Death

Awatar użytkownika
Pacior
Kontakt:

Post autor: Pacior » 15 sty 2007, 22:00

x-plorer pisze: Dzieło większe od wszystkich kompozycji Bacha i innych Bethovenów...
Bez przesady.

Enter the Phoenix

Post autor: Enter the Phoenix » 15 sty 2007, 23:25

Brak tematu o tym zespole źle świadczy o tym forum
A moim zadaniem jesteś śmieszny i tyle ;P
O takich zespołach jak Death powinno uczyć się dzieci w szkołach ażeby potem nie uważały za szczyty muzycznych impresji takich kapel jak The Rasmus czy Evanescence....
Chłopie, nie byłoby już wtedy na nich miejsca w psychiatrykach ;)

Awatar użytkownika
sompek1

Post autor: sompek1 » 11 lut 2007, 21:04

uwielbiam ich a zwłaszcza album "the Sound of Perseverance" ponieważ Chuck w tych utworach pokazuje swoje ja. Pełno solówek, i domieszek takiego jazzu podkręca ostro atmosfere, a najgorsze jest to ze juz Chuck dla nas nie zagra... :(

Awatar użytkownika
sompek1

Post autor: sompek1 » 11 lut 2007, 21:19

te " enter the phoenix" Death to jest historia i kazdy klimat powinien go znac, przynajmniej z jednego utworu. Cytaty które napisał powyzej ciebie któryś urzytkownik tego forum miał racje. No tyle ze w szkołach jak juz muzycznych powinni cos nie cos powiedziec o tej grupie. Eh, jedyne co moze sie niektórym nie spodobac to wokal Chucka a wszystko oprócz jest ładnie z harmonią dopracowane. lepsze to niz ta głupia techniawa czy hip hop czy jakos to cos sie zwie. A ty enter the phoenix juz sie tak nie bój o przyszłosc bo są gorsze problemy a własnie muzyka moze nam troszke czesciowo nam w nich pomóc, bądz zjednoczyc i niekoniecznie musi to byc metal....
Ostatnio zmieniony 07 mar 2007, 19:48 przez sompek1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Crown

Post autor: Crown » 20 lut 2007, 12:29

Enter to niech sie nie udziela bo czytajac jego posty to sie rzygac chce.Death to lektura obowiazkowa i wielki szacunek za to co tworzyli :wink:

Enter the Phoenix

Post autor: Enter the Phoenix » 21 lut 2007, 2:39

No tyle ze w szkołach jak juz muzycznych powinni cos nie cos powiedziec o tej grupie.
I potem wyrośnie nam młoda IV rzesza :D , albo coś jeszcze gorszego :lol: BTW. Naucz się edytować posty.
Enter to niech sie nie udziela bo czytajac jego posty to sie rzygac chce.Death to lektura obowiazkowa i wielki szacunek za to co tworzyli Wink
Małpka, ty iść się pouczyć zasady orto oraz interpunkcja, rozumieć ;D :?: (sorx panowie, już nie wiedziałem co mu odpowiedzieć <rotfl> ). Robić spacja po kropka, bla bla.

No respect for lamers :twisted:

Awatar użytkownika
Umulamahri
Kontakt:

Post autor: Umulamahri » 21 lut 2007, 3:35

Enter the Phoenix pisze:
No tyle ze w szkołach jak juz muzycznych powinni cos nie cos powiedziec o tej grupie.
I potem wyrośnie nam młoda IV rzesza :D , albo coś jeszcze gorszego :lol: BTW. Naucz się edytować posty.
Enter to niech sie nie udziela bo czytajac jego posty to sie rzygac chce.Death to lektura obowiazkowa i wielki szacunek za to co tworzyli Wink
Małpka, ty iść się pouczyć zasady orto oraz interpunkcja, rozumieć ;D :?: (sorx panowie, już nie wiedziałem co mu odpowiedzieć <rotfl> ). Robić spacja po kropka, bla bla.

No respect for lamers :twisted:
booooooooooooring...
jak to

git

Death

Post autor: git » 21 lut 2007, 13:15

Dla mnie muzyka, którą stworzył Chuck jest jedną z ważniejszych w historii rocka. Niesamowity klimat i mieszanka trash, z heavy metal (stworzył nowy styl, gatunek Death Techniczny) stawia ich dorobek muzyczny obok Slayer, Metallica, Judas Priest. Podobają mi się płyty Symbolic, Human, Leprosy, Spiritual Healing, Sound of Perseverance, Scream Bloody Gore. W sumie można pisać o tym zespole dużo, ale wystarczy posłuchać i się przekonać do wspaniałego tworzenia muzyki gitarowej. Szkoda, że Chuck umarł na raka, ale pozostawił po sobie wyznacznik dla muzyków metalowych i innych.

zxcvbnmasdqwe

Post autor: zxcvbnmasdqwe » 21 lut 2007, 20:44

szkoda też że nie pokombinował z łagodniejszymi brzmieniami. Wiem że to dziwnie brzmi ale gość o takich umiejętnościach mógłby stworzyć bardzo fajne piosenki też na akustyku (pamiętam że była jakaś taka ich piosenka, ale nie pamiętam tytułu). Moja ulubiona płyta - individual.

Awatar użytkownika
Umulamahri
Kontakt:

Post autor: Umulamahri » 22 lut 2007, 1:18

posluchaj sobie Control Denied i Portal (Cynic).
jak to

Awatar użytkownika
Aspider

Post autor: Aspider » 22 lut 2007, 2:31

i Gordian Knot

Awatar użytkownika
Umulamahri
Kontakt:

Post autor: Umulamahri » 22 lut 2007, 9:18

i Aeon Spoke, Masvidal z Reinertem takie fajne lajty grają... ;]
jak to

zxcvbnmasdqwe

Post autor: zxcvbnmasdqwe » 01 mar 2007, 21:57

wiecie chodziło mi akurat o twórczość Chucka - o jego granie i styl. Fajnie by brzmiał akustycznie. A control denied wiem że jest, ale nie wiem co gra.

nosferatu

Post autor: nosferatu » 04 maja 2007, 10:54

Z każdą kolejną płytą coraz niżej opadala mi szczęka.Wydaję mi się,że lepiej pozostawic niedosyt niż przesyt jak Metallica jakaś.

Wymiatacz

Post autor: Wymiatacz » 05 maja 2007, 18:41

Death króluje. Takej drugiej kapeli już nigdy nie będzie. Te riffy z Symbolic... mistrzostwo!

ODPOWIEDZ