Acid Drinkers

Awatar użytkownika
Paweł
Zasłużony
Kontakt:

Acid Drinkers

Post autor: Paweł » 14 sty 2007, 23:35

No właśnie, swego czasu ciekawie zapowiadająca się grupa, wszystko było ok póki Litza nie przeżył "nawrócenia". Słuchałem ich dość sporo i namiętnie w połowie lat 90-tych, do dziś mam płyty "Are You a Rebel?", "Vile Vicious Vision", "Infernal Connection" i "The State of Mind Report". Potem jakoś straciłem zainteresowanie. Co sądzicie o tej kapeli ? Jak mi ktoś wpisze że skończyli się na "Kill'em all" to ostrzeżenie dostanie ;)
Richard Wright 1943-2008
[i]Nobody knows where you are
How near or how far...[/i]

[url]http://www.facebook.com/MojoDrive[/url]

Awatar użytkownika
Kotlet
Kontakt:

Post autor: Kotlet » 15 sty 2007, 16:15

Skończyli się na Ride The Lightning ;)
Może wypowiadał się też nie będe, bo to nielegalne??

Wojtas

Post autor: Wojtas » 15 sty 2007, 19:34

Ogólnie to nie słucham, ale zeszłego lata widziałem ich na żywo. Cóż, tragedia. Ponoć dobry zespół poznaje się po tym jak gra na koncertach. Jeśli by się tego trzymać to oni są bardzo mocno przeciętni. :wink:

Awatar użytkownika
wendigo

Post autor: wendigo » 15 sty 2007, 21:15

mam pare ich kawalkow i szczerze mowiac mnie nie porwaly

jezyk83

Post autor: jezyk83 » 16 sty 2007, 20:17

Ogólnie to nie słucham, ale zeszłego lata widziałem ich na żywo. Cóż, tragedia. Ponoć dobry zespół poznaje się po tym jak gra na koncertach. Jeśli by się tego trzymać to oni są bardzo mocno przeciętni.

To dobry zespół na koncerty, potrafią rozkręcić impreze. Ostatnie płyty słabe,ale Titus jeszcze czuje rock'n'roll'a :twisted:
Ostatnio zmieniony 17 sty 2007, 21:58 przez jezyk83, łącznie zmieniany 1 raz.

Tomek

Post autor: Tomek » 17 sty 2007, 21:55

Po odejściu Licy zespół skapciał trochę twórczo.. Szkoda.

miki77

Post autor: miki77 » 25 sty 2007, 12:34

Z pewnością Drinkersi lata największych sukcesów mieli w poprzednim dziesięcioleciu. Osobiście uważam że DIRTY MONEY DIRTY TRICKS to chyba najlepsza płyta polskiej kapeli, i płyta która mogła zaistnieć na zachodzie. Zresztą, były takie plany ale na początku lat 90 - tych organizowanie tras koncertowych i promocyjnych na zachodzie było prawie niemożliwe - wizy, brak sprzętu, a do tego kapela która miała być Headlinerem na ich trasie (SABBATH) dała plamę. Szkoda, bo mogli coś osiągnąć, przecież mieli wówczas kontrakt z MFN, wytwórnią która wydała METALLICE, PARADISE LOST. Póżniej było już słabiej - STREAPTEASE była dobrą płytą, choć mocno osadzoną w klimacie VULGAR DISPLAY OF POWER (chodzi mi o eksponowanie perki). Dalsze płyty juz niestety nie dorównały poprzedniczkom, a i z muzyków uchodziło ciśnienie. Uważam jednak że to cały czas profesjonaliści w kazdym calu, choć ACID traktują już jednak troszkę inaczaej skupiając sie na kapelach pobocznych. Szkoda!
NIE MA BALU BEZ METALU!

zxcvbnmasdqwe

Post autor: zxcvbnmasdqwe » 04 lut 2007, 23:49

byłem na ich koncercie i musze przyznać że troszkę się zawiodłem. OK - panowie nie są już młodzi, lata rocnrollowania zrobiły swoje, ale do cholery - grają mocną, żwywiołową muzykę, a na scenie stali jak kołki. Ale przynajmniej publika skakała. Co do ich nagrań - podobały mi się płyty amazing atomic activity i acidofilia, ale ogólnie zespół jakoś nie porywa. Mówi się ze to megagwiazda polskiego metalu.... Ja jednak wolę KATA i Turbo.

