Coma

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Paweł
Zasłużony
Kontakt:

Coma

Post autor: Paweł » 01 sie 2006, 10:35

A co sądzicie o tym zespole ? Bardzo sprawnie wypadli na Tyskim Festiwalu, znałem ich niektóre dokonania studyjne, a teraz przekonali mnie do siebie swoim występem. Tak więc, panowie i panie, czekam na wasze opinie.
Richard Wright 1943-2008
[i]Nobody knows where you are
How near or how far...[/i]

[url]http://www.facebook.com/MojoDrive[/url]

Awatar użytkownika
casi
Kontakt:

Post autor: casi » 01 sie 2006, 10:37

Mam ich jedną płytkę "Z mroku" i musze przyznać że mi się podoba.

Awatar użytkownika
Pan Hilary
Kontakt:

Post autor: Pan Hilary » 01 sie 2006, 11:07

Bez Roguca w składzie grywali sobie w spokoju i nikt ich nie zauważał. Umiejętności aktorskie Roguca, grafomańskie teksty (np. "Leszek Żukowski" jest o koledze Roguca, który się nie dostał do szkoły aktorskiej), wsparcie wytwórni BMG, która od dwóch lat upycha ich po wszystkich festiwalach w kraju - ot tak mozna skomentować ten zespół. Do tego jeszcze bezczelno-olewczy stosunek do fanów jako wisienka na torcie. Nieszczery jak inny cukierkowo-zbuntowany zespół z miasta Łodzi. I nie chodzi mi o Ich Troje.

Awatar użytkownika
Aspider

Post autor: Aspider » 01 sie 2006, 18:01

To prawda, ze goscie troche przesadzaja, za duzo w tym patosu. Kompozycje niezłe, ale przesada u wokalisty.
Co to za zespół z Łodzi?

Awatar użytkownika
Pan Hilary
Kontakt:

Post autor: Pan Hilary » 01 sie 2006, 18:04

Fajne Dzieciaki Śmierdzi, czy jakoś tak.

Awatar użytkownika
zombie youth revolt

Post autor: zombie youth revolt » 01 sie 2006, 18:35

jak juz pisalem : chyba zart i panie daj pan spokoj. mierna kapela i jeszcze z mojego miasta jakby tego bylo malo.

i prosze o nie kasowanie postow, gdyz w zaden sposob nie naruszyly regulaminu.

MOD: Twój post o treści "chyba żartujesz" (nie pamiętam dokładniem, jakoś tak) sam w sobie ni jak się miał do tematu. Teraz napisałeś czemu tak uważasz i jest OK.
Voytash
Gibson SG Standard --> Biyang Mad Driver --> Way Huge Swollen Pickle --> Bogner Alchemist 212

Awatar użytkownika
Paweł
Zasłużony
Kontakt:

Post autor: Paweł » 02 sie 2006, 12:08

Pan Hilary pisze:Fajne Dzieciaki Śmierdzi, czy jakoś tak.
O tym to się łaskawie nie wypowiem, wystarczy to trafne przetłumaczenie nazwy. I na tym zakończmy OT, jak chcemy powieszać psy na CKOD to trzeba temacik założyć
Richard Wright 1943-2008
[i]Nobody knows where you are
How near or how far...[/i]

[url]http://www.facebook.com/MojoDrive[/url]

KrisStal
Kontakt:

Post autor: KrisStal » 04 sie 2006, 21:31

bardzo fajny band ;)
1 płyta mnie bardzo bardzo klimatyczna
nie występuje przewaga formy nad treścią
jestem za :)
---------------------------------------------------------
www.frogoff.com zapraszam!
www.krisstal.com i tu też
www.puma.kdm.pl tu także :)

Awatar użytkownika
Leon
Kontakt:

Post autor: Leon » 04 sie 2006, 22:48

Nie wiem jacy są prywatnie, wiem że slucha się świetnie a koncerty są fantastyczne :)
Member of USB - Home of Silesian Tradition

