Bullet For My Valentine

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zombie youth revolt

Post autor: zombie youth revolt » 27 cze 2007, 15:22

Zomballo pisze: Poza tym nigdzie nie napisałem, że forum nie ma sensu.
no sorry

ale jezeli piszesz, ze "dyskusja nie ma sensu bo kazdy ma swoj gust", a nastepnie piszesz, ze "forum to forma dyskusji"

to ja nie robie zadnych upraszaczajacych skrotow myslowych zrozumialych tylko dla mnie tylko wyciagam oczywisty logiczny wniosek - forum dla ciebie nie ma sensu poniewaz jest forma dyskusji, a dyskusja nie ma sensu.

jest to chyba bardzo proste i oczywiste rozumowanie.

a skoro jest oczywiste to rownie oczywiste jest pytanie - po co wchodzic na forum skoro z gory zakladasz , ze jest bez sensu ?
Nie chcę Cię urazić czy dogryźć bo przecież nie o to chodzi
ja tez nie chce, ja po prostu wyciagam oczywiste wnioski z twoich postow.
Zrozum tylko że nie każdy musi się z Tobą zgadzać.
a ja mysalem, ze to na tyle oczywiste, ze nawet nie trzeba o tym wspominac
Gibson SG Standard --> Biyang Mad Driver --> Way Huge Swollen Pickle --> Bogner Alchemist 212

Awatar użytkownika
C3PO

Post autor: C3PO » 27 cze 2007, 18:10

Nie no ale jebiesz jak potłuczony. Zacytuj proszę wypowiedź w której piszę że dyskusja nie ma sensu. W pierwszym poście napisałem że temat jest bezsensowny i że to o gustach nie należy dyskutować. Więc dzieciaku najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem a potem napisz coś konstruktywnego.
rzemon - ksywki podobne ale to nie moje alter ego. Można to wyniuchać choćby z stylu pisania postów i cytowania przez ZYR sztucznie przekręconych wypowiedzi np.
zombie youth revolt pisze:"dyskusja nie ma sensu bo kazdy ma swoj gust", a nastepnie piszesz, ze "forum to forma dyskusji"
Rambo Texasu

Awatar użytkownika
zombie youth revolt

Post autor: zombie youth revolt » 27 cze 2007, 18:16

Zomballo pisze:Zacytuj proszę wypowiedź w której piszę że dyskusja nie ma sensu.
prosze :
Każdy ma swój gust o którym nie należy dyskutować
masz jesczze jakies specjalne zyczenia ? :)

W pierwszym poście napisałem że temat jest bezsensowny i że to o gustach nie należy dyskutować. Więc dzieciaku najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem a potem napisz coś konstruktywnego.
na tym forum w 95 % rozmawia sie wlasnie o GUSTACH ( no bo o czym niby innym ? ), wiec twoja wypowiedz ma charakter jak najbardziej uniwersalny i odnosi sie prawie do kazdego tematu na tym forum

a wiec znowu : skoro rozmowa o gustach nie ma sensu, to forum nie ma sensu - wiec po co tu jestes ?

naucz sie formulowac swoje wnioski w czytelny sposob, zeby taki 'dzieciak" jak ja nie musial potem ci tlumaczyc oczywistych rzeczy

i nis spinaj sie tak bo ci zaraz guma w majtach peknie, to zabawne, ja sobie spokojnie pisze, a ty zaczynasz byc agresywny :>

pozdrawiam 8)
Ostatnio zmieniony 27 cze 2007, 18:26 przez zombie youth revolt, łącznie zmieniany 1 raz.
Gibson SG Standard --> Biyang Mad Driver --> Way Huge Swollen Pickle --> Bogner Alchemist 212

Awatar użytkownika
Umulamahri
Kontakt:

Post autor: Umulamahri » 27 cze 2007, 18:24

Zomballo pisze: i że to o gustach nie należy dyskutować.
„Powiadacie mi, przyjaciele, że o gusty i smaki spierać się nie wypada? Ależ wszelkie życie jest waśnią o gusty i smaki.”
jak to

Awatar użytkownika
C3PO

Post autor: C3PO » 27 cze 2007, 19:56

zombie youth revolt pisze:ciach
Trochę nie trafiłeś z tym cytatem ale nie będę się upierał. Przyznaję trochę mnie poniosło. Przepraszam za "dzieciaka". Gumczka w majteczkach na razie nie ciśnie :D To miłe że nie dałeś się poirytować tym tekstem. Dobrze być czasem utemperowany. Pozdrawiam!
Rambo Texasu

