Acid Drinkers

Awatar użytkownika
Poxipol

Re: Acid Drinkers

Post autor: Poxipol » 30 sie 2010, 0:32

Świetny kawałek. Z tym wokalem pachnie trochę jak Spinnerette albo coś takiego :D
[url]http://www.facebook.com/angerfishband[/url]

zxcvbnmasdqwe

Post autor: zxcvbnmasdqwe » 30 sie 2010, 8:11

mi się totalnie nie podoba.
teksty pisane przez [color=#00BF00]zxcvbnmasdqwe[/color] są tekstami pisanymi przez [color=#00BF00]zxcvbnmasdqwe[/color]

Awatar użytkownika
Langren

Post autor: Langren » 30 sie 2010, 9:06

SRV FAN pisze:Ania to wokalistka zespołu Biff. Miałem okazję posłuchać na niewielkim klubowym koncercie i polecam.
Jak napisałeś że to wokalistka Biff to już było łatwiej http://pl.wikipedia.org/wiki/BiFF grała na basie w Lost Trabantos, śpiewała też w Pogodno.
Strip-tease jest to lekcja anatomii przy akompaniamencie muzyki

Awatar użytkownika
Fear The Night

Post autor: Fear The Night » 30 sie 2010, 19:47

http://www.youtube.com/watch?v=GBj1idJ0 ... r_embedded

Ktoś był ciekaw, jak będzie wyglądało NEM w wykonaniu Acidów. Ja, kiedy usłyszałem pierwsze dźwięki, pomyślałem "no nie, kolejne nothingowe smęty"... Do wejścia wokalu. :wink: Śmiechowo wyszło. Jak dla mnie za dużo pajacowania, ale co kto lubi.

EDIT Dosłuchałem teraz do końca... Myślałem, że z solówką też coś pokombinują... Np. Czesław ją zagra na syntezatorze. To by było mocne.

Atomowy

Post autor: Atomowy » 01 wrz 2010, 17:37

Posłuchajcie Seasons In The Abbys, na początku normalnie, aż do wejścia wokalu...
Umarłem z beki ;P

Awatar użytkownika
Pudlok

Post autor: Pudlok » 01 wrz 2010, 20:16

Dzisiaj kupiłem płytkę, całkiem całkiem, też przy Slayerze padłem :lol: Fajne country wyszło.
Najlepsze według mnie to "Hit the road Jack", "Love Shack" , "Hot Stuff" i "Et Si Tu N'Existais Pas"
Ogólnie płytka bardziej nastawiona na robienie sobię jaj niż grę, ale i tak nieźle im to wyszło. :)
B.C Rich Kerry King V --> Warwick RCL 30205 D6 --> Roland Cube 15X, Hohner HC-06 i kostka 0.5 dunlopa ^^
:)

Awatar użytkownika
Abudab

Post autor: Abudab » 11 wrz 2010, 21:43

Moim zdaniem płytka jest mistrzowska. Najbardziej podoba mi się cover metalliki, który totalnie jest zrobiony dla śmiechu ;] i git, bo metalliki nie trawię.
Thrash till death!

SSJ

Post autor: SSJ » 12 wrz 2010, 0:48

Nie trawię za bardzo tego zespołu, zniechęciłem się do niego przez ich popową piosenkę ( Love Shack) z jakąś wokalistką... eh, ta piosenka została napisana dla kasy? Bo nie czuję w niej ani kropli metalu...

Awatar użytkownika
zombiak
Doradca
Doradca

Post autor: zombiak » 12 wrz 2010, 0:57

Zapytaj tych którzy napisali tę piosenkę, tj. The B-52s. Cover zrobiony na luzie, z płyty z coverami też zrobionej na luzie, nie spinaj się tak z tym 'metalem'.
Ibanez Artist MIJ / Squier Jagmaster MIJ / Umu WH-10 / T-Rex Mudhoney / Egnater Tweaker

konradex

Post autor: konradex » 12 wrz 2010, 18:25

@ SSJ - przesłuchaj sobie jakąś ich wcześniejszą płytkę (Infernal Connection choćby), i wtedy oceń czy ich trawisz czy nie. Bo kawałek Love Shack - jak napisał Zombiak - jest coverem. Jajcarskim coverem. Z jajcarskiego krążka z coverami :D

A co do płytki to szczerze mówiąc spodziewałem się jakiegoś festyniarskiego badziewia, a wyszło całkiem fajnie. Niektóre covery to absolutne mistrzostwo świata (Hit the road, Jack! Ring of Fire!), nie bardzo tylko wiem po co wybrali fragment słabego kawałka Maidenów na przerywnik. To samo tyczy się Detroit Rock City. Zwykłe zapychacze.
No i duży plus za wykonanie Seasons in Abbys :lol: Niesamowicie poprawili mi tym kawałkiem humor :D
Orville Les Paul Standard '97 -> Biyang Mad Driver -> Peavey Bandit 112
RUNNING RED

Melomaniak
Kontakt:

Post autor: Melomaniak » 30 sie 2018, 11:35

Wywiad z Tomaszem „Titusem” Pukackim

W wywiadzie o pracy w fabryce WSK PZL Poznań, składankach „Speed Kills”, słuchaniu płyty „Are You a Rebel?” na CD, nagrywaniu płyty „Infernal Connection”, koncercie przed Motörhead na Hunterfest 2009 na "Lotnisku Szymany" w Szczytnie, serii komiksów „Tytus, Romek i A’Tomek” Papcia Chmiela, koncercie przed Deep Purple w Spodku w Katowicach, worku tanich win kupionych za bilety na koncert Iron Maiden oraz o tym co trzeba zrobić żeby dostać się do zespołu.
RADIO ŚWIDNIK
http://www.radio.swidnik.net

ODPOWIEDZ