Acid Drinkers

Awatar użytkownika
October

Post autor: October » 31 lip 2008, 15:07

Nie lubię. Muzycznie nic ciekawego, nudy. Do tego teksty, dno. Nic smiesznego.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Singo

Post autor: Singo » 31 lip 2008, 17:19

Dobre bo Polskie !

Awatar użytkownika
Piotr

Post autor: Piotr » 19 lis 2008, 22:15

October pisze:Nie lubię. Muzycznie nic ciekawego, nudy. Do tego teksty, dno. Nic smiesznego.
Bardzo krytyczna ocena, sądzę że posłuchałeś dosłownie wybiórczo 1-2 płytki wokal ci się nie spodobał tekstów nawet nie zrozumiałeś albo nie starałeś się zrozumieć. Poza tym muzyka chyba nie musi być śmieszna :P

Jak dla mnie Acid jest jednym z 3 najlepszych polskich kapel. Infernal Connection to naprawdę dobra płyta na tle polskich kapelek metalowych. Ktoś tutaj wspomniał że był na koncercie i że to była tragedia. Dwa razy byłem na Acidach i powiem tyle- dają takie koncerty że nie da się ustać w miejscu mają energię na scenie koncerty są bardzo energiczne.
O Verses Of Steel mogę powiedzieć że na żywo wypada dobrze jest power i jest dobrze przyjmowana przez publikę. Nie zgodzę się z tym że Acid jest nudny i nieciekawy. Chyba że ktoś ma naprawdę odmienny gust...

forneus

Post autor: forneus » 20 lis 2008, 9:36

Nie przepadam szczególnie, ale od czasu do czasu zdarza mi się posłuchać 'Dirty Money, Dirty Tricks', 'Strip Tease' czy 'Acidofilia' Byłem niedawno na koncercie Granie na żywo z pewnością wychodzi im świetnie Titus potrafi niesamowicie nawiązywać kontakt z publicznością, co jeszcze bardziej dodatnio wpływa na samopoczucie Aż chciało się poskakać, ale noga mi na to nie pozwoliła :x

Awatar użytkownika
Grey

Post autor: Grey » 20 lis 2008, 10:40

mi się strasznie podobało High proof cosmic milk... Niestety póżniej posłuchałem parę płyt SEPULTURY i okazało się że Acidzi ostro zżynali riffy i kawałki .
Ale na koncertach to wtedy BYŁA PETARDA:D:D:D a jeszcze chłopaki z Poznania , a Litze miałem okazje poznac osobiscie i to jak jeszcze w Arce noego nie grał. to był Napier....... jeden z najlepszych metalowych gitarzystów jak dla mnie.
http://www.youtube.com/watch?v=6iWQt8VU ... re=related
wszystko czego potrzebujemy to kłamstwa o świecie który NIE isnieje...
[url=http://img224.imageshack.us/my.php?image=4618mikulasgpkfx0.jpg][img]http://img224.imageshack.us/img224/362/4618mikulasgpkfx0.th.jpg[/img][/url]

Fjasz

Post autor: Fjasz » 20 lis 2008, 11:19

Piotr pisze:
October pisze:Nie lubię. Muzycznie nic ciekawego, nudy. Do tego teksty, dno. Nic smiesznego.
Bardzo krytyczna ocena, sądzę że posłuchałeś dosłownie wybiórczo 1-2 płytki wokal ci się nie spodobał tekstów nawet nie zrozumiałeś albo nie starałeś się zrozumieć. Poza tym muzyka chyba nie musi być śmieszna :P
Sorry, że się wtrącę, ale czy ty Piotrze przesłuchałeś wszystkie płyty DJ Tiesto, Klawi & Remi, Manieczek 3343 czy też Energy 2012? No chyba że lubisz taką muzykę to przepraszam i więcej pytań nie mam.
[color=violet]Wybitnie Nielubiany[/color]

[url=http://imageshack.us][img]http://img373.imageshack.us/img373/1444/komitetgr1.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
Piotr

Post autor: Piotr » 20 lis 2008, 15:04

Fjasz pisze:
Piotr pisze:
Sorry, że się wtrącę, ale czy ty Piotrze przesłuchałeś wszystkie płyty DJ Tiesto, Klawi & Remi, Manieczek 3343 czy też Energy 2012? No chyba że lubisz taką muzykę to przepraszam i więcej pytań nie mam.

