PRS u lutnika

Rozmowy dotyczące gitar elektrycznych.
Awatar użytkownika
Hardi
Kontakt:

Post autor: Hardi » 02 kwie 2006, 19:22

Pan Hilary pisze:A propos, co się stało, że nagle szczycisz się swoim wiosłem od pana Wiącka, a jeszcze nie tak dawno na wszystkich forach gitarowych wmawiałeś ludziom, że to oryginał?
Bzdury wypisujesz, gdy tylko odebrałem gitarę od lutnika to od razu na forum gitara.pl pokazałem fotki i napisałem że to gitara wykonana przez Zbyszka Wiącka. Na forum www.dzwiek.org również jest napisane że to gitara wykonana przez Zbyszka, nigdy i nigdzie nie napisałem, że to oryginał, więc nie wmawiaj mi dziecka w brzuch
A2J

Awatar użytkownika
Pan Hilary
Kontakt:

Post autor: Pan Hilary » 02 kwie 2006, 19:28

Tiaa.

Awatar użytkownika
Hardi
Kontakt:

Post autor: Hardi » 02 kwie 2006, 19:38

To zapodaj mi linka do forum, w który napisałem, że to oryginał.
A2J

Awatar użytkownika
Pan Hilary
Kontakt:

Post autor: Pan Hilary » 02 kwie 2006, 19:43

Chętnie bym zapodał, ale wypadły te posty z forum. Pamiętam (bo pamieć wiecznie żywa), że wywaliłeś też foty owej gity ze swojego folderu na dzwiek.org po tym, jak ktoś wykrył, że ściemniasz.
A zresztą co mam ci udowadniać?

Awatar użytkownika
Oldfield

Post autor: Oldfield » 02 kwie 2006, 20:04

Ile cie kosztowaly te gitary? i czy jestes z nich zadowolony / czy maja jakies mankmenty?
Dość! Mam dość!!!
]:-<

Awatar użytkownika
Luke
Kontakt:

Post autor: Luke » 02 kwie 2006, 20:06

Też pamiętam słynne zdjęcia zgrabnie podrobionego Logo na główce i napisu z tyłu główki, że niby made in San Obespo California. Żenua Hardi, ja mam OLP'a "Luke" i jakoś nie ściemniam, że to orginał(choć przeróbka logo by nie była problemem) bo gada (wulg.), lutnika nie brałem pod uwagę bo mnie nie stać, ale pokazywanie lutniczej gitary jako niby oryginału świadczy super o Tobie i o panu Wiącku, który takie podrabiane logo dla Ciebie wykonał. Zresztą nietrudno się było skapnąć, że to nie oryginał wystarczyło zerknąć na mostek. Tylko idiota by wstawił Schallera Tremolo 2000 zamiast Musicmanowego Vintage Tremolo, które wbrew pozorom (wulg.) trzyma strój, bo nawet chińskie tremolo made by OLP przy blokowanych kluczach trzyma strój.

Pozdrawiam.
Sprzedam:
Peavey Valveking 212 1900zł
Line6 Echo Park 500 zł
Boss CE-5 250 zł, CS-3 200 zł
Tonebone Trimode Distortion - 800 zł
Dunlop GCB 95 - 300 zł

Awatar użytkownika
Pan Hilary
Kontakt:

Post autor: Pan Hilary » 02 kwie 2006, 20:14

Oldfield pisze:Ile cie kosztowaly te gitary? i czy jestes z nich zadowolony / czy maja jakies mankmenty?
Znając Hardiego to nie ma ani jednej z tych, których fotki tu wstawił. Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony pana Wiącka.
Zaraz pewnie napisze, że jest z nich bardzo zadowolony i nie mają żadnych mankamentów.
A gitary pana Wiącka są świetnymi wiosłami. To moja prywatna opinia.

Awatar użytkownika
Oldfield

Post autor: Oldfield » 02 kwie 2006, 21:19

Widze ze Pan Hilary bardzo lubi jechac po ludziach i wychodzi mu to calkiem niezle :P

Mimo wszysto chcialbym sie dowiedziec ile kosztowaly te gitarki

BTW miales jakas stycznosc z gitarami pana Wiącka - Panie Hilary?
Dość! Mam dość!!!
]:-<

Awatar użytkownika
Pan Hilary
Kontakt:

Post autor: Pan Hilary » 02 kwie 2006, 21:32

Oldfield, bez 2,5 - 3 klocków nie masz czego szukać u niego. Oczywiście mowa o gitarze z dobrym markowym osprzętem. Możesz też zamówić tańszą gitarę, ale będą tańsze podzespoły typu przetworniki, hardware. Ale je bez bólu możesz potem wymienić, jak wpadnie kasa na lepsze ;)
Kontakt nieduży: jeden stratocaster, jeden bas. Wykonanie na bardzo dobrym poziomie. Mieszkam w centralnej Polsce, a jego gitary są bardziej znane na południu i w południowo-wschodniej części kraju. Na innym forum znam paru kolesi którzy mają jego wiosła i regularnie je u niego serwisują.