Awatar użytkownika
metalowy89

Post autor: metalowy89 » 06 sie 2006, 10:08

mam ich obie płyty i kapela jest cud miód i orzeszki ziemne... wg mnie to jest jeden z najlepszych polskich zespołów... nie wiem co sie do nich czepiacie.... bardziej spodobała mi sie druga płyta, piosenki: System, Tolerancja, Schizofrenia, Daleka droga do domu, Zaprzepaszczone Siły Wielkiej Armii Świętych Znaków... ogólnie cała płyta jest ZAJE****A a pierwsza płyta też niczego sobie... najlepsze tracki to: Skaczemy, Nie wierzę Skur******m, Leszek Żukowski i inne

co do tego że nie są za pan brat z fanami... ostatnio na Tyskim Festiwalu mój kumpel zrobił sobie z nimi zdjęcie :P wiec nie wiem o co niektórym chodzi
Ostatnio zmieniony 06 sie 2006, 10:16 przez metalowy89, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
metalowy89

Post autor: metalowy89 » 06 sie 2006, 10:13

zombie youth revolt pisze:jak juz pisalem : chyba zart i panie daj pan spokoj. mierna kapela i jeszcze z mojego miasta jakby tego bylo malo.

co do tej wypowiedzi... przepraszam ale ty czasem HH nie słuchasz? bo masz jakiś obrazek jako emblemat WIELKIE JOŁ... co to wogóle ma być... ktoś z takim emblematem bedzie sie na forum gitarzysty wypowiadał hahaha... żarty sobie robisz człowieku i tyle :lol:

Awatar użytkownika
Kotlet
Kontakt:

Post autor: Kotlet » 06 sie 2006, 11:52

Zacny młodzianinie, to że kolega słucha sobie hip-hopu, to tylko in plus dla niego. Znaczy że nie ma klapek na oczach i potrafi spojrzeć z drugiej strony na muzyke.
Widzę, że minie troche czasu, zanim dorośniesz do pewnych spraw, więc tymczasowo nie pouczaj kolegi, bo wydaje mi się, że wie o muzyce TROCHE więcej niż ty.

Jak narazie to ty sobie tu robisz żarty.
Może wypowiadał się też nie będe, bo to nielegalne??

Awatar użytkownika
zombie youth revolt

Post autor: zombie youth revolt » 06 sie 2006, 12:13

metalowy89 pisze:
zombie youth revolt pisze:jak juz pisalem : chyba zart i panie daj pan spokoj. mierna kapela i jeszcze z mojego miasta jakby tego bylo malo.

co do tej wypowiedzi... przepraszam ale ty czasem HH nie słuchasz? bo masz jakiś obrazek jako emblemat WIELKIE JOŁ... co to wogóle ma być... ktoś z takim emblematem bedzie sie na forum gitarzysty wypowiadał hahaha... żarty sobie robisz człowieku i tyle :lol:
jestes jesczze prawiczkiem, prawda ?

a w ogole to masz bardzo truuu metalowy avatar i truuuu metalowy nick - szkada tylko, ze nt. metalu i ogolnie o muzyce to ty penwie wiesz. niewiele.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2006, 12:57 przez zombie youth revolt, łącznie zmieniany 3 razy.
Gibson SG Standard --> Biyang Mad Driver --> Way Huge Swollen Pickle --> Bogner Alchemist 212

Awatar użytkownika
Pan Hilary
Kontakt:

Post autor: Pan Hilary » 06 sie 2006, 12:14

metalowy89 pisze: co do tego że nie są za pan brat z fanami... ostatnio na Tyskim Festiwalu mój kumpel zrobił sobie z nimi zdjęcie :P wiec nie wiem o co niektórym chodzi
Twój kumpel to ma szczęście. Pozazdrościć.

Awatar użytkownika
Kotlet
Kontakt:

Post autor: Kotlet » 06 sie 2006, 13:19

Może jak zostane jego kumplem, to też mnie takie szczęście spotka??
Może wypowiadał się też nie będe, bo to nielegalne??

ODPOWIEDZ