[PYTANIE] Jaka gitara elektryczna jest najbardziej wszechstronna?

Rozmowy dotyczące gitar elektrycznych.
ODPOWIEDZ
taimurhilas8

[PYTANIE] Jaka gitara elektryczna jest najbardziej wszechstronna?

Post autor: taimurhilas8 » 08 sie 2020, 13:25

Cześć wszystkim,
Przede wszystkim kilka podstawowych informacji. Powiedziałbym, że gram na gitarze klasycznej od 2-3 miesięcy i wydaje mi się, że przeszedłem etap absolutnie początkującego. Jednak nie interesuje mnie gra na gitarze klasycznej (grałem tylko dlatego, że oszczędził mi ją mój kuzyn), więc niedługo kupię gitarę elektryczną. Problem w tym, że mój gust jest trochę szeroki. Uwielbiam bluesa, rocka, metal, a także jazz. Wyobrażam sobie gitarę, która może brzmieć jak Joe Bonamasa, Dream Theater, Europe, Opeth (nawet Opeth jest na tyle szeroka, że ​​wymaga więcej niż jednej gitary, ale problemy finansowe ...), Alter Bridge w tym samym czasie. Wiem wiem; przynajmniej coś bliskiego. Jak dotąd wydaje mi się, że najbliższe wezwanie to seria Yamaha Pacifica 112 (ponieważ budżet jest moim zmartwieniem), ale wydaje się, że jest piekielnie wiele opcji. Rozważam również zakup Blackstar ID: Core 10 V2 jako wzmacniacza w oparciu o dobre referencje w całej sieci, ale nie jestem pewien, czy pasuje do mojego stylu gry. Nie jestem pewien, czy cokolwiek, przynajmniej przy ograniczonym budżecie, pasuje do moich stylów. Nawet jeśli nie, udostępnij, jeśli masz bliskie połączenia. Z góry dziękuję!

ODPOWIEDZ