Awatar użytkownika
Hardi
Kontakt:

Post autor: Hardi » 02 kwie 2006, 21:37

Około 2 lata temu na forum gitara.pl pochwaliłem się gitarą, którą zrobił dla mnie Zbyszek Wiącek i owszem była (czas przeszły) to gitara z napisem MusicMan Luke, napis wykonał pracownik Zbyszka, a ja się o ten napis nie prosiłem, z resztą dlatego go zlikwidowałem, tzn. zlikwidował go Zbyszek. Od samego początku pisałem, że to lutnicza robota Wiącka, z resztą są pewne różnice między oryginałem a tą gitarą. Nigdy nie powiedziałem, że to oryginał. Napisałem jedynie to, że posiadałem oryginał a ta gitara została zrobiona jako zapasowa na scenę gdyby w oryginale mi poszła np. struna, ale przez to, że gitara ta została idealnie dopieszczona przez Wiącka i idealnie zrobiona pod moją łapę, a brzmienie miała takie samo jak oryginał to stała się gitarą główną a oryginał stał się zapasem, który z resztą poszedł pod młotek. Więc proszę was nie pisać mi tutaj takich bzdur i plotek. Ja nie należę do ludzie, dla których liczy się logo i nie mam powodu, aby wstydzić się swojej gitary, gdyż jest wykonana idealnie i brzmi perfekcyjnie.
Pan Hilary pisze:Znając Hardiego to nie ma ani jednej z tych, których fotki tu wstawił. Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony pana Wiącka.
Zaraz pewnie napisze, że jest z nich bardzo zadowolony i nie mają żadnych mankamentów.
A gitary pana Wiącka są świetnymi wiosłami. To moja prywatna opinia.
Mam jedną gitarę od Wiącka, tą kopię MM Luke, możesz sobie do niego zadzwonić, z resztą wali mi to co jakiś dzieciak sobie myśli. Po prostu żal ci dupę ściska, że grasz na jakimś koreańskim badziewiu i tyle
Oldfield pisze:Ile cie kosztowaly te gitary? i czy jestes z nich zadowolony / czy maja jakies mankmenty?
Tak jak napisałem na samym początku ja posiadam kopię MM Luke a nie PRS (i tak powstają plotki jakie szerzy np. Pan Hilary). Zbyszek za PRSy bierze od 4500 zł wzwyż.
A2J

Awatar użytkownika
Hardi
Kontakt:

Post autor: Hardi » 02 kwie 2006, 21:46

A zadowolony to jestem z niej przeokrutnie, gdyby tak nie było to grałbym dalej na oryginale. Gdy robiłem gitarę u Zbyszka to było to pierwsza jego gitara w moim mieście, teraz jest już ich 8 (przynajmniej o tylu wiem). Wiącek cieszy się samymi pozytywnymi opiniami, jeszcze nie spotkałem się z jakąś negatywną. Jest wart swojej ceny, a nawet powiem, że jest tani jak na jakość, którą wykonuje.
A2J

Awatar użytkownika
Pan Hilary
Kontakt:

Post autor: Pan Hilary » 02 kwie 2006, 21:48

Tak Hardi, lubisz się chwalić. Np. kontaktem z efektami Behringera, które jeszcze nie opuściły fabryki.
Hardi pisze: Po prostu żal ci dupę ściska, że grasz na jakimś koreańskim badziewiu i tyle
Nie trafiłeś. Ściska mi co innego, a co do mojej gitary to nie jesteś godzien aby cię uświadamiać.
Hardi pisze: Tak jak napisałem na samym początku ja posiadam kopię MM Luke a nie PRS (i tak powstają plotki jakie szerzy np. Pan Hilary).
Nie widzę związku panie mitomanie.

Awatar użytkownika
Hardi
Kontakt:

Post autor: Hardi » 02 kwie 2006, 21:51

zadzwoń sobie do Wiącka i czytaj posty z głową

na tym kończę dyskusję z tobą dziecko
A2J

Awatar użytkownika
Pan Hilary
Kontakt:

Post autor: Pan Hilary » 02 kwie 2006, 22:05

Hardi pisze: na tym kończę dyskusję z tobą dziecko
Tak! Zabiejaj sfoje zabafki i ić do innej piaskofnicy! :evil:

Awatar użytkownika
Freebird

Post autor: Freebird » 02 kwie 2006, 22:43

Oł je. Jak to było?

"Efekty ogrywałem u cioci w [tu nazwa miasta niemieckiego] w małym miejscowym sklepiku". Jakoś tak chyba, nie?

Dla innych dodam, że to było przed ich premierą - były w fazie informacji na stronie z dopiskiem, że dopiero będą dostępne.
Jak coś się nie podoba, to wypad :D

ODPOWIEDZ