japoński metal

Awatar użytkownika
fzero

Post autor: fzero » 06 sie 2007, 23:09

otaku pisze: Ale swoją drogą, żeby X-ów zaliczyć do metalu? No teoretycznie na siłę można, ale jak dla mnie to oni raczej na pewno rocka grali. Ehhhh X Japan... chlip ;)
No pozniej troche zlagodnieli ale poczatki mieli bardziej w strone heavy... Zreszta, jak zwal tak zwal :) Szkoda ze hide juz nie zagra, bardzo utalentowany wioslarz. W swojej solowej tworczosci tez mial kilka dobrych numerow, moj ulubiony to Honey Blade, fajna melodyka utworu i wpadajace w glowe solo na łahłahu =]

Awatar użytkownika
kerajh

Post autor: kerajh » 28 sie 2007, 15:32

Te D - Sleeper rzeczywiscie nawet spoko tyle, że kolesie podobni do wokalisty AFI. A wiecie może kto zrobił kawałek, który puszczają na końcu każdego odcinka Cowboy Bebop? Wiem, że to żaden metal raczej lekki rock nawet jakieś trąbki słychać ale mi się podoba.

mtom78632

Re: japoński metal

Post autor: mtom78632 » 23 lis 2021, 12:10

I’m very happy to read this. This is the kind of manual that needs to be given and not the accidental misinformation that’s at the other blogs. Appreciate your sharing this best doc. Pristina Trave 먹튀검증업체

---------------

Its such as you read my mind! You appear to understand a lot about this, like you wrote the e-book in it or something. I believe that you simply could do with a few % to force the message house a bit, however other than that, this is wonderful blog. A great read. I'll certainly be back. 먹튀검증커뮤니티

ODPOWIEDZ