Fjasz

Post autor: Fjasz » 13 lip 2007, 22:29

Zdecydowanie nie przepadam. Generalnie nie lubię muzyki emo. Zarówno tej rdzennej, prawdziwej jak i dzisiejszego 'pseudo-mainstreamowego-emo'. Jakoś do mnie nie trafia ;P
[color=violet]Wybitnie Nielubiany[/color]

[url=http://imageshack.us][img]http://img373.imageshack.us/img373/1444/komitetgr1.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
alum

Post autor: alum » 06 sie 2007, 23:43

mnie sie podobają tylko pod wzgledem samej parti muzyki bez wokalu choc i w tej muzyce czesto zdarza sie cos co mozna nazwac "kupa" :D
I am who I am and if it's bad, take the gun and kill me :D or fak off :D

Grucha

Post autor: Grucha » 10 sie 2007, 21:09

niektóre kawałki ciekawe
...and don't forget the jocker!

Awatar użytkownika
Que

Post autor: Que » 18 sie 2007, 22:35

Krew i flaki jak wiele innych zespołów w tym stylu - słowem "bezwzględna rozpierducha"... nie lubię takiego chaosu w muzyce. Tutaj słychać tylko crash i wrzask. A ostrej muzy słucham i tegoż działania nie popieram.

Awatar użytkownika
zombie youth revolt

Post autor: zombie youth revolt » 18 sie 2007, 22:53

Que pisze:Krew i flaki jak wiele innych zespołów w tym stylu - słowem "bezwzględna rozpierducha"... nie lubię takiego chaosu w muzyce. Tutaj słychać tylko crash i wrzask. A ostrej muzy słucham i tegoż działania nie popieram.
LOL

rozpierducha i chaos powiadasz ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rough

Post autor: rough » 29 lis 2007, 17:59

Hands of Blood, jedyna piosenka ich jaka mi sie podoba.

acclaim

Post autor: acclaim » 10 gru 2007, 14:31

MateoW pisze:Hands of Blood, jedyna piosenka ich jaka mi sie podoba.

zgadzam sie, choc kiedys baaardzo ich lubiłam, ale wyrosłam ...
A chłopięcy głos wokalisty... xD

czaski
Kontakt:

Post autor: czaski » 11 gru 2007, 14:47

Zdecydowanie nie przepadam. Generalnie nie lubię muzyki emo. Zarówno tej rdzennej, prawdziwej jak i dzisiejszego 'pseudo-mainstreamowego-emo'. Jakoś do mnie nie trafia ;P
emo, emo, emo, emo, emo, emo... :D
coraz częście uzywacie tego terminu :D
KSE to emo
BfmV to emo
a moze Meshuggah tez emo? taaaaaa, pewnie, jak rozszyfrujecie pogmatfane przesłanie Haake to doczytacie sie tam o cichym płakaniu w kącie, skokach z mostu i pedalskich grzywakach:P świat jest do dupy :D

Juz mowilem ze spacialnie za nimi nie przedadam, ale od emo ich nie wyzywam; bo nie mają z nim nic wspolnego.
Kumel twierdzi ze ich druga najnowasza płyta ma calkiem inny kształt - mocniejsza; jescze nie sluchalem więce się wstrzymam od dyskusji.

Pozdrawiam
Zapraszam do posłuchania mojego nowego utworu :)
https://www.youtube.com/watch?v=jrK00E900gk

Xeros
Kontakt:

Post autor: Xeros » 13 gru 2007, 20:55

to jest jeden z zespołów, których można posłuchać trochę i to nie za głośno, tak, aby jak najmniej słyszeć te głupkowate texty
niektóre ich kawałki mi się podobają, nie zaprzeczę

a co do emo, nie emo, ja tam nie przejmuję się ich "imige'm", chociaż ich koszulki to bym nie założył, nawet jakby była w sprzedaży :P

Janoosh

Post autor: Janoosh » 15 gru 2007, 21:39

Dzisiaj zobaczyłem ich na mtv2 i przez chwile się zastanawiałem, czy dalej oglądać tą stację.

ODPOWIEDZ