Awatar użytkownika
paev

Post autor: paev » 05 lut 2007, 10:58

Jak dla mnie wiecej w tym wszystkim jajcarstwa niz konkretnej muzy, chociaz maja pare niezlych kawalkow. Nie mowie ze to zly zespol, ale jest masa duzo lepszych w naszym pieknym kraju.

Na poczatku probowali nasladowac zachodnie kapele (zreszta jak wiekszosc polskich zespolow w tamtych czasach). W latach 90 mieli swoj najlepszy okres, poki Lizta nie odszedl. Z czasem bylo juz coraz gorzej, aktualnie juz nie obserwuje ich poczynan.

Generalnie srednio mi sie podobaja i uwazam ze Ślimak sie tam marnuje, bo jest naprawde bardzo dobrym bebniarzem i spokojnie moglby grac bardziej ambitna muze.

smyrtin

Post autor: smyrtin » 14 cze 2007, 0:01

Ja was ludzie nie rozumiem, w zeszłym roku byłem na ich koncercie i muszę wam przyznać, że to istna machina koncertowa, mało jaki zespół grał tak żywiołowo na całym hunterfeście, jak wróciłem spod sceny byłem zmiażdżony! Aż kupiłem ich dwie płyty, ale w domu jakoś mi już nie podchodzą, liczyłem na coś lepszego.Wg mnie to zespół typowo koncertowy.

Pozdrawiam
podpis

Awatar użytkownika
Dr. Loobitch

Post autor: Dr. Loobitch » 14 cze 2007, 15:33

Acid Drinkers to jedna z najlepszych polskich kapel (mam ich wszystkie płyty :D ). Na koncertach i w studio są swietni. szkoda tylko ze nie zrobili kariery za granicą...

Awatar użytkownika
radolus
Kontakt:

Acid Drinkers

Post autor: radolus » 06 lip 2008, 20:53

aż się zdziwiłem, że nie ma tematu o tej kapeli;] do założenia tegoż tematu, zmusił mnie fakt iż jutro wydają nową płytę, która ma być ponoć najostrzejsza jak do tej pory.

swoją drogą ja bardzo lubię tą kapelę, zaczynałem od płyty amazing atomic acticity, później o nich zapomniałem i mi się przypomniało rok temu na juwenalia polibudy ;-]
[img]http://img165.imageshack.us/img165/1981/userbar560487zs4.gif[/img]
[img]http://img61.imageshack.us/img61/1791/fjaszreadereg0.gif[/img]

zxcvbnmasdqwe

Post autor: zxcvbnmasdqwe » 06 lip 2008, 21:42

widziałem ich na juwenaliach. takie sobie. Studyjne płyty - ok, jeszcze ujdą, ale koncert był do kitu. Młyn - był, ale muzycy stali jak kołki i się nie odzywali. Mam acidofilię, amazing atomic i broken head. Nie są złe, ale dla mnie to przeciętne granie.
teksty pisane przez [color=#00BF00]zxcvbnmasdqwe[/color] są tekstami pisanymi przez [color=#00BF00]zxcvbnmasdqwe[/color]

Tomek

Post autor: Tomek » 06 lip 2008, 22:45

http://www.magazyngitarzysta.pl/phpBB2/ ... php?t=1701

proponuje posłuchać innych płyt A.D.
www.pajacyk.pl

Chris

Post autor: Chris » 23 lip 2008, 14:20

Słuchaliście już nowej płyty Acid Drinkers "Verses Of Steel"?

Recenzje są jej bardzo przychylne,ale jak dla mnie troszeczkę na wysrost. Płyta dobra,ma niezłe kompozycje,ale mnie nie porwała :)

Może muszę się jej jeszcze osłuchać? W skali 1-10 dałbym 7 :wink:

Jak ktoś nie widział to polecam program z Titusem Gwarantuje dużo śmiechu :D

ODPOWIEDZ