Fan club Strata

Rozmowy dotyczące gitar elektrycznych.
ODPOWIEDZ
Darek N5

Re: Fan club Strata

Post autor: Darek N5 » 24 lut 2013, 22:26

Bardzo zabawnie wygląda jak 15 latek pisze , że posprzedaje zabawki z młodości :D
Crazol , życzę ci żebyś szybko uzbierał na tego Fendera. Najważniejsze to mieć sprecyzowany cel i dążyć do jego osiągnięcia. Ja w czasach kiedy kupiłem swojego też trochę musiałem pociułać i to była frajda.Co za zabawa kiedy człowiek może sobie wejść do sklepu i kupić co mu się podoba ?

CrazolPL

Post autor: CrazolPL » 25 lut 2013, 18:01

No wiem, że dziwnie, ale mi to by komp, radyjo i sprzęt gitarowy do szczęścia starczył. Reszta może se ...... A w tym zbieraniu też jest frajda i taka jakby zabawa, a potem jak się uciuła to fajne uczucie wejść i móc wybrać. Czuć, że było warto sobie odmawiać różnych innych rzeczy ;P

mateuszbukala

Post autor: mateuszbukala » 13 mar 2019, 15:13

Witam czy ktoś może sie wypowiedzieć na temat seri performer ? Fender american stratocaster ? Zależy mi na układzie HSS. Chciałbym kupić instrument który będzie mi służył przez lata no i trafiłem na ta serie. Prosiłbym o opinie.
Fender Stratocaster American Deluxe
Kemper profiler stage
Beyerdynamic DT 770 Pro

buka123

Re:

Post autor: buka123 » 21 wrz 2019, 9:20

zombiak pisze:
25 gru 2008, 17:50
Tyż prawda. Nic tylko mieć nadzieję że świąteczny prezent komuś nie podejdzie i będzie chciał opchnąć takiego pickupa. Albo cały set, jeżeli uda mi się sprzedać chorusa to może sobie pozwolę na taki luksus, a co :wink:
a ja mam lepszy pomysł na prezent świąteczny i gwarantuję ci ze sie kazdemu spodoba - Film od Mikołaja Możesz zrobić niesamowitą frajdę, zaskoczyć dzieci lub swoich bliskich spersonalizowanym filmem wideo. Mikołaj mówi na filmie imię danej osoby, pokazuje wybrane przez Ciebie zdjęcia oraz przekazuje zlecenie do wykonania. Gwarantuję, że taki prezent sprawi ogromną radość i niespodziankę dzieciom lub bliskim. Teraz na stronie mają ceny promocyjne, wiec warto się pospieszyć

michel51
Doradca
Doradca

Post autor: michel51 » 21 wrz 2019, 17:51

Necroposting sięgnął zenitu . Nie czytasz dat postów czy jak ? Czy to reklama ?

ODPOWIEDZ