Black Label Society / Zakk Wylde

Awatar użytkownika
lemon

Post autor: lemon » 08 lut 2009, 18:09

Abudab pisze:
lemon pisze:Ta gitara to Gibson ZV Buzzsaw, została wydana w bardzo małym nakładzie, chyba 50.

Chociaż nie znoszę przeróżnych sygnatur, to wizualnie ta mi się wyjątkowo podoba.

http://www.gibson.com/en-us/Lifestyle/F ... spired-by/
mnie się zgadje, iż buzzsaw, wygląda troszkę inaczej. to jest moim zdaniem bullseye.
http://cgi.ebay.com/2008-Gibson-Custom- ... dZViewItem
to jest buzzsaw

a to poniżej bullseye
http://cgi.ebay.com/2008-Gibson-Custom- ... dZViewItem

aha jeszcze jedno. ta wersja crazy traina zakka jest beznadziejna. moim zdaniem randy rhoads był lepszy od zakka! zakk jest niezły i to bardzo niezły ale randy do dla mnie mistrz

Racja, grafika to Bullseye, ale generalnie jeśli chodzi o kształt korpusu, to jest to wersja limitowana ;)

Awatar użytkownika
wookie88

Re: Black Label Society / Zakk Wylde

Post autor: wookie88 » 14 cze 2009, 0:01

Zakk jest spoko, i jest zdecydowanie jednym z lepszych żyjących gitarzystów... :gitara: A mnie szczególnie podoba ją się jego: bleed for me i stillborn, ale balladki gra chyba jeszcze lepiej... :P
Bangcock ...czyli thrash'n'roll na wesoło!

Awatar użytkownika
Lunder

Re:

Post autor: Lunder » 16 cze 2009, 9:59

lalile pisze:Flażolety są dobre, ale do radosnego riffu Crazy Train po prostu nie pasują... Zakk sp**przył prawie że idealny riff...

A ja wolę wersję Zakka :roll:

Awatar użytkownika
Death

Post autor: Death » 16 cze 2009, 21:08

a ja zdecydowanie nie :)
A co do BLS to nawet niektóre kawałki lubię, ale ogólnie bez rewelacji
!

Qstka

Post autor: Qstka » 16 cze 2009, 23:01

Choć rockowe kawałki są całkiem fajne to już jego ballady mi nie odpowiadają. Black River jakby lepszym zespołem trochę.

zxcvbnmasdqwe

Post autor: zxcvbnmasdqwe » 16 cze 2009, 23:58

ale black label lepszym trunkiem :D
teksty pisane przez [color=#00BF00]zxcvbnmasdqwe[/color] są tekstami pisanymi przez [color=#00BF00]zxcvbnmasdqwe[/color]

Awatar użytkownika
Southern Man

Post autor: Southern Man » 17 cze 2009, 22:59

Zakku daje radę :). Trochę gorzej jeśli chodzi o riffy, ale solówki są miodzio :twisted: . "Mafia", "The Blessed Hellride" i "1919 Eternal" wgniatają w ziemię. Southern, panowie, southern ;).

Awatar użytkownika
vampire44

Post autor: vampire44 » 13 wrz 2009, 14:40

siemanko widzę że temat wygasł już dawno dlatego rzucę pytankiem a propos twórczości zakka. Czy ktoś z was posiada tabulaturę do kawałka BLS - Counterfeit God? Najlepiej GuitarPro. Widziałem jeden pliczek ale za cholerę otworzyć się go nie da. Jeśli ktoś ma dostęp lub wie gdzie znaleźć, to bardzo będę wdzięczny za informacje tutaj, lub na maila krol_lukasz.88@wp.pl
Dzięki z góry
Ave & Salve :gitara:
Pomiędzy piękną kobietą a piękną muzyką jest jedna różnica - tej drugiej można słuchać godzinami ;)

[url=http://profile.xfire.com/vampire44][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/vampire44.png[/img][/url]

Lucass

Post autor: Lucass » 14 wrz 2009, 20:52

Wyczytałem dzisiaj, że odwołali kilka koncertów BLS a pro po jednej z tras, bo Zakk zachorował - ma coś z krwią nie tak w nogach.

