Death

Awatar użytkownika
SuicideMachine
Kontakt:

Post autor: SuicideMachine » 05 maja 2007, 22:22

Death to jeden z moich ulubionych zespolow a dysk u mnie lezy nastepujaco:
1 HUMAN
2 SYMBOLIC
3 LEPROSY
i cala reszta

zombek

Post autor: zombek » 07 maja 2007, 15:14

DEATH
Ostatnio zmieniony 19 cze 2007, 9:07 przez zombek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SuicideMachine
Kontakt:

Post autor: SuicideMachine » 07 maja 2007, 17:24

zombek pisze:Chuck Shuldiner był najwiekszym GENIUSZEM metalu na świecie i tak pozostanie na zawsze.
bez przesady
wspaniale gral na giatarze ale to nieznaczy ze jest naj ...

Awatar użytkownika
mrys
Kontakt:

Post autor: mrys » 07 maja 2007, 20:52

zombek pisze:Witam jestem nowy na tym forum ale powiem tak. DEATH jest moim najlepszym zespolem jaki kolwiek usłyszałem i bedzie on u mnie zawsze na pierwszym miejscu.Chuck Shuldiner był najwiekszym GENIUSZEM metalu na świecie i tak pozostanie na zawsze. Gdy tylko slucham DEATH-a to normalnie plakac mi sie chce (z czego juz wiele razy plakalem sluchajac tego zespolu), te zagrywki, riffy, sola normalnie piekne. DEATH zmienil moje zycie, inaczej patrze na swiat i na wszystko inne. Takze uwazam ze DEATH jest najlepszym zespolem jezeli chodzi o nauke gry na gitarze, sam gram wiekszosc piosenek DEATH-a tylko DEATH-a. CHUCK SHULDINER LIVES FOREVER :gitara: :gitara: :twisted: :twisted:
Jezus Maria, lekarza!!!!

Death to świetna kapela, ale jak czytam takie bałwochwalcze teksty to normalnie płakac mi się chce. Z czego już wiele razy płakałem...
"Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."

Awatar użytkownika
zombie youth revolt

Post autor: zombie youth revolt » 07 maja 2007, 20:59

zombek pisze:Witam jestem nowy na tym forum ale powiem tak. DEATH jest moim najlepszym zespolem jaki kolwiek usłyszałem i bedzie on u mnie zawsze na pierwszym miejscu.Chuck Shuldiner był najwiekszym GENIUSZEM metalu na świecie i tak pozostanie na zawsze. Gdy tylko slucham DEATH-a to normalnie plakac mi sie chce (z czego juz wiele razy plakalem sluchajac tego zespolu), te zagrywki, riffy, sola normalnie piekne. DEATH zmienil moje zycie, inaczej patrze na swiat i na wszystko inne. Takze uwazam ze DEATH jest najlepszym zespolem jezeli chodzi o nauke gry na gitarze, sam gram wiekszosc piosenek DEATH-a tylko DEATH-a. CHUCK SHULDINER LIVES FOREVER :gitara: :gitara: :twisted: :twisted:
ogarnij sie

a jak lubisz plakac to zostan emo.
Gibson SG Standard --> Biyang Mad Driver --> Way Huge Swollen Pickle --> Bogner Alchemist 212

Enter the Phoenix

Post autor: Enter the Phoenix » 07 maja 2007, 22:46

DEATH-a tylko DEATH-a. CHUCK SHULDINER LIVES FOREVER
GZ. Możesz już zarżnąć tego kota, psa, czy co innego 8)

Awatar użytkownika
Aspider

Post autor: Aspider » 07 maja 2007, 23:22

zbytnie zamykanie się na twórczość tylko jednego zespołu też jest złe.
ale zgadzam się, ze Death to genialny zespół.
ale jest wiele zespołów mających równie dobre kawałki.

Awatar użytkownika
Umulamahri
Kontakt:

Post autor: Umulamahri » 08 maja 2007, 2:06

zombek, weno nie rob z Schuldiner'a drugiego Cobaine'a, ok?

