Sklepy w U.K, Irlandii [tylko konkrety]

Rozmowy dotyczące gitar elektrycznych.
inth

Re: Sklepy w U.K, Irlandii [tylko konkrety]

Post autor: inth » 13 sie 2009, 13:38

Witam serdecznie :)

Postanowiłem, że nie będę zakładał niepotrzebnie nowego tematu tylko poruszę tę kwestię tutaj (jest luźno związana z tym tematem). Interesuje mnie, jakimi opłatami zostanę obciążony kupując gitarę w brytyjskim sklepie internetowym - czy to będzie tylko cena sprzętu + opłata za wysyłkę do Polski (o ile się nie mylę kosztuje ona tyle samo do wszystkich krajów UE), czy też będę musiał zapłacić dodatkowo jakieś cło lub coś równie okropnego ? :)

Awatar użytkownika
Arnold Layne

Post autor: Arnold Layne » 13 sie 2009, 13:40

1 maja 2004

Polska wraz z 9 innymi państwami (Cyprem, Czechami, Estonią, Litwą, Łotwą, Maltą, Słowacją, Słowenią i Węgrami) przystąpiła do Unii Europejskiej. Obchody rozszerzenia organizacji odbyły się w stolicy Irlandii, do której przybyli przywódcy 25 krajów członkowskich.

inth

Post autor: inth » 13 sie 2009, 13:46

Arnold Layne pisze:1 maja 2004

Polska wraz z 9 innymi państwami (Cyprem, Czechami, Estonią, Litwą, Łotwą, Maltą, Słowacją, Słowenią i Węgrami) przystąpiła do Unii Europejskiej. Obchody rozszerzenia organizacji odbyły się w stolicy Irlandii, do której przybyli przywódcy 25 krajów członkowskich.

No fakt, ale ze mnie dureń :P Dzięki :)

Awatar użytkownika
loyer1

Post autor: loyer1 » 30 sie 2009, 22:12

Siemanko. Zamawiał ktoś z Was gitarę na dolphinmusic.co.uk ? Jak z wysyłką do Polski? Nie strach ze cos sie jej po drodze stanie?:D

Mozna przelem placic czy tylko karta kredytowa?

Awatar użytkownika
faunus666

Post autor: faunus666 » 31 sie 2009, 0:22

witam,
ja zamawiałem wiele rzeczy w tym sklepie i nigdy nie miałem problemów. polecam

Awatar użytkownika
Ps.Jasio

Post autor: Ps.Jasio » 21 sty 2010, 4:15

Również mogę polecić Digital Village i Reverba. W DV zakupy robiłem przez telefon i wszystko łącznie z podaniem detali zajęło mi 5,5 minuty :) Jeżeli sprawdzasz dostępność warto sprawdzić w którym ze sklepów i kontaktować się bezpośrednio.

Edit
Jeżeli nie zależy Wam na lokalizacji samego sklepu ale na wysyłce to mój kolega mimo ,że mieszka w Anglii kupował u Niemca ;) http://www.thomann.de/

akaraki

Post autor: akaraki » 21 sty 2010, 12:17

Będąc w Anglii (w Manchesterze) natknąłem się na jeden ze sklepów muzycznych (nie pamiętam nazwy). Za szybą stały gitary jakby takie dla ozdoby (na korpusie różne concepty). A w środku ściany zawieszone od dołu po sufit gitarami. Na jednej ścianie Fendziak, na innej Gibole, na jeszcze innej różne marki, a był to dopiero parter (było jeszcze 1 piętro). Po prostu zaparło mi dech w piersiach. Podekscytowany zapytałem sprzedawcę, czy mogę zrobić fotki (miły facet, pozwolił). Such a shame, że u nas takich sklepów brak. A oto jedna z fotek:

Obrazek
Gibson SG -> Boss GT-3 -> VOX V-847 -> Peavey ValveKing
----------------------------------------------------------
Prawo Greena: Wszystko jest możliwe pod warunkiem, że nie wiesz, o czym mówisz.

Awatar użytkownika
łukasz1992

Post autor: łukasz1992 » 21 sty 2010, 13:01

podobnie wygląda ściana w poznańskim r'n'r, tylko tam jest troche schecterów, epiphonów, cortów a są też fendery i gibsony ;)
większej fotki nie znalazłem w sieci Obrazek
[color=#0000BF][b]Ibanez GRG 170 DX ---> Line 6 Spider III 15[/b][/color]
[b][color=#BF0000]Tenson D-10 Acoustic[/color][/b]
[img]http://img24.imageshack.us/img24/4008/animacja1w.gif[/img]

tyle słońca w całym mieście, nie ma wody na pustyni, popacz o popacz

poco

Post autor: poco » 16 wrz 2011, 23:51

Znam w Irlandii tylko jeden dobrze zaopatrzony i z fachową obsługą sklep muzyczny. Jest to miejscowość Dundalk co Louth, 85 km od Dublina i 85 km od Belfastu, 13 km od granicy Irlandia Pn i Republika Irlandii, sklep znajduje się w Black Rock- taka nadmorska wiocha, coś jakby dzielnica Dundalk, przy deptaku nadmorskim vis a vis rzeźby z brązu. Super obsługa, sprzętu w c...l, ogrywać możesz co chcesz , ile chcesz i na czym chcesz. O cenach nie wspomnę, bo nie interesowałem się tym. W mieście tez był sklep Comiskey shop na Clanbrasil str, ale właściciel likwidował go w czasie gdy tam byłem . Na Dubliner Road w okolicy starego Tesco i wiaduktu jest sklep i punkt serwisowy wzmaków, po prawej stronie idąc do centrum od wiaduktu. Pozdrawiam, Ryszard

finito

Post autor: finito » 18 lis 2011, 12:39

witajcie;-) Słyszałem, że kupując w Anglii, można dużo zaoszczędzić a interesuję się gitarami z serii JS. Znacie może jakieś sklepy z konkurencyjnymi cenami w porównaniu do innych? Ponoć są produkty, które kupowane właśnie w Anglii kosztują mniej z przesyłką kurierską niż u nas w Polsce w sklepie stacjonarnym.
finio

YeahSoybeans

Post autor: YeahSoybeans » 29 lip 2019, 5:03

dzieki za inofrmacje!

ODPOWIEDZ