Votum ze współpracownikami Opeth i Katatonii.

ODPOWIEDZ
Votum
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2015, 11:54

Votum ze współpracownikami Opeth i Katatonii.

Post autor: Votum » 13 paź 2015, 23:55

Zespół Votum oficjalnie poinformował, że jego nowy, czwarty album jest na ukończeniu. Grupa przy współpracy z nowym wokalistą, Bartoszem Sobierajem, oraz gitarzystą, Piotrem Lnianym, rozpoczęła przygotowania do nagrania płyty po powrocie z europejskiej trasy koncertowej z zespołem Riverside.

Za miks nowej płyty Votum odpowiedzialny był David Castillo z Ghost Ward Studio znany ze wcześniejszej współpracy z takimi grupami, jak Katatonia, Bloodbath, Opeth, Eluveitie czy InMe. Mastering następcy "Harvest Moon" powierzono Tony'emu Lindgrenowi z Fascination Street Studios, odpowiedzialnego za produkcje takich grup jak Paradise Lost, Opeth, Soilwork, Kreator, Enslaved, Katatonia, James LaBrie czy Witchcraft. Nowe wydawnictwo Votum będzie nosiło tytuł ":Ktonik:".

Votum zapewnia, że najnowszy album, na który składa się dziewięć utworów, to do tej pory najcięższe i najmroczniejsze dzieło zespołu.

Na oficjalnym profilu zespołu na Facebooku można odnaleźć dodatkowe informacje na temat albumu http://facebook.com/votumpage.

Obrazek

ODPOWIEDZ