A czy ja wypisuje na jakimś muzycznym forum że DJ Tiesto, Klawi & Remi itd. są nudni, nie ciekawi muzycznie, i ich bity to dno ? Jeśli nie gustuję w takiej muzyce i nie mam o niej zbyt dużego pojęcia to nie wypisuje takich opinii jaką napisał pewien user na temat Acidów.

Awatar użytkownika
WilK
Zasłużony

Post autor: WilK » 20 lis 2008, 15:14

Mnie jakoś nigdy Acidzi nie podeszli. Ale szanuję. Tak jak Vadera i Behemotha. Zrobili to, na co ja nie miałem czasu, ochoty, pieniędzy, odwagi. Chodzi mi o moje roczniki :)
[color=#273886]Nie mogę Ci pomóc. Jestem nieobecny.
[/color]

Fjasz

Post autor: Fjasz » 20 lis 2008, 15:31

Piotr pisze: A czy ja wypisuje na jakimś muzycznym forum że DJ Tiesto, Klawi & Remi itd. są nudni, nie ciekawi muzycznie, i ich bity to dno ? Jeśli nie gustuję w takiej muzyce i nie mam o niej zbyt dużego pojęcia to nie wypisuje takich opinii jaką napisał pewien user na temat Acidów.
Nie wiem, ale to nie ma zbyt wielkiego znaczenia. Chodzi mi o to, że wcale nie trzeba przesłuchać całej dyskografii jakiegoś artysty żeby wyrobić sobie opinię na temat jego muzyki. A forum jest m.in. po to, żeby tą opinię przedstawić.

@
Co do tematu. Kiedyś słuchałem ich całkiem sporo. Uważam, że to dobra muzyka, ale już raczej do nich nie wrócę, po prostu mi się znudzili (generalnie znudziło mi się takie granie).
[color=violet]Wybitnie Nielubiany[/color]

[url=http://imageshack.us][img]http://img373.imageshack.us/img373/1444/komitetgr1.png[/img][/url]

s_e_b_a

Post autor: s_e_b_a » 23 lis 2008, 9:51

Według mnie Acids to najlepsza ostro grająca kapela w naszym kraju. Był taki okres, że jeździłem po całej Polsce na większość ich koncertów. Po raz pierwszy zetknąłem się z ich muzą za czasów Dirty money.. i od tamtej pory aż po The state of mind.. byłem ich największym fanem. Po odejściu Licy straciłem nimi zainteresowanie, ale na koncert od czasu do czasu wybiorę się. Nigdy nie byli wielkimi wirtuozami, ale w tej muzyce przecież nie o to chodzi, za to ich koncerty to mistrzostwo świata. Tytus i ekipa to rockersi pełną gębą i super kolesie. Jak to kiedyś Kazik powiedział: fajni goście grają fajną muzykę, a tumany tumańską. W ich przypadku sprawdza się to całkowicie.

s_e_b_a

Post autor: s_e_b_a » 23 lis 2008, 9:56

Grey pisze:mi się strasznie podobało High proof cosmic milk... Niestety póżniej posłuchałem parę płyt SEPULTURY i okazało się że Acidzi ostro zżynali riffy i kawałki.
Chodzi Ci o zapożyczenie riffu z Roots bloody roots w Proud Mary? Przez to uważasz, że zżynali muzę od sepultury? Odważna teoria.

zxcvbnmasdqwe

Post autor: zxcvbnmasdqwe » 23 lis 2008, 10:12

ja byłem na ich koncercie raz. No i owszem ludzie się nieźle bawili, ale muzycy stali jak kołki. Jak dla mnie - są średni.

Tomek

Post autor: Tomek » 30 lis 2008, 21:13

www.pajacyk.pl

Awatar użytkownika
ja_zem

Post autor: ja_zem » 30 lis 2008, 22:51

smutne <ten wyraz był tu zbędny>. "only the good die young"

...a omijania autocenzury bardzo tu nie lubimy.
-rzemon
Ibanez RG 550 (PAF Pro, Tone Zone)----->Laney GH50L + Laboga 2x12 (V30)

Awatar użytkownika
WilK
Zasłużony

Post autor: WilK » 01 gru 2008, 5:49

[']
[color=#273886]Nie mogę Ci pomóc. Jestem nieobecny.
[/color]

ODPOWIEDZ