Znalazłem ciekawą filozoficzną piosenkę

Tutaj możesz zaprezentować własne nagrania.
ODPOWIEDZ
Sebastian1

Znalazłem ciekawą filozoficzną piosenkę

Post autor: Sebastian1 » 29 gru 2020, 21:24

Coś co po długim czasie przykuło moją uwagę.....
https://www.youtube.com/watch?v=qoU0Ju3a_E4

RaFF444

Re: Znalazłem ciekawą filozoficzną piosenkę

Post autor: RaFF444 » 13 sty 2021, 21:27

Cytuje twoje słowa :
rafi, nie rozśmieszaj mnie. Ten ziomek jest lepszy niż wy wszyscy razem wzięci. Może i ryczy, ale swoje piosenki i to na wysokim poziomie twórczym. A, że tobie żal d..ę ściska, że tak nie potrafisz to twój problem.
To nie ja jestem tym muzykiem, ale w kategorii "muzyk-amator" to wy mu do stóp nie dorastacie. Zresztą widać to w komentarzach i w zainteresowaniu jego kanałem. Jest wielu ludzi takich jak ja, którzy to po prostu doceniają. Bezinteresownie. Muzyków, a nie przemądrzałych malkontentów.

Odpowiadając na twój post z forum gitarzysci, bo tam moderator go zablokował i nie zdążyłem tego zrobić
napiszę tyle :
Po pierwsze wstydzisz się przyznać że konto na youtube Marcin Wieczorkowski należy tak naprawdę do Ciebie > to już jest słabe, ale pomijając to, to jakie to śmieszne że masz tam ponad 300 komentarzy albo z litości napisanych, albo tak nakłaniasz ludzi do tego, że po prostu dla świętego spokoju to piszą.... nakłanianie ludzi do komentowania jest mega słabe, wolę mieć naprawdę 2 szczere komentarze od czegoś takiego i ty uważasz że jesteś lepszy od innych na forum, bo piszesz własne utwory, co z tego że własne skoro są mega słabo zaśpiewane...

Awatar użytkownika
Milu78

Post autor: Milu78 » 13 sty 2021, 22:30

Rafał spokojnie, nawet jak tak robi to niema powodu się atakować. Jezeli podbuduje to takiej osobie ego to niema co drzeć kotów tylko taktycznie ominąć post delikwenta. Niema co sobie głowy zawracać pierdoł@mi trzeba tworzyć. Niewiem czy ten uzytkownik to Marcin czy nie, ale jak nawet to on, to zluzuj. Niejednego buca poznałeś i niejednego jeszcze poznasz

RaFF444

Post autor: RaFF444 » 13 sty 2021, 22:32

Nie wiesz o co chodzi to się nie wpier...
na 2 forach już został zbanowany, tutaj niema chyba już adminów, to forum to ja nie wiem po co jeszcze istnieje, skoro każdy ma tutaj wszystko w dupieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, nikt nie odpisuje na pw.

Awatar użytkownika
Milu78

Post autor: Milu78 » 13 sty 2021, 23:26

Wiem o co chodzi. Nie jestem tylko na tym forum. Co do adminów tutaj to prawda. Czasem raz w miesiącu zajrzą. Chodzi mi bardziej oto żebyś odpuścił bo nic nie wskurasz w internetowym świecie. Tu nie dasz nikomu wryj. Nie psuj se nerwów

ODPOWIEDZ