Regulacja Gitary Elektrycznej

Rozmowy dotyczące gitar elektrycznych.
ODPOWIEDZ
Kurt Cobain

Regulacja Gitary Elektrycznej

Post autor: Kurt Cobain » 05 paź 2020, 21:03

Witam.

Grając na gitarze elektrycznej chciałbym grać w standardowym stroju ale również schodzić niżej do Eb i do D. Prosze mi powiedzieć czy jak oddam gitarke do lutnika czy jest on w stanie tak wyregulować gitarke żeby na czystym kanale z głosnika wzmacniacza nie było słychać brzęczenia w tym standardowym stroju w Eb i w D. Bardzo proszę o odpowiedź mam nadzieje że takie wyregulowanie jest możliwe i sie nie zawiode :)

Milu78

Re: Regulacja Gitary Elektrycznej

Post autor: Milu78 » 10 paź 2020, 22:25

Jak lutnik ma pojecie o swojej robocie, to nie będzie problemu z taką regulacją.

Kurt Cobain

Post autor: Kurt Cobain » 11 paź 2020, 23:48

Milu78 pisze:
10 paź 2020, 22:25
Jak lutnik ma pojecie o swojej robocie, to nie będzie problemu z taką regulacją.

Uff z tego co czytałem to ludzie wystawiają mu niezłe laurki ze zna się na swojej robocie. Mam tylko nadzieję że ten lutnik posiada też wzmacniacz bo przecież nie będziemy sprawdzać tego na sucho bo wiadomo że elektryk brzęczy na sucho a mi rozchodzi się o to żeby nie brzęczało na clean i pozostałych presetach

Kurt Cobain

Post autor: Kurt Cobain » 15 paź 2020, 10:38

Milu78 pisze:
Witam.

Mam dobre wieści okazało się że wcale daleko nie musze jechac i bede umówiony na sobote na regulacje gitarki u takiego dziadka co ma ponad 60 lat a gra od dziecka i zajmuje sie wszystkim co zwiazane z gitarami ma swoj wlasny zespol to ogarnia temat na pewno to mi ustawi żeby nie brzeczało na wzmacniaczu na clean na strojeniu standard, Eb i D. A jeszcze będe miał zniżke bo mój wujek pracuje z jego synem na jednym wydziale :P

Kurt Cobain

Post autor: Kurt Cobain » 17 paź 2020, 14:23

Milu78 pisze:
Dzisiaj zawiozę gościowi i zobaczymy jak to będzie czy ogarnie pod te 3 strojenia standard Eb i D zostawię mu ją dzisiaj to mi odda jutro albo w poniedziałek ale myślę że da radę moja gitara to nie jest gitara z floydem na szczęście bo regulacja Floyda jest znacznie trudniejsza ponoć

ODPOWIEDZ