Gitara i wzmacniacz marki Gear4Music

Rozmowy dotyczące gitar elektrycznych.
ODPOWIEDZ
axeman363

Gitara i wzmacniacz marki Gear4Music

Post autor: axeman363 » 13 kwie 2019, 18:31

Siemka, przedstawię krótko moją przygodę z gitarką marki Gear4Music i wzmacniaczem tej samej firmy i je ocenie.

GITARA

Całkiem zacne wiosło, jak na 400 złotych. Coś się stało z mostkiem po czterech miesiącach gry, ale nie była to wielka usterka, a wszystko sam naprawiłem. Jej brzmienie jest zadziwiająco niezłe. Podoba mi się ono. Jest jeszcze jedna rzecz na temat tej gitary, która jest ogromnym minusem, ale dla początkującego majstra do wytrzymania. Próg numer 16 nie brzmi! Jest to dźwięk z progu 17 (czyli podwyższone a, chyba), a poza tym dźwięk jest taki nieczytelny, że tak powiem, jest strasznie rozszarpany.

Gitarę oceniam na naciągane 4-, bo brzmienie ma ok, budowa nie jest najwyższej klasy, ale da się wytrzymać. Z mostkiem jest w miarę ok, mimo tego czegoś. Największym minusem jest ten próg 16. Mimo to, mam zamiar pograć na tej gitarze parę miesięcy, bo brzmienie jest naprawdę ładne.

PIECYK(wzmacniacz)

Cóż... Może być. Jest to 15-watowy wzmacniacz tranzystorowy. Jego brzmienie na cleanie jest bardzo dobre, podoba mi się ono. Brzmienie na kanale distortion nie jest jakieś piękne, ale działa bardzo zacnie. Bardzo sensowny wzmacniacz, dostosowany do ceny. Jego budowa jest bardzo dobra.

Oceniam go na 4+, jest to szczera opinia, po tej cenie spodziewałem się czegoś znacznie gorszego.

pozdrawiam, wszystkie sprzęty były w stanie nowym, gdy je kupiłem.

ODPOWIEDZ