Zmiany na stronie i forum Gitarzysty

Aktualności, problemy oraz informacje o forum.
Derayes

Re: Zmiany na stronie i forum Gitarzysty

Post autor: Derayes » 22 lis 2017, 13:46

Generalnie nalezaloby oczyscic watki z durnych wpisow w stylu ”wygugluj sobie” itp a ich autorow ukarac bo tego typu ”porady” powoduja ze ludzie nie chca tu wiecej zagladac.

Ja bede takich delikwentow zglaszal!

Moze tez watki offtopowe np o leczeniu zebow czy odszkodowaniach umiescic w jednym zbiorczym katalogu.

Awatar użytkownika
Bloodsucker69
Administrator forum
Administrator forum

Post autor: Bloodsucker69 » 22 lis 2017, 20:41

Tak, wiem, że mój nick jest z piosenki Purpli :v BTW. te wszystkie anglojęzyczne posty itp. to po prostu spam, który należałoby usuwać na bieżąco. Niestety wszelkie zabezpieczenia, jakie dawno temu wprowadziłem do tego forum są już chyba do obejścia przez różnego rodzaju spam-boty. Część takich postów to też spam mający na celu pozycjonowanie "polecanych" usług/stron wyżej w rankingach :lol: Good luck :D

Derayes

Post autor: Derayes » 22 lis 2017, 23:18

Heh, maly offtop, ja sie calkiem niedawno dowiedzialem ze melodie z Child In Time Purple zapozyczyli sobie od innego zespolu ;)

Lubie In Rock ale najbardziej Machine Head nawet z zameczonym Smoke On The Water ;)

Led Zep generalnie skonczyli sie na IV - wyjatek Kashmir i moze cos z Presence za to ostatnia brzmiala jak Abba - chyba studio udzielilo im atmosfery ;)

mamgitare
Kontakt:

Post autor: mamgitare » 26 lis 2017, 15:08

Dobrze byłoby gdy takie watki offtopowe wrzucić do jednego dużego wątku, w ten sposób panował by porządek :)

Awatar użytkownika
korniq
Administrator forum
Administrator forum
Kontakt:

Post autor: korniq » 27 lis 2017, 10:02

Wielkie dzięki Panowie za Wasze sugestie i uwagi - kończymy powoli pracę nad nową witryną Gitarzysty i niedługo zabierzemy się za porządki na forum :) W razie czego jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Derayes

Post autor: Derayes » 29 lis 2017, 8:59

Jeszcze krytyczna uwaga o poczcie czyli PW, co to za durne kopie robocze w takiej formie?????
I potem jeszcze mam wpisywac komu chcę wysłac zamiast po prostu móc odpowiedziec.
W ogóle układ strony PW i funkcji jest irytujący, trudno się zorientowac gdzxie co jest.

michel51
Doradca
Doradca

Post autor: michel51 » 29 lis 2017, 22:02

Nie , no nie tylko napisy zwróciły moją uwagę , chociaż może to wszystko przez nie właśnie ? Poprzednio było więcej informacji na stronie jako całości . Emotikony i inne takie były łatwiej dostępne . No jak mówię , stara wersja była jakby bardziej funkcjonalna . Ale może to tylko takie początek .
Strona główna , no duże reklamy a jak dla mnie najwięcej w oczy powinien się rzucać nasz magazyn , okładka bieżącego numeru i następnego . Jak coś mi jeszcze zaświta dam znać .
Domagam się artykułu o Joelu Hoekstrze (WhiteSnake , NightRanger) , o niektórych artystach ciągle piszecie .
Pozdro .

michel51
Doradca
Doradca

Post autor: michel51 » 18 gru 2017, 21:30

A co się po zmianie stało z punktami co je tak skrzętnie zbierałem ? Były a nie ma czy też nie mogę znaleźć ?

Awatar użytkownika
korniq
Administrator forum
Administrator forum
Kontakt:

Post autor: korniq » 19 gru 2017, 15:57

michel51 pisze:
18 gru 2017, 21:30
A co się po zmianie stało z punktami co je tak skrzętnie zbierałem ? Były a nie ma czy też nie mogę znaleźć ?
Aktyw Forum, jako, że od miesięcy już praktycznie nieaktywny, został ze startem nowego forum i serwisu wygaszony. Oczywiście punkty nie przepadły, a wszyscy zainteresowani mogą je zamienić na odpowiednie nagrody. Napisz do mnie wiadomość prywatną - dam Ci znać jak to zrobić :)

Lusjusz

Post autor: Lusjusz » 02 mar 2018, 0:08

Zamierzacie coś zrobić z spamem na forum ?

Awatar użytkownika
SangreSani

Post autor: SangreSani » 16 lip 2018, 17:14

Podbijam pytanie. Wchodzę na forum gitarowe, a mi polecają airmaxy.

michel51
Doradca
Doradca

Post autor: michel51 » 16 lip 2018, 20:31

No to zamierzacie drodzy Admini ?

Lusjusz

Post autor: Lusjusz » 25 lip 2018, 21:35

Szkoda gadać :(

ODPOWIEDZ