Obrazek
jak to

zombek

Post autor: zombek » 08 maja 2007, 8:50

Umulamahri pisze:zombek, weno nie rob z Schuldiner'a drugiego Cobaine'a, ok?

Obrazek

Spokojna glowa. Cobaine'a i jego tragicznej muzyki zbytnio nie lubie. Dla mnie Nirvana jest do dupy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

zombek

Post autor: zombek » 08 maja 2007, 8:59

Aspider pisze:zbytnie zamykanie się na twórczość tylko jednego zespołu też jest złe.
ale zgadzam się, ze Death to genialny zespół.
ale jest wiele zespołów mających równie dobre kawałki.

Owszem w pelni sie z toba zgadzam, ale u mnie na 1 miejscu jest wlasnie DEATH. Np. SLAYER tez jest (wulg.), rownie dobrze CANNIBAl CORPSE. I nie ograniczam sie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Jaka jest wedlug was najtrudniejsza do zagrania piosenka DEATH-a, wedlug mnie A Moment Of Clarity :shock: :twisted:

Ręce opadają. Koniec tego dobrego, od dziś za pisanie jednego posta pod drugim będzie ostrzeżenie :]
Paweł

Chuck Schuldiner

Post autor: Chuck Schuldiner » 10 lip 2007, 18:42

Jako, że nie ma oddzielnego tematu o CYNIC ,a sam niewiele wiem na ich temat i pobocznych kapel członków tego zespołu wiec wklejam tutaj.

Szykuje się reunion Cynic na wiosnę/lato 2007 - wtedy to zespół miałby zagrać na swojej powrotnej trasie - rozgrzewając się wcześniej na kilku występach w Stanach by potem pojawić się na paru europejskich festiwalach. Prawdopodobny skład to: Paul Masvidal (wokale, gitara), Sean Reinert (bębny, klawisze), Tony Teegarden (wokale, klawisze), Chris Kringel (bas) i Santiago Dobles (gitara). Zarówno Teegarden jak i Kringel jeździli już Cynic kiedyś, gdy promowali "Focus", Santiago natomiast to człowiek, który jest odpowiedzialny m.in. za zespół Aghora grający progresywny jazz/metal - był też jednym z uczniów Masvidal'a w Miami w latach 90-tych.

a w związku z reunion pojawił się nowy kawałek:
Evolutionary Sleeper
http://chuckydeath.uw.hu/cynic_-_evolut ... leeper.mp3
Gorąco polecam obadać ten link.Ja po przesłuchaniu stwierdziłem "po prostu PIĘKNE"...

Awatar użytkownika
Umulamahri
Kontakt:

Post autor: Umulamahri » 10 lip 2007, 19:11

yyyy? to How Could I przeca jest... medley.

lol ;] no czad ;]

nie ma to jak rownolegle odpalic ten kawalek i http://www.cynic.info.se/

:D :D :D

a ten nowy zacny ale blizej do Aeon Spoke/Portal niz tego Cynic z Focus ;]
jak to

rocky

Post autor: rocky » 14 sie 2007, 20:32

A ja powiem to samo co wszyscy. Najlepszy metalowy zespół jaki kiedy kolwiek istniał, dla mnie Chuck to bóg gitary i wokalu jeśli o taki metal chodzi.

THE SOUND OF PERSEVERANCE

I to solo Flesh and the power... miażdzy.

Awatar użytkownika
byku92

Post autor: byku92 » 14 sie 2007, 22:36

rocky pisze: i wokalu jeśli o taki metal chodzi.
wokalu?? a co jest wspaniałego w jego wokalu?? gitara to jeszcze rozumiem ale wokal??

Awatar użytkownika
Umulamahri
Kontakt:

Post autor: Umulamahri » 14 sie 2007, 23:18

a wyobrazasz sobie Death z innym wokalem?

pasowal taki wlasnie skrzeczacy ale czytelny.
jak to

ODPOWIEDZ