Nirvana

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vlodi

Re: Nirvana

Post autor: Vlodi » 12 mar 2013, 12:36

e tam, dzieciakom fajnie było. Jak patrze co sie teraz dzieje to współczuję młodym i bardzo młodym.

@SeeN
nie przejmuj się, lekkie darcie łacha poleciało ale to fajnie że już w tym wieku słuchasz przyzwoitej muzyki. Zmierzasz w dobrą stronę. Jestem dokładnie dwa razy starszy od ciebie ale doskonale pamiętam że naszywka w tym wieku to podstawa;) :gitara:
[url]http://soundcloud.com/vlodi[/url]

Use the fork, Luke...

chrismas

Post autor: chrismas » 27 paź 2013, 21:48

zespól niesamowity i na pewno przekażę moim dzieciom miłość do nich. Trzeba promować wśrod młodych, trzeba zaszczepiac miłość do klasyki.

TheJanadja

Post autor: TheJanadja » 01 lut 2014, 20:40

Mi się osobiście nie podoba. Ani wokal, ani brzmienie. Nie lubię. Dziękuję za uwagę.

mnazarek

Post autor: mnazarek » 27 kwie 2015, 13:12

Też nigdy nie rozumiałem zachwytów nad ich muzyką, dla mnie to nic specjalnego. No ale jakby się wszystkim wszystko podobało to zanudzili byśmy się na smierć i nie było by o co kłócić się w internetach :D

gor

Post autor: gor » 27 kwie 2015, 14:09

Goście pojawili się znikąd z bardzo prostym, energetycznym i przede wszystkim brudym brzmieniem. Albo był albo okropny pop, albo nudni do bólu wymiatacze z wiatrem we włosach, ewentualnie jakieś garażowy punk... Te wiele lat temu to było dla mnie jako dzieciaka cios między oczy i robili piorunujące wrażenie.

crownofthorns126

Post autor: crownofthorns126 » 21 cze 2015, 19:59

Bardzo dobry zespół,tak jak wiele innych zespołów z okolic Seattle z tych lat,takich jak m.in. Alice in Chains,Pearl Jam,Mudhoney,Soundgarden.Każdy z tych zespółów coś wyróżniało.Nirvanę wyróżniały bardzo dobre,proste riffy tworzone przez Cobaina.Niektórym ludziom się podobają,niektórym nie,a niektórzy hejtują bez powodu,zamiast normalnie wyrazić swoją opinię .Pieprzyć ludzi,którzy mówią,że to zespół dla gimbusów itp. Każdy zespół ma takich pseudo fanów,którzy znają 2 kawałki swojego ulubionego zespołu i chodzą bez przerwy w ich koszulce.Nirvana ma takich fanów - znają tylko Smells Like i ewentualnie Lithium.Metallica ma takich fanów- znają tylko NEM i Sandmana.Dużo innych zespołów ma takich "fanów".
Ale co z tego,skoro jest wielu ludzi,którzy słuchają ich od dawna i znają każdy utwór.Nie lansują się ciągle gadżetami z logo zespołu.Mówienie tak o jakimś zespole jest bezpodstawnym (wulg.)..eniem.Rozumiem,jeśli takie gadanie dotyczy ludzi,którzy uważają jakiegoś wykonawce lub kogokolwiek innego za Boga,nadczłowieka itp. Jest to domena gimbusów i z takiego czegoś można się pośmiać :D

lapro

Post autor: lapro » 18 wrz 2015, 16:18

Ja też nigdy nie lubiłem Nirvany. Bardzo możliwe, że swego czasu była mocno promowana, a ja mam tendencję do nielubienia tego, co mi wciskają. W każdym razie ich muzyka kompletnie mi nie podchodzi, a jak słyszę Cobaina, to mam ochotę wyć.

ODPOWIEDZ