

Awatar użytkownika
MK

Post autor: MK » 11 maja 2013, 18:57

@innszy - miał być na wstępie jakiś hit disco, ale pomyślałem, że część osób nie dotrwa do piątek sekundy :)

Zapraszam do posłuchania nowego dziecka Event Horizon:
http://www.youtube.com/watch?v=tFfY6eTh ... e=youtu.be

Muzyka inspirowana niesamowitym filmem o tym samym tytule, który przegorąco polecam.

Pozdrawiam

Mayo

Post autor: Mayo » 12 maja 2013, 11:35

Jak dla mnie trochę za dużo w tym bluesa i nie do końca mi podchodzi później kierunek psychodeliczny solówki. Oczekiwałem innych harmonii wynikających z ambientu utworu, zawieszonego gdzieś w okolicach Neptuna. Ale podoba mi się cała rama utworu, cała elektronika i sekcja rytmiczna. Lubię taki Cinematic Ambient :)
Mój profil Youtube [url]http://www.youtube.com/MayoProject[/url]

innszy

Post autor: innszy » 12 maja 2013, 22:02

Ta psychodeliczna solówka to muzyczne odzwierciedlenie wielkiego wybuchu. :grin: :grin:

Kolumbijczyk

Post autor: Kolumbijczyk » 13 maja 2013, 21:38

Dołączam do grona wielbicieli sekcji w tym utworze, ale faktycznie te solówki to nie pasują troszkę, nawet przydałoby się więcej dileja na gitarze moim zdaniem.

Awatar użytkownika
MK

Post autor: MK » 13 maja 2013, 22:49

@innszy - blisko :)

Oczywiście każdy ma prawo do swojej interpretacji. Podzielę się moją :). Do 1:55 jest to podziwianie piękna pochłaniającej wszystko przestrzeni. Wyobrażam to sobie jako jeden z lepszych możliwych do zobaczenia widoków - kiedy nawet światło nie potrafi uciec. Po przekroczeniu jednak pewnej bariery - czytaj horyzontu zdarzeń - robi się mniej przyjemnie. Zaczyna boleć głowa, oczy dziwnie pragną wyskoczyć ze swojego miejsca, aż na dobra sprawę ciało zamienia się w spaghetti i zostaje zmakaryzowane :). Mogłem w tym kawałku oczywiście nie wchodzić do czarnej dziury i pozostać w słodkim delayu, ale wybrałem opcje przekroczenia horyzontu i co straszniejsze okazało się później, że znalazły się tam same bluesowe zagrywki :D.

Dzięki za komentarze.

Awatar użytkownika
MK

Post autor: MK » 07 lip 2013, 21:53

Tym razem kawałek obok gitary nawet nie leżał. Zainspirowany świetną książką którą gorąco polecam: Ślepowidzenie.

Jak zwykle uwagi i komentarze mile widziane.

Pozdrawiam

MK

Tag. R.

Awatar użytkownika
MK

Post autor: MK » 01 sie 2013, 22:44

Witam,
Kolejny sztukers który gitary to nie widział, dlatego pomyślałem, że będzie idealny do pokazania gitarzystom :). Użyłem bardzo ciekawego instrumentu, którego nazwę znam niestety tylko w obcym języku - steel tongue drum. Zapraszam do słuchania i komentowania.

Pozdrawiam

Tag YT. R.

Frizzy

Post autor: Frizzy » 04 sie 2013, 20:33

Jestem nowy w tym temacie, więc witam Kolegę MK. Trochę zajęło mi posłuchanie Twojej twórczości. Jestem pełen podziwu, z dość może dziwnego powodu - różnorodność. Większość na tym forum zakładając tematy o swojej twórczości klepie wszystko na jedno kopyto, osobiście nie pochwalam tego, chyba że jest to na prawdę dobre. W Twoim przypadku dodam, że masz to czego brakuje wielu zawodowcom, własnie to zróżnicowanie, trafiasz do szerokiego grona. Keep rocking jak to mawiają za oceanem :)
Pozdro.

Awatar użytkownika
MK

Post autor: MK » 05 sie 2013, 21:05

Piękne dzięki za miłe słowa. Ta różnorodność bierze się z jakieś daleko posuniętej schizofrenii muzycznej. Ogólnie nie narzucam sobie żadnej stylistyki, ale wydać spójną płytę z taką muzą byłoby ciężko ;). Dzięki jeszcze raz za zainteresowanie i komentarz.
Pozdrawiam

MK

Frizzy

Post autor: Frizzy » 07 sie 2013, 21:43

No ciężko wydać płytę, która by obejmowała aż tyle różnej muzyki, aczkolwiek, można zawsze w Twoim przypadku wybrac któryś z nurtów, ale uzupełniać go pozostałymi w drobnych szczegółach, takie smaczki, coś w stylu metali z orkiestrą symfoniczną.

annap1

Post autor: annap1 » 08 sie 2013, 12:17

Mnie się bardzo spodobał kawałek Love From Mars. Pobudza, daje kopa, świetny klimat. Event Horizon ma natomiast jakiś taki psychodeliczny wydźwięk. Nie wiem czemu ale wywołuje u mnie niepokój :fool: . Życzę powodzenia, tak trzymać!

Awatar użytkownika
MK

Post autor: MK » 13 sie 2013, 20:20

Jak zwykle dzięki za opinię. Największa przyjemność czytać, jak ktoś, choć na chwilę, dał się zabrać do mojego świata :). Polecam filmasa Event Horizon - oglądałem parę lat temu i jeszcze nie ochłonąłem w całości ;). Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
MK

Post autor: MK » 10 wrz 2013, 8:40

Witam,
Mam przyjemność zaprezentować nowego stworka. Tym razem już ewidentnie leżał obok gitary ;). Uwagi, komentarze jak zwykle mile widziane. Pozdrawiam

No matter what

Prosiłbym na przyszłość o umieszczanie filmów w tagu YT. Poprawiłem, mam nadzieję że po raz ostatni. Rusi

Awatar użytkownika
MK

Post autor: MK » 14 paź 2013, 18:56

Z cyklu "Nie leżało obok gitary na 1000% " - zapraszam do kolejnego kawałka :). Komentarze, bluzgi lub uwagi mile widziane.

Pozdrawiam

MK

Nocna wędrówka drzew

ODPOWIEDZ