Kurde, już długo nic nie wydał - ostatnia płyta była w 2006 "Shot To Hell". Czekam na coś nowego!
www.lukaszwatroba.pl

Awatar użytkownika
Szmaciaż

Post autor: Szmaciaż » 15 wrz 2009, 15:49

vampire44 pisze:siemanko widzę że temat wygasł już dawno dlatego rzucę pytankiem a propos twórczości zakka. Czy ktoś z was posiada tabulaturę do kawałka BLS - Counterfeit God? Najlepiej GuitarPro. Widziałem jeden pliczek ale za cholerę otworzyć się go nie da. Jeśli ktoś ma dostęp lub wie gdzie znaleźć, to bardzo będę wdzięczny za informacje tutaj, lub na maila krol_lukasz.88@wp.pl
Dzięki z góry
Ave & Salve :gitara:
http://www.911tabs.com/link/?3384237
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej k...(wulg.), z full pier...(wulg.), poczujesz 100% Szatana".

Awatar użytkownika
moszczu93

Post autor: moszczu93 » 19 wrz 2009, 9:49

Zakk jest niesamowity :gitara: To co technicznie potrafia jego palce jest nie do opisania, a jego muzyka jest pełna oryginalności,świeżości i energii, a solówki wyrywają kręgosłup :D Co do Black Label Society to podobaja mi sie glownie te ostrzejsze kawalki (faworyt Bullet Inside Your Head, chociaz np Cry me a River, In this River tez jest swietne) no i image grupy tez ma w sobie cos magicznego (poludnie U.S.A, harleyowcy,itd)

A jeśli chodzi o gitary to wygladaja i zapewne brzmia kosmicznie, ale w mojej prywatnej ocenie to tylko Zakk Wylde jest godzien "dosiadać" takiego wiosła, bo "Pierścień ma tylko jednego Pana..." :D Co sie tyczy takze innych gitar z sygnaturą, bo moim zdaniem nie ma sensu kupowac czegos co jest image'm i stylem innego gitarzysty a nie ciebie, jest jego oryginalnym pomyslem i takim powino zostac.Chyba ze cierpisz na chroniczny nadmiar gotówki (liczony dzieistkach tysiecy) to mozsz sobie kupic takie modele do kolekcji xP

Awatar użytkownika
Death

Post autor: Death » 19 wrz 2009, 16:26

a mi się tam jego gitary nie podobają :)
!

Melvin

Post autor: Melvin » 04 lis 2009, 12:43

z Ozzym dawał radę bo go Ozzy *** jak odstawiał lipę. solowo zaczął wymiatać pitu pitu bez melodii w ogóle... moim zdaniem brak mu już weny. Gdzie te czasy solówki No more tears...

7 dni urlopu na poprawę wysławiania się.
WilK

Przepraszam najjaśniejszą administrację, oczywiście chodziło mi o to że Ozzy Zakka skrzyczał :roll:
Ostatnio zmieniony 11 lis 2009, 13:53 przez Melvin, łącznie zmieniany 1 raz.

kielczak

Post autor: kielczak » 07 lis 2009, 14:58

Qstka pisze:Choć rockowe kawałki są całkiem fajne to już jego ballady mi nie odpowiadają. Black River jakby lepszym zespołem trochę.
Popirniczyło?

Awatar użytkownika
WilK
Zasłużony

Post autor: WilK » 08 lis 2009, 10:11

Szanuję Zakka za "ciężkie" podejście do pentatoniki.
[color=#273886]Nie mogę Ci pomóc. Jestem nieobecny.
[/color]

ODPOWIEDZ