Kup Magazyn Gitarzysta

Sprawdź punkty i wymień na nagrody

World of Warcraft

Luźne rozmowy na różne tematy.

World of Warcraft

Postautor: Cizba » 09 gru 2007, 19:15

Gra ktos w WoWa ?
... 8) :wink:

Cizba

Postautor: El_Bozo » 09 gru 2007, 19:22

Grałem przez jakiś czas z kumplem, ale kiedy kasa się zaczęła kończyć (a wraz z nią chęci) to przestałem. Dobre MMO, ale czaso i kaso żerne.

El_Bozo

Postautor: Fjasz » 09 gru 2007, 19:27

Przez tą grę można nie wyjść już nigdy zza firewalla. Podobnie jak w przypadku innych internetowych rpgów.
Wybitnie Nielubiany

Obrazek

Fjasz

Postautor: El_Bozo » 09 gru 2007, 19:31

Fjasz pisze:Przez tą grę można nie wyjść już nigdy zza firewalla. Podobnie jak w przypadku innych internetowych rpgów.

Jeżeli oczywiście masz słabą wole, nie umiesz się opanować i nie miałeś życia przed zaczęciem gry. To nie jest tak że po zaczęciu gry w MMO od razu stajesz się 30 letnim "nerdem", który kobiety widuje jako postacie w grze i w hentaiach... No ale jak się przyłożysz do tego, to owszem możesz się takowym stać.

El_Bozo

Postautor: Etecoben » 09 gru 2007, 19:37

Grałem rok, świetny klimat, rewolucyjne rozwiązania co do AH czy walk pvp.
Ale gitara skutecznie mnie odciąga od tego mmorpg,
Jakby co 43 lvl Blood Elf Palladin ;]
Obrazek

Etecoben

Postautor: Fjasz » 09 gru 2007, 19:58

El_Bozo pisze:
Fjasz pisze:Przez tą grę można nie wyjść już nigdy zza firewalla. Podobnie jak w przypadku innych internetowych rpgów.

Jeżeli oczywiście masz słabą wole, nie umiesz się opanować i nie miałeś życia przed zaczęciem gry. To nie jest tak że po zaczęciu gry w MMO od razu stajesz się 30 letnim "nerdem", który kobiety widuje jako postacie w grze i w hentaiach... No ale jak się przyłożysz do tego, to owszem możesz się takowym stać.

Znam wielu porządnych ludzi, których wciągnęły gry MMO ;p
Wybitnie Nielubiany

Obrazek

Fjasz

Postautor: Cizba » 09 gru 2007, 20:01

Ja skonczylem na Magu 54 lvl - na Grim Batol i GUild Masterze ....

,,, tak otworzylem topic bo mnie molestuja juz wrecz napastuja zebym wrocil ... kurna ciezko sie oprzec ale narazie walcze :)

Cizba

Postautor: Kacper » 09 gru 2007, 20:17

Ja gram ale na prywatnym serwerze. Mam 45 lvl Taurenem warriorem :)
Generalnie to nie rozumiem jak od WoWa można sie uzależnić. Mi się ta gra po 2 tygodniach znudziła do tego stopnia że nie mogłem nawet na nią patrzeć. Ale po kolejnych 2 tygodniach znowu zachciało mi sie grać, pograłem z 2 tygodnie i znowu przerwa tym razem na 2 miesiące z powodów technicznych :D (patche mi sie skopały) i sobie gram takimi cyklami :) Ale ogólnie bardzo ciekawa gra,fajny klimat, grafika z tym że bardzo prosta i gra w nią nie ma żadnego celu oprócz nabijania kolejnych lvli i pewnie dlatego tak szybko mi sie znudziła. W przyszłym roku ma wyjść Warhammer Age of reckoning która moim zdaniem zje WoWa :D tam już będzie po co grać. Niestety bez forsy i (wulg.) kompa nie ma co marzyć :lol:

Kacper

Postautor: NooCniK » 09 gru 2007, 21:48

nie rozumiem jak mozna w wowa grac na privach.. off a priv - po prostu bez porownania. ogolnie gierka spoko ale nie moj klimat. bardziej mi juz lotro podchodzilo.. ale pvp skopane jakies przynajmniej w wersji beta (evil char'y tylko w monster play'u). aktualnie nie gram w zadnego mmorpg'a.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

NooCniK

Postautor: Kacper » 09 gru 2007, 21:52

nie rozumiem jak mozna w wowa grac na privach

Ja nie mam kasy żeby grac na globalu. Jeszcze nie zarabiam sam na siebie :) A poza tym WoW to nie jest gra za która był bym gotów płacić 50 zł miesięcznie czy ile to tam kosztuje.

Kacper

Postautor: Muchomorek » 09 gru 2007, 22:27

O witam! :)

Aktualnie mam tydzien przerwy w graniu, ale już pojutrze lecę do Empiku po nowego pre-paid'a. Gram juz, hmm od 1 sierpnia 2005r, więc już spory kawałek czasu, lecz z przerwami. Aktualnie gram Hunterem 35 lvl na Ravenholdt. Wylvlowalem jeszcze 2x 60 lvl druida i warrior'a i jeszcze 63 lvl Warlock, niestety nie chce juz nim grać. Jednak brakuje mi w owym czasie "tego czegoś" :) Najfajniejszymi właśnie rzeczami było odkrywanie nowych terenów itp. Teraz kiedy już znam cała krainę na pamięć niestety nie ma takiej przyjemności z gry. ALE dalej mnie ciągnie do gry :lol:

Pozdrawiam fanów tej gierki!

Muchomorek

Postautor: Huascar » 10 gru 2007, 9:09

Jak juz napisalem gdzies wczesniej, moja przygoda z gitara zaczela sie wtedy, gdy opamietalem sie po poltora roku grania w wowa. Sprzedalem konto na allegro i za ta kase kupilem piecyk + gitare. Mialem duzo postaci, ale zawsze zboczenie w kierunku warlocka - nie , nie dla tego ze sl i miazdzy. Na poczatku lock byl trudny do grania, pamietam czasy gdy conflagrate mialo 1,5 sec cast'a a sl byl 20min buffem. Generalnie gralem od bety az do wejscia naxxramas. Postac mialem w sumie niezle nabita, wiec dlatego poszla za niezla kase. Mam nawet screeny jeszcze wiec zamieszcze jeden 8)
Obrazek

Tez mialem cisnienie zaraz po tym jak sprzedalem konto, zeby wrocic... Trwalo to pol roku , caly czas mialem problem z ta gra . Teraz juz luz. trzymaj sie Cizba (jakkolwiek dramatycznie by to nie brzmialo ;) )

Huascar

Postautor: Paweł » 10 gru 2007, 9:51

Przypomina mi się odcinek South Parku poświęcony tej grze :D konkluzja była prosta - masz więcej niż 60 level = nie masz życia prywatnego :D
Richard Wright 1943-2008
Nobody knows where you are
How near or how far...

http://www.facebook.com/MojoDrive

Paweł
Zasłużony

Postautor: Kacper » 10 gru 2007, 12:10

hehe oglądałem ten odcinek,coś pięknego. Ponoć w produkcji tego odcinka pomagali im kolesie z wizzard pracujący przy WoWie :)

Kacper

Postautor: zombie youth revolt » 10 gru 2007, 12:34

nie gram, wystarczy mi xbox :)
Gibson SG Standard --> Biyang Mad Driver --> Way Huge Swollen Pickle --> Bogner Alchemist 212

zombie youth revolt

Następna

Wróć